reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
trina ja ciebie tez pamietamn:-) Jacus jest slodziutki:) super ze do nas wrocilas:)

mloda moze angina cie lapie,ja zawsze sliny nie moge przelykac przy anginie i glos trace.

My dzis cale popoludnie spedzilismy z T:)
przy dolnej 8 tak mi dzioslo napuchlo ze az niewyraznie mowie...jak by ta 8 nie mogla za jednym razem wyrosnac tylko tak po trochu i za kazym razem bol:/ ale pierwszy raz mam taka gule:/
 
jestem Zyje! nie zameczyli mnie;) porazka nie mam sily nogi to mi chyba w d wejda....ide popatrze co sie dzieje troche na nk popatrze;p
trina ja Cie pamiętam!!!! W końcu jesteś:);-) a Jacuś niebiański....ech mega przystojniacha:tak:i chyba mam taki sam bujak ;)
mloda kuruj sie !(tez nie lubie byc sama w domu szczegolnie w nocy ) takze myslami jestem z Toba:-)
fiskusek mój mężulek tez tak miał na miejscu 8 myslelismy ze to zab madrosci ale to po prostu jakas gula smarowal sacholem i zeszło
 
kasiek Nie miałam, kiedy zrobić zakupów, jutro ślub, dziś święto, a wcześniej praca, praca i jeszcze raz praca. A na allegro po zmianach nic nie mogę wyszukać:sorry2:
gosia Dałaś radę w pracy? doczytałam, że tak- wierzyłam, że tak będzie:tak:
mloda Zdrówka
kamcia Zazdroszczę, że masz znajomych z małymi dziećmi, imprezy dla dzieci itp. Żałuję, że Emilka jest odseparowana od rówieśników. Ale nie znam nikogo w sąsiedztwie z małymi dziećmi:-(
fikusek Mi też tak na raty rosły:sorry2:
trina Dawno cię nie było:tak: Wróciłaś już do pracy? Jacuś sliczny:tak:

Tak się zimno zrobiło, że się zastanawiam, czy już zacząć zakładać Emilce kombinezon:confused:
 
reklama
Do góry