reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziekujemy za zyczonkaaa!!!:-)

Niunia kurcze dobrze ze pojechalas, mam nadzieje ze jeszcze troszke podtrzymaja ciążę....:* nie martw sie bedzie dobrze...

Jejku ale goraco, ja nie moge wytrzymac na dworze wogole....:no:
 
Elwirka do roku niby jakiś jeden powinien wyjść, pewnie wyjdzie:) Moja Chrześniaczka za 2 dni kończy 9 miesięcy i też jeszcze ani jednego ząbka nie ma.
 
Vegas my też sie nie znamy bo ja jestem na forum od niedawna ale miło mi cię poznać:-) mi też sie podoba imię Kacperek ale mój T. jest przeciwny i nie zgadza się na takie imię dla naszego synka:)
 
vegas widocznie mnie nie pamietasz. pisalam z wami bardzo czesto do stycznia, pozniej niestety mialam przerwe, a teraz znowu jestem. no ale nie wszystkich trzeba pamietac.. Nidzica jest na mazurach.

elwirka spokojnie wyjda wyjda.. i to nawet nie zdazysz sie obejrzec a juz beda u Olisi ząbki
 
Beacia bez urazy, ale nie pamiętam:) Ja siedziałam dziennie na forum zawsze, więc skoro mi wypadło z głowy to musiałaś się chyba słabo udzielać:D Ale co tam, najważniejsze, że teraz piszesz. Coś mi świta jednak Twój nick, ale pewności nie mam.. A byłaś może przeterminowana?

Miki mi też miło Cię poznać:) Nie znasz jeszcze płci Bąbla?
 
to ja beacie pamiętam, co zawsze z doskoku byłam:-p avatarka zmieniła i może dlatego jej Vegas nie kojarzysz ;-)

edit. młody sam się rozebrał, nawet pampersa ściągnął i śpi ;-) mam andzieję ze nie obsika łóżeczka :-D
 
elwirka oj napewno wyjda zabki..
miki90 jak sie czujesz??
liza mam nadzieje boje sie ze jak by sie teraz urodzil to o wiele za szybko i ze bedzie zle z nim
na sali lezy ze mna kobieta ma 42 lata i jest w ciazy ale jak jej ladnie z brzusiem chodz ja bym sie nie zdecydowala na dziecko w tym wieku..
 
vegas nie bylam. urodzilam kacpra tydzien wczesniej. zmienilam avatar wiec moze dlatego mnie nie kojarzysz. inne dziewczyny mnie pamietaly. no ale nic. ;]
 
reklama
Patisia nick mi świta, ale tak to nic więcej.
Niunia kurcze, grozi Ci przedwczesny poród? Oby było dobrze..;* Czytałam, że krwawiłaś sporo i leżałaś. Reszty jeszcze nie doczytałam.
 
Do góry