reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaamaa nie korciło cie zeby przejść na prawosławie? Takie narzucanie moi zdanie jest głupie:/ jak jest 2 rodziców rózniacych sie wiarą to powinnipróbować wychować w swojej wierze a dziecko powinno zdecydowac jak dorosnie.
 
reklama
UMI- oj wiele wiele razy... ale teraz chyba na dobre wyszło, bo żebym wtedy na prawosławie przeszła, to teraz byłby ten sam problem u Nas w związku. Moim zdaniem dziecko powinno przyjmować wiarę matki, przeważnie w razie rozstania rodziców dziecko zostaje przy matce. Na Podlasiu zjawisko rodzin mieszanych jest bardzo częste, wiele rodzin boryka się z takimi problemami. Moi dwaj bracia cioteczni, rok temu brali z katoliczkami, obydwa śluby w Kościele, w tym roku urodziły się obydwóm dzieci, i też chrzczone w Kościele i wszyscy są zadowoleni, nie ma co się oszukiwać przeważnie kobiety są bardziej zaangażowane a wiarę niż mężczyźni.
 
gratuluje :) ja zaszlam w ciaze w wieku 18lat i 3 miesiecy wiec bylam nawet troszke mlodsza od Ciebie :) urodzilam dzien przed moimi 19 urodzinami, z chlopakiem bylam od roku jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i tez mimo zmartwien bylam przeszczesliwa ze bede mama :) nie martw sie, szystko bedzie super zwlaszcza ze Twoj chlopak jest przy Tobie a mala dzidzia wszystko zmienia i jak tylko ja/jego zobaczysz wszystko wyda Ci sie mozliwe i milosc do dziecka pozwoli Ci wszystko osiagnac :) rodzina na pewno Ci pomoze i bedzie wspierac:-)
 
Co do odchudzania ja idac na studia wazylam 49kg ale zaczelo sie inne jedzenie bo brak czasu na gotowanie i skoczylo do 56 wtedy wpadalm na "genialny" pomysl i zaczelam brac zelixe jest dla otylych osob, myslalam ze wykituje wprawdzie jesc sie nie chcialo ale serce walilo jak glupie, odstawilam od razu.
Patrycja oby skonczylo sie na siniaku,co do wypadniecia. Wczoraj spacerowalam z kolezanka ur w sierpinu, zostawila mala z mezem i mu upadala pojechala do lekarza na pogotowie mowi o co chodzi a on sie jej pyta czego od niego oczekuje
Kama uwazam jak Umi, dzieko powinno wybierac a nie narzucac wiare
 
Mam pytanie do Lizy ile Ty przytyłaś w 3 ciążach i czy udało Ci się wrócić do formy? Tak samo Sali i Wampi, dużo przytyłyście? i ile zeszło po porodzie??:-) wiem głupie pytania i wałkowane w kółko:-D
Hehe ja w kazdej ciazdy przytylam kolo 11kg. Z Hania i Danielem to sporo bylo bo doszlam do wagi 85kg, bo ciaza za ciążą. Do wagi sprzed ciąz czyli 66kg doszlam 2mies przed ciąża z Mikim, z nim tez 11kg przytylam, i w 3mies zeszlam do 67kg i waga stala w miejscu bylo oki, od wrzesnia biore tabletki anty i przytylam juz do 75kg ;/ zastanawiam sie na zmiana tabletek mam jeszcze jedno op tych;/ bo co innego zrobic ;] nie chce tyc, a teraz idzie mi w brzuch sporo ;]

jak jest 2 rodziców rózniacych sie wiarą to powinnipróbować wychować w swojej wierze a dziecko powinno zdecydowac jak dorosnie.
Zgadzam sie.

Sali oj powinnas isc do lekarza, oby sie to nie powtórzylo...
Pati wspolczuje! obserwuj malego... :*

No i tyle, wiecej nie pamietam ;P
 
patrycja Gratulacje ciociu :-) Co z Kubą? A Sebuś jak?
snoopy Ja nie miałam ochoty całą ciążę i tak mi zostało:sorry2:
umi Też nie lubię gumek, ale tabsów jeszcze bardziej:-p Plastrów też nie chcę:-p Ja to bym chciała bez niczego, ale jakoś nie mogę się zdecydować na rozmowę z P. i planowanie dzidzi:-p
kama Wydaje mi się, że często w mieszanych związkach jest tak, że wybiera się wiarę katolicką dla dziecka. W Pl większość ludzi deklaruje taką wiarę, więc ludziom się chyba wydaje, że dziecku będzie łatwiej, jak nie będzie się wyróżniać, nie chodząc na religię i nie przystępując do pierwszej komunii. Poza tym biorąc ślub katolicki, ludzie się zobowiązują do wychowywania urodzonych potem dzieci w tej wierze.
sali A może to była migrena?
Mnie po porodzie odwiedzał P.,raz przyszedł z kolegą, raz byli moi rodzice z siostrą i siostrzenicą i raz moje 2 koleżanki. Leżałam w szpitalu tydzień po porodzie i się cieszyłam z wizyt, bo ciężko było mi tak długo wytrzymać samej w szpitalu.
 
Ania i właśnie dlatego tak nie nawidze lekarzy....:angry::no:
LIza co u Ciebie?? Jak dzieci??

Kuba zasnoł niecałe 30 min temu. Seba je obiad a ja sprawdzam co chwile Kubę...
 
Pati a no i gratuluje bycia ciocią :) super ze siostra juz urodzila i dzidzia zdrowa :)
Dobrze ze kuba śpi, niech zbiera siły...

A u mnie po staremu, nic sie nie zmienia, dzieciaki zdrowe, szaleją ;P W środe ide na szczepienie z mikim, odwleczone jest juz 1,5mies ;P dostalam zaproszenie na nie wczoraj ;-) wiec trzeba isc :-)
No i chyba tyle... ;P
 
Dobrze Liza że dzieci zdrowe masz.... Sebusiowi nie schodzi w ogóle gorączka :( chyba czopka dostanie.
Kuba śpi nadal... boje sie troche :(
 
reklama
Do góry