reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No to kto chętny to zapraszam na obiad :-D:-D:-D:tak:
Liza Justynka tez przy kaszlu narzekała na ucho i doktor powiedzial ze się nadwyręża coś tam i stąd ten ból, no ale obseruj.

A ja czoraj siedziałam w oknie i patrzyłam jek sie błyska z daleka. Fajny widok takie czerwone, czasami niebieskie światło jest. ale jak bur ajest na miejscu to od okna daleko siedzę.
 
Liza nie masz za co jakoś tą burze przetrwałam:-) a twoim smerfom życze powrotu do zdrowia i oby z uszkiem było wszystko dobrze:tak:
 
EWI tak jak i ja ;-) hehehe to samo napisalam prawie :-p

To i ja sie wprosze na obiad, kiedys zrobilam te golabki bez zawijania i byly pyszne :tak: :-)
 
Jejku ale naprodukowałyście. Ja spałam dziś do 10 ;D

Lana nie wiem jeszcze , odpoczywam przed tv jak na razie :D wczoraj spotkałam się z 2 przyjaciółkami i chłopakiem jednej , beczka piwka, pizza i do domku, Agata dziś u mnie spała, rano pasta jajeczna , a teraz film. W sobotę chyba pojadę do wawy na imprezę . tylko nie wiem jeszcze czy na 100% ;D ale tęskni mi się już ..

I się wkurwiam ojciec na****ny chodzi ciągle, zrobił mi dziurę w drzwiach bo się zamknęłam, i chodzi za mną z mieczem i pyta się czy się boje śmierci , chyba mózg mu się lasuje :no: uciekam bo przyszedł a u niego w pokoju komp jest. odezwę się jak pójdzie spać . Buziaki.
 
Maagda uwazaj na siebie:)
Lana no to fajnie:)
Liza no pyszne:)
kurde jak ten filmik dlugo sie zgrywa :( zgrywam go na youtube juz pol godziny i dopiero 51 procent sie zgralo
 
reklama
Do góry