reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dziewczyny! To i ja się przedstawię :)
Mam 21 lat, mieszkam i studiuję w Lublinie i jestem mamą miesięcznego Wojtusia :)
Miło mi Was poznać!
 
Mart0 witaj:) ja też kiedyś mieszkałam w Lublinie teraz tam tylko studiuje:)

Olazar Ciebie też witam:)

Ja tylko na chwilę powiedzieć cześć bo z uczelni wróciłam teraz z mężem na piwko idę;)
 
Sali04 tak ogólnie...czy wszystko bedzie ok- zdrówko dziecka, jak rodzice zareagują...jak z finansami bedzie...chciałam teraz zaczac prace ech.....
Powiedzcie mi ciezko jest w pierwszym miesiacu po urodzeniu?wysypiacie sie w miare?:-)

kasiek88kasiek dziekuje za miłe przyjecie :*
 
Hej niedzielnie:-)

Witam dwie nowe mamy:-)
Co do pierwszego miesiaca po porodzie to wszystko zalezy od dzidziusia ;-) nie zamartwiajcie sie tym :-)

wampi dobrze ze zakupy udane.

Zycze wam milej niedzieli! :*
 
Cześć .
przepraszam ze sie nie udzielam , ale pod górkę nie mam ;/
Jutro ide do sądu w sprawie K... ;/

To co on robi to jest totalne przegięcie.
na kazdym kroku jestem wyzywana przez SMS i prosto w oczy też ;/
Zachowałam Smsy w razie czego .

W piątek wybrałam się z koleżanką do Klubu pierwszy raz od 2 lat gdzie kolwiek wyszłam . I wyobrazcie sobie ze wchodze na dziedziniec Klubu a tam K... Oczywiscie zamiast przyjsc do malego to łaził gdzies. I zaczął mnie wyzywac to poszliśmy z kumpelą do innego Klubu . Później znowu do innego a tam k z kupmlami i jakąś laska HaHa ale w Dooopie to mam !
wink2.gif


Na mikolaja nie przyszedł do własnego syna ostatnio miał caly weekend wolny tez do niego nie przyszedł teraz znowu nie przychodzi ... ; /;/ :-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled:
Grozi mi ze kiedykolwiek jak dowie sie ze jakis moj frajer dotkie małego to zajebi*** ...
A jak juz przyjdzie i weźmie malego na kolana to mały go odpycha ! Wale sie nie dziwie ;/ ;/
realmad2.gif

Przez niego czuje sie nie dowartosciowana jak dno i zwykła szma** do niczego ;/

WYSIADAM ;/
realmad2.gif
realmad2.gif
no.gif
no.gif
unhappy.gif
unhappy.gif

NIENAWIDZE GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
:baffled::baffled::baffled::baffled::growl::growl::growl::growl::frown::frown::frown::frown:


patrycja , gosia , Herbatka , liza , umi , mloda93 , anula , fifusek , kasiek Vi , Out , KOniczynka , Gosia , Malwina , Beatka , Kama . , Lenka , Sali , Mariolcia , Wampi , Lolkak , i reszta wspanialych WIELKI BUZIAK ; *
 
Widzę, że jest tu pare mamuś z Lubelszczyzny :) Bardzo się cieszę.

Powiedzcie mi ciezko jest w pierwszym miesiacu po urodzeniu?wysypiacie sie w miare?:biggrin2:
No cóż, w moim przypadku nie jest jakoś kolorowo... Wojtuś ewidentnie pomylił noc z dniem i w nocy daje popalić, a w dzień oboje odsypiamy :p

mlodamamusia18 Nie wiem co powiedzieć...Nie jestem za bardzo w temacie, ale bardzo Ci współczuję. Jednocześnie wierzę, że jesteś silną kobitką i razem z synkiem dacie sobie świetnie radę. A ten cały K to złamas i tyle! Na pewno spotka go nauczka.
 
Rok temu też miałam kolędę na początku grudnia. U nas w kościołach zaczynają kolędy już w adwencie- to chyba zależy od ilości parafian:tak:
kama Ostatnio pożyczałam zestawik od mamy, ale w tym roku nie miałam kiedy wziąć, tak mnie zaskoczyło, że to już;-) W tym roku nie tęsknię za śniegiem, bo do pracy będzie ciężej na rowerze dojeżdżać, ale trochę zazdroszczę, że u was już tak biało, bo muszę zdjęcia do kalendarza na zimowe miesiące zrobić:-)
vegas Udały się Martynkowe urodzinki? A ty jak się czujesz? Udało
ci się przełknąć trochę urodzinowych smakołyków?
kasiaF A ty już się lepiej czujesz? Może u ciebie to ciąża?:-p
eve Emilce nigdy nie dawałam mm jako stały posiłek- prawie rok karmiłam piersią a potem nie zastąpiłam cyca mm. Mm Emilka dostaje na śniadanie w kaszkach ze względu na żelazo i witaminy, którymi jest wzbogacone, a na kolacje dostaje posiłki na zwykłym mleku.
snoopy A kysz smutne myśli, lepiej pomarzyć o własnym domku:tak:
mlodamamusia:-( Co to za sprawa? O alimenty? Ech, chyba nie chciałabym, żeby ktoś, kto mi grozi, zajmował się moim dzieckiem:wściekła/y:

Wczoraj, wracając z pracy, zgubiłam gdzieś klucze i dziś się nie mogłam ruszyć z domu:wściekła/y:Dopiero we wtorek będę mogła dorobić klucze. Jakieś 50zł w plecy :wściekła/y:
Teraz pierwszy raz w życiu robię kaczkę i pierwszy raz będę jeść kaczkę. Mam nadzieję, że będzie dobra:-)

witam nowe mamusie:-)
 
reklama
Hej Dziewczynki. U nas wczorajsza imprezka martynkowa udana
biggrin.gif
Prezenty świetne, Mała szalała z dziećmi, nic tylko się cieszyć
biggrin.gif
Mała dostała sporo kasy, sporo słodyczy, laptopa, brykacza osła, tą kuchnię też wliczę co już Wam wspominałam, że od nas i moich rodziców dostała, maskotki Serca i Rozumu bo Mycha uwielbia te reklamy z nimi, przyczepkę do ciągnięcia różową z Wadera, bałwanka świecącego, Baśnie, 2 pary rajtuzków, 6 par skarpet, bluzkę, spodnie, obrazek nad łóżeczko
biggrin.gif
I ma etap poprawiania mnie co jest bardzo komiczne w jej wydaniu. Pyta się mnie co to /w ręku trzymając maskotkę/. Ja jej mówię miś a ona ''nie! pies mamo, pies''
biggrin.gif
Albo bawi się stonogą maskotką i pyta co to. Ja mówię stonoga a Martynka mnie poprawia ''nie, glisda''
biggrin.gif
Konniczynka czuję się jako tako. Co zjem to mi niedobrze i miałam rano biegunkę. No ale ważne, że coś jem bo nie mogę całkiem zrezygnować z jedzenia.. Torcika podziubałam, trochę ciasta zjadłam, Coli łykłam, ale goście całą zaraz wyduldali:-) Za to piwko mi najłtwiej wchodzi:-D Liza co za myszy no:-p Młodamamusia18 masakra co za facet:baffled: Ustalajcie w sądzie o alimenty i niech tylko to Was łączy.. KasiaF to obie mamy zamułki hyhy. Mam nadzieję, że szybko nam minie. Dobry ten Kacperek z pakowaniem:-D Wampi zakupy udane?:-) Eve coś tam staram się jeść, wymiotów nie ma na szczęście, co najwyżej biegunka się dziś zdarzała kilka razy. Witam nowe Mamusie:-)

kilka fot z imprezki martynkowej


tu ma minkę nie teges bo od dzieci ją musieliśmy wziąć by zdmuchnęła świeczkę a wolała się bawić:-D




 
Ostatnia edycja:
Do góry