reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Niunia strasznie ci wspólczuje tak to juz jest z tymi chlopami ale trzymam za ciebie kciuki i wierze że dasz sobie świetnie radę i z maleństwem też będzie wszystko dobrze tylko nie za martwia sie tak musisz teraz unikać stresu i zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze. głowa do gory:-)
 
reklama
niunia zgadzam sie z miki. nie martw sie.. :) wszystko bedzie dobrze. mi tez grozil wczesniejszy porod i musialam lezec w domu, a z racji tego ze w tym roku konczylam liceum to mialam indywidualny tok nauczania. 3maj sie :):*
 
Własnie Vegas witaj z powrotem ;-)

Niunia bedzie dobrze!

Widze ze jakos wiecej chlopców jest teraz w waszych brzuszkach ;-)

My po obiadku, Miki jeszcze konczy :p
nienawidze takiego gorąca...:no:
 
Niunia Dobrze że chociaż się ruszyli, ja przecież też leżałam cały dzień na patologii zanim urodziłam... To jest kompletna masakra, gdybym się nie upomniała, to bym urodziła przy ktg... bo baba jak to powiedziala: zapomnialam ze pania pod to podpjelam... Prosilam o badanie bo skurcze byly na prawde mocne to powiedzieli mi ze oni nie robia takich badan do poki cos sie nie zacznie dziac... Takze walcz o swoje i nie przemuj sie ze na kogos nawrzeszczalas!!! Oni na prawde sie niczym nie interesuja... U nas inaczej wyglada porodówka i oddział poporodowy... Tam juz bylo super ekstra... 3maj sie dzielnie:-)
 
niunia biedaku... to t tak za kazdym razem jak chcesz isc do wc musisz kogoś wołać? Masakra:/ współczuje strasznie
 
reklama
Ojć, współczuję co po niektórym jak macie w szpitalach. Ja nie mam zastrzeżeń do szpitala, w którym rodziłam. Fachowa opieka i miłe położne, to najważniejsze.

Klaudix gratuluję Filipka:) Ładne imię.

U nas dziś ciągle pada. Mąż pojechał do pracy, z Perłą trza iść na polko bo mi zaraz pokój rozniesie:) Ona to by mogła mieszkać na podwórzu, tak uwielbia świeże powietrze:)

Nie chwaliłam się chyba jeszcze, że Mała potrafi pić z kubeczka:) Taka z niej dumna jestem!

Liza zdrówka i radości dla Mikusia:) Boże, zleciało:) Niech rośnie zdrowo!
 
Do góry