reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Vegas na usg wyszedl synek:-)
Niunia wiesz ogólnie czuje sie dobrze biorę żelazo i już nie chce mi sie ciągle spac jak wcześniej a nawet wręcz przeciwnie ostatnio jakoś wogóle nie moge spać po nocach ale to chyba przez to gorąco a po zatym to mały cały czas szaleje tylko mi brzuch podskakuje:-) a ty jak się czujęsz kochana? długo cię będą w tym szpitalu trzymać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Ale ukrop o 10 rano było juz 26 stopni ,

Liza dla Mikusia duzo usmiechu i radości!!!

niunia lez i nie zamartwiaj sie a bedzie wszystko ok:)

vegas super ze jestes juz z nami brakowało Ciebie:)

Zuzia własnie zasnęła a ja ide kączyć zupę szczawiową!!!


A my w piątek na wesele. Jeszcze nie pewne jest to czy pojdziemy zalezy od samopoczucia M ale jesli to Eh ale sie odstawie heheh , :)
 
vegas tak grozi normalnie az nie moge o niczym inny myslec..
malwina oj pewenie pyszna bedzie supka:)
miki synus fajnie:) nie wiem jak dlugo mam tylkko nadzieje ze ja rodzic nie zaczne bo nie wiem czy z malym bylo by ok:( a czue sie tak sobie plakac mi sie chce ze nie ma przy mnie przemka ale wybral inne zycie i z kim inny:(
 
Ostatnia edycja:
ojej malwina ja tez bym sie na weselu pobawila, ale sie u nikogo nie zapowiada niestety..
miki super ze synus.. oby zdrowy byl :)
elwirka dasz rade, poloz mala w lozeczku i daj jej zabawki, albo jak masz lezaczek to posadz ja i wez ze soba do kuchni, ja tak zawsze robie.
 
Niunia a u ciebie będzie synek czy coreczka?
Beacia no bylam niedawno na wizycie i jak narazie wszystko jest w porzadku:)
 
Ostatnia edycja:
Malwina o 10, 26 st u mnie o 7 rano było 25 :-D
Zazdroszczę weselicha chętnie sama bym się przeszła.


Patisia ja też kładłam Julkę spać bez pampersa w ten ukrop, parę razy przetrzymała ale ostatnio oblała całą kołderkę i chwilę później wykładzinę :-D teraz potulnie w pampersie śpi.


Niunia trzymam kciuki!


Mózg mi się lasuje, jeszcze tak gorąco w tym roku nie było.
 
reklama
Do góry