reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

vegas super ze4 imprezka udana:)

co do pierwszych miesiecy zycia to nie odczuwalam ze mialam dziecko,alan byl idelany,nie plakal wcale jak mial 1,5 mies to przesypial mi juz cale noce a wczesniej budzil sie tylko 1-2:) no doslownie "nie mialam" dziecka:-D

ja jestem chora...gardlo mnie strasznie nawala....
 
reklama
Fikusek zdrówka;*

moja przez pierwsze 2 miesiące życia była niefajna w nocy:-D ciągle się budziła. Ale potem już coraz lepiej było, 2-3 razy się budziła. Do dziś się budzi w nocy, tyle, że od dawna na samą wodę albo jej się uzna, że chce na ''opa'', potuli się i zasypia dalej;-)
 
heeejka :)
Długo mnie nie było bo praca,praca,praca.
Troszke kłopotów.
Dziś wróciłam z pracy zmęczona ale postanowiłam zajrzec do Was ostatkami sił hehe :)
Vegas- ciąża była planowana wcześniej, ale nic nie wychodzilo. Jak dalismy sobie spokój `z kalendarzem w ręce` to dopiero zaskoczyło :)
Oboje się baaardzo cieszymy.
Wszystkiego najlepszego dla Córci.! Przepraszam ,że spóznione.
MłodaMamusia- wiem jak sie teraz czujesz, bo sama przeszłam przez takie piekło. Zycze wytrwałości i wiary w siebie a napewno będzie wszytsko dobrze.! :)
Pozdrowienia dla Wszytskich.! :)
 
Hej lalki:-D M mnie wpienia:-D mówi że teraz rzadziej bedziemy sie widywali bo sie zeni:-D glupie ma te zarty...:laugh2:
W grupie wstawiłam link, doradzcie mi co myslicie, strasznie sie napalilam;-)

mlodamamusia wiem co czujesz ja przechodzilam to samo co Ty.... Ale teraz jestem szczęśliwa, nie przejmuj się złamasem i poświeć się małemu:sorry2: zobaczysz, że wszystko się ułoży. Trzymam Kciuki tylko badz dzielna i nie daj, sie, ja tez slyszalam to co ty i mialam pod gorke...
Vegas wypasiony torcik!!! Maż się spisal!!:-D
Prec milo że zajrzałaś, byłas u gina??:blink:

Olazar Co do dzidzi u mnie Ala też była boskim niemowlakiem i ciągle spala, tylko nie denerwuj się bo dzidzia to wszystko odczuwa:-p
 
Snoopy ja bym chciała torta dla Małej takiego z lalką, ale J. mówi, że dopóki Mała sobie sama nie zażyczy co by chciała na torcie to znaczy, że jej to wsjo jedno. I w sumie miał rację bo Mała była tak rozbrykana z dziećmi, że wcale nie chciała podejść do tortu by zdmuchnąć świeczkę, więc jej nie interesił. Może za rok;-)
 
Hehehe u mnie Ala ma teraz podejscie takie, jak tort to tylko okragly:sorry2: pieklam dla M i dla Gracka i musialy byc okragle:laugh2: Co do tego dla Gracka to podobno wpierniczał jak glupi, bo mi nie wyszedl i nie zawiozlam, jak M mnie odwozil to sie upomnial i mu dalam obaj zakalec wpierdzielali:-D
 
Witam poniedziałkowo;)

Młoda
współczuje....on pewnie jest młody i głupi,przejrzy na oczy jak bedzie za późno...naoglądałam sie "Licealnych ciąż" i napatrzyłam sie młodych tatusiów.

Vegas super ze urodzinki sie udały,co do tortu to świeta racja...moja Kaja na dwa latka miała dwa torty,w tym jeden typowy a drugi "kret" hehe.

Piątkowe wyjście sie udało ,ale niestety było krótkie ,bo koleżanka była "wczorajsza" i spała na siedząco hehe.

Co do spania dzieciaczków,to Tymek różnie wstawał bo dłuzej karmiłam piersią...Kaje karmiłam dwa tygodnie wiec po tym czasie spała całe noce i tak ma do teraz...spi od 21-22 do 9;)

Ja wczoraj miałam gości(znajomi moich rodziców)takie super małzenstwo ze tylko pozazdroscic i ze swieca szukac...sa 36 lat po slubie a nie moga godziny bez siebie wytrzymac,zawsze razem .Tacy przebojowi i wieczni optymiści .
 
Ostatnia edycja:
Witam

Mloda nie przejmuj ie nim, i tak jak juz dziewczyny pisaly, zajmij sie malym, to wszystko minie, i bedzie dobrze!:* Wytrwalosci i sily zycze!:*
wampi sto lat ;-)
prec fajnei ze zajrzalas:-)
Vegas super torcik, mala taka drobniutka ciągle;-) slicznotka:-)
fikusek zdrówka!

Hania w szkole a ja jak zwykle z rana dennie sie czuje, ide pomidorową wstawic ;] ehhhh....
 
Witajcie ja po weekendzie wypompowana jestem:sorry:. Zaczęłam watpic ze kiedykowliek uda mi sie wysprzatać moje mieszkanie:no:. Jak koncze kuchnie i zabieram sie za łazienke to po chwili okazuje sie ze juz w kuchni cos sie rozlało cos wysypało i ciert wie jeszcze co:wściekła/y:. Wymiękam:zawstydzona/y:. A mój syn bałaganiarz nr 1 próbuje mi pomagać co jest o wiele gorsze w skutkach:confused2:

Nie bede was nadrabiać bo za dużo tego niestety ale postaram sie byc na bieżaco no przynajniej do czwartku bo w czwartek na badania jedziemy eh...
 
reklama
UMI- nie jesteś sama :-D moje dziecko doskonale wykorzystuje to że sprzątam w drugim pokoju :dry: mnie przeraża ile mam do roboty :no: dzisiaj może zabiorę się za szafki w kuchni ale ni się nieeee chce ;-)
 
Do góry