reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Mała_czarna, zdrówka dla córci. A tak już jest chyba,, ze jak sie z sobą mieszka to niby cały czas razem, a jednak mniej tego czasu dla siebie.
anetka, jutro sobie obejrze Zuzie bo Siedze w Zosi pokoju a ona śpi i nie chce jej zbudzic.
Rox, ja mieszkam na podlasiu. Mam bata na Zielonej Dolinie ;P
Kaama, tez zastanawiam się czy nie zostać przy dwóch nazwiskach :p Bo nazwisko mojego chłopa jest przerażające... ;P Zamiast po imieniu to ja do niego po nazwisku mówię ;).
Kasiek, współczuje choroby... Twój też tak strasznie marudzi jak chory? Że umiera i musi majątek przepisywać w razie nagłej smierci. Na egzaminach jak da radę ściągaj. Ja niestety nie umiem ściągać :wściekła/y:

Zrobiłam dzisiaj 100 brzuszków :D Jestem sama z siebie dumna ;-)
Aaaa i dziekuje za zaproszenie do grupy. uciekam spać bo rano egzamin. Dobranoc wszystkim
 
snoopy-mój A tez kazał mi mówić o każdym moim "dołku" i tez mi tak łatwiej :) choć czasem są momenty że nie chce się gadać z nikim :)
 
mała_czarna-no to zdrowia tez
a co to uczuć to jak twoje starania nie pomogą to jest też rozmowa ;) czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy ze coś zaniedbujemy i wydaje się nam ze robimy wszystko dobrze :)
 
Witam;))

Anetka Zuza superrr..Musze Kaje tez nauczyc,bo ma tylko prababcie więc zrobi jej niespodzianke,jak sie nie bedzie wstydziła;)

Co do tematu związków i slubów.Ja wychodzilam za mąz będąc w 5 miesiący ciąży,dziecko to tylko przyspieszyło,bo wiedzielismy ze chcemy byc razem.Nigdy nie chcialam isc do slubu z brzuchem,ale moja babcia naciskała,w rezultacie i mama bo babcia miala na nia taki wpływ.Teraz sie cieszę bo 3 lata po naszym slubie zmarła moze jakbysmy odkładali to nie doczekała by ślubu jedynej córki;(

Kryzys mielismy,jeden poważny 4 lata temu,ale miłośc zwyciężyła;)Kłótnie(a raczej moje monologi)sa codziennie.Jestem nerwus i choleryk,ale na szczeście mam mega spokojnego mezusia i czeka az sie wykrzycze bo wie ze to na 5 min.Moze przez cały nasz związek bylismy 4 razy na powaznie pokłóceni ze nie gadaliśmy 3 dni,a tak to po góra godzinie juz jest ok;)Ja chce byc na nie4go zła ,to on zawsze cos palnie i mnie rozsmieszy hehe

Mała czarna zdrówka dla Twojej ślicznej córci;)
 
Ostatnia edycja:
Kamcia napisałam "teoretycznie do roku":-p a jest tak dla tego że do roku dziecko powinno jeździć tyłem do kierunku jazdy, tak gdzieś czytałam;-), a w praktyce jest tak ze dzieciaki szybko wyrastają z nosidełka mój młody przesiadł się na normalny fotelik jak miał jakieś 7-8 miesięcy bo mu nogi wisiały już:-D:-p.
anetka no ty to miałaś trudne nazwisko:tak:, ja kiedyś miałam problem z jego odczytaniem wiec Tobie to sie nie dziwie:-D
kaamaa wyobraź sobie, że przychodzi listonosz i ma dla ciebie 5 przesyłek i ty to wszystko musisz podpisać:-D:-D:-D
mała czarna zdrówka dla córeczki
 
Ostatnia edycja:
Hej.

Umi fajnie takie cos słyszec;-) hehehe :-)
wampi "Ja jakieś 2 lata po narodzinach córy też zwątpiłam w uczucia łączące mnie i K, twierdziłam, że nie mam po co się starać skoro on się nie stara, ale później przemyślałam to sobie (wiele nocy mi to zajęło) i postanowiłam zadbać o nasz związek. Zaczęłam częściej mówić K o swoich uczuciach, jeśli sprawiał mi czymś przykrość od razu o tym mówiłam. Zaczęłam go częściej chwalić i doceniać. Itp. itd. On wreszcie to zauważył i też zaczął dbać o związek. "
Super i o to w tym wszystkim włąsnie chodzi :-) :tak: u nas podobnie bylo ;-)
małaczarna zdrówka dla córeczki i dobrze napisałas, ty sie postaraj o zwiazek, a maz to zauwazy i tez pewnie zacznie to samo robic :tak: trzymam kciuki ;-)
karolina super ze u nas ci sie podoba :-)
rox ja sama sie smieje na wspomnienia tych kłutni :-D hehehe
Torcik sama robisz? ja robiłam taki: polecam
http://przepisy.styl.fm/torty/torcik-truskawkowy-2.php
anetka ale mała super śpiewa ;-) hehe

No i kolejny dzien sie zaczyna ;P
Moi rodzice jada na Ukraine dzis badz jutro i ja zostaje z calym ich inwentarzem :no: do niedzieli wieczora;/ kurki, pieski, jajka zbierac wrrrr.... az sie odechciewa troche przez to jak oni czasem na straktują :dry: no ale cóz... ;]
 
Ostatnia edycja:
Helloł


Kamcia bardzo mądrze prawisz, nic dodać nic ująć :-)

Mała_czarna Jak dzisiaj Pysia? mam nadzieję że dzisiaj już lepiej się czuje.

Umi :-D najbardziej wkurza mnie podpisywanie się u kuriera tymi zdezelowanymi pisakami ;-)

Liza wcale Ci sie nie dziwie ja też nie miałabym na to ochoty :no:


Ale mróz, J wychodząc do pracy przed 7mą rozpalił w piecu, dalej podkładam a po nogach ciągnie :szok: czemu teraz nie pada śnieg tylko jak temperatura na + :confused:
 
reklama
kaamaa ty mi nie mów o tych pisakach:-D. Ja nie mam 2 nazwisk, a mam problem, bo pisze swoje imie z którego widoczne są aż 2 litery i jak pisze nazwisko to jest L cos tam po środku nie zidentyfikowane i literka a na kncu. Nie umiem sie tym podpisywać:-D. Bo tobie o taki rysik co na ekraniku trzeba podpisać chodzi? Mróz u nas +5 jak wychodziłam rano do pracy

Liza sporo tego maja Twoi rodzice? A oni jadą na zakupy czy do kogoś w odwiedziny?
 
Do góry