reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Sali 3 latka dla Zuzi Maliwny to mało ja chciałam dać jej 5:)

Liza jak po wypalanu?? A no wkurzyłam się i kopnęłam go stoi na śródku od południa!!!

Wampi ja w sumie też dziś przesiedziałam:p

KasiaF
właśnie z kuzynką pisałam smsy jak mówiła że to ogląda ja powiedziałam że nawet nie włączę bo szkoda mi telewizora bo musiałabym go przez okno wyrzucić!!!

Vegas
Martynka jak zwykle śliczna czekamy na zdjęcia z urodzin:) twoja fota też super:)

To chyba na tyle bo jutro na uczelnię jadę a już spać mi się chce C jęczał cały dzień że chce mu się spać bo wczoraj troszkę późno położyliśmy się spać hihihi ale trochę odespała w dzień aj oczywiście nie mogłam to on teraz rozbudzony a niech siedzi jego sprawa tylko że on będzie teraz 3 dni z Domką siedział w ciągu dnia
 
reklama
Śliczna mała, mamusia z reszta też:-p ja Ali tylko koncówki podcinam, bo szkoda mi sciac, sciac;-) siorka by mi znowu powiedziała ze dziecko krzywdze:-D ale po świetach chyba się odwaze:-p
 
Snoopy ja Małej dałam obciąć dlatego, że miała strasznie cieniutkie te włoski. I nigdy wcześniej na długości jej nie ścinaliśmy, teraz wyglądają chociaż na gęściejsze i będą jej ładnie prosto rosnąć bo rosły dosyć dziko:-) Tu masz dla porównania w długich włoskach - szalenie mi się podobała w warkoczykach i żal mi, że ich nie ma, ale ważne by Mała miała zdrowe włoski a nie cieńkie szczurki:-pWampi zdrówka dla Małego;* Moja jeszcze kaszle jak zachorowała w piątek, ale już jej mija. Najgorzej było w zeszły weekend bo gorączkowała i miała straszny katar.
 
Vegas Ja tez uwielbiam jak Ala ma warkoczyki:-D obcinalam jej juz z 5 razy, ale dalej nie sa takie jak bym chciala zeby byly, teraz ma wycieniowane, i ciezko warkoczyki jej zaplatac:-D

Wampi wspołczuje, przytul synka mocno od nas u mnie Ali to czasami pomaga, bólu tak nieczuje i sie wycisza. Nienawidze jak dzieciaki sa chore, u mnie Ala tez juz zagilana i niewiadomo z kad....
 
Ostatnia edycja:
Moja koleżanka 2 dni temu obcięła Emilce włoski- w rezultacie z prawie łysej, zrobiła się łysa:-D Ale może teraz w końcu urośnie jej bujna czupryna;-)
 
Witam troszkę późno ale zmobilizowałam się i włączyłam gratka ;)
Liza dziękuję ujdzie nawet ciężko strasznie Wiki gorączkuje wieczorami ,a w dzień rozrabia już zaczyna podreptywać więc mam masę zajęć chodzimy do lekarza na wizyty ciągle bo mała ciągle kaszle i następne utrapienie ;(
a ogólnie to nawet oki ujdzie ;)
buźki dla Mikiego jak ten czas szybko leciu Wiki dopiero rok skończyła hehe a jak u was z pogodą dziewczynki w PL bo u nas grad i deszcze ciągle zero śniegu heh całe uroki anglii heh
Vegas Martynka ślicznie wygląda w nowej fryzurce ;)
 
Liza trzymam kciuki za wizytę, żeby bezboleśnie przebiegła.

Liza podziwniam Twoj spokuj przed wizyta;-) ja bym sie ze 3 dni denerwowala pewnie:-D daj znac czy było strasznie:-D;-)
Hehehe ja to kamikadze jestem ;P Zabieg oki, ale dziewczynon z niskim progiem bólu polecam raczej wymrażanie :tak: Ale tez wiele od gina zalezy moj mnie na poczatku rozsmieszyl ze sie odpręzyłam mówiąc:" no Pani sie rozbiera a ja odpale grilla :-D" (i to gin na NFZ :tak: super człowiek)
Ja jestem taka ze szybko sie przyzwyczajam do bólu i pierwsze wypalenie jak psiknol az podskoczylam, a potem bylo lepiej, a w domu to juz glupawki dostalam jak opowiadalam M i sie śmialam z "dymku z .... " :happy: tak tak wariatka ze mnie :cool2: :happy: zapach palonego ciała niemiły ;P
A i 4-6 tyg postu nas czeka :dry: prawie jak po porodzie :-D tylko ze toto trwało z 5min. Dobrze że nadzerka mała... za tydzien kontrola.


Vegas ale mała zupełnie innaczej wygląda z obcietymi włoskami!!! Śliczna!:-)
Fikusek i jak po okuliscie?
ewe zdrówka dla małej!
młoda a co u ciebie?

Witam sie.
Ale tu ciszaa ostatnio...
My juz po sniadaniu, chlopaki sie bawią a Hania rysuje :-)
 
Ostatnia edycja:
VEGAS- ślicznie Martynka wygląda w nowej fryzurce i oczywiście mamuśce też niczego nie brakuje ;-) Ja staram też często podcinać Julce włosy ale tylko grzywkę i końcówki, tylko raz miała więcej ścięte z długości fryzjer przy okazji ścinania grzywki podrównał jej włoski :tak: LIZA- "zapach palonego ciałka" a fuuu :-D dobrze że gładko poszło. Dziewczynki poradźcie mi co zrobić Julka pilnuje się z sikaniem tylko jak ma goły tyłek, w majtki leje :dry: co zrobić żeby zrozumiała że do sikania majtki trzeba zdjąć?
 
Witam...
Temat sprzątania hmmm..... u mnie to kiepsko to wyglada bo jutro mam egzaminy za tydzień egzaminy a w tyg 3 dzieci które uwielbiaja bałaganić ( moje w szczególności) i w sumie niewiem kiedy sie za to wezme :(:(:(
Musiałabym jakoś w tyg wziąć sobie wolne od dzieci zawieźć ich do siostry ( niech sie przyzwyczaja do dzieci bo niedługo może mieć swoje P:p:p:p) i wziąć sie za to mieszkanie....
Kasiu oglądałam to i dla mnie to masakra... takim ludziom powinni dzieci zabrać...jeszcze tłumaczenia ich że dla nich to była zabawa... no krew mnie zalewa poprostu :wściekła/y:
Vegas Martynka ślicznotka mała :):):) a Tobie zazdroszcze długich włosów...
Liza wesołego masz lekarza.... hehehehe fajnie że nie bolało aż tak mocno :):)
 
reklama
vegas Martynia jest sliczna:-D hehe i z Alanem maja takie same fryzurki teraz:-D


Liza super ze tak milo wspominasz zabieg,mi moze sie uda jeszcze przed swietami pojsc do gina a jak nie to po juz:)

u okulisty ok,okulary dalej ma nosic,wizyta nastepna w kwietniu.
 
Do góry