reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
młodamamusia to będziemy razem świętowac :-p
kaludix przez cały dzien może być normalne po trochu po trochu i odejdzie cały;-)
ashera a Ty gdzie się podzieałaś??;-)
patisia to masz tak samo jak ja.. ja od razu na brązowo..
ale u nas teraz słońca brak i cały czas jestem blada ty bardziej po ciążach.. dawno się nie opalałam:sorry:
lexi co za facet..
ale lepiej po roku niż później...
liza śliczny masz avatarek :-)
liza wow ale dziura:szok: na szczęście u nas nie ma wogóle burz:cool2:
zupka ja wymiotowałam do 9 miesdiąca z Viki i to co 2 dni mniej więcej ..
a z Emmą lepiej bo tylko raz w tygodniu albo raz na 2 tyg ale też do 9 msc :sorry:
justys85 nie polecam takiego rowerka co ma pedałki przy przednim kole ponieważ małemu dziecku ciężko bedzie się pedałować. zwykłe rowerki mają pedałka pod kątem prostym więc jest wygodnie a tak musi mieć nogo do przodu i jeszcze pedałować .. to jest zbyt ciężkie
ale może będziesz miała inne opinie;-)
niunia śliczny filmik.. jaki kochany szkrabek.. a jeszcz eniedwno moą Emi oglądałam na usg atu już ma ponad miesiąc :-p


a u nas rozłożyła sie karuzela.. idealna atrakcja dla Viki z okazi dnia dziecka :-) hihi
zaraz się wybieramy tylko D się wykapie.
 
młoda ale się Twój Rafałek rozleniwił:-p

niunia super filmik mam podobny i słychać tylko bicie serduszka maleństwa :) coraz lepsze sprzety mają lekarze:)

Asheara kciuki zaciśniete, napisz jak Ci poszło ;-)

u wsio ok, upalnie i całymi dniami na dworze;-) młody od niedzieli wstaje nad ranem :dry: no commennt :dry:
 
ashera kciuki zacisniete

młodamamusia a to Ci mały psotnik nie chce wyjsć;-):-D

niunia super filmik pamiatka na całe zycie , my tez mamy a do tego zdjecia z usg
 
Niunia Super filmik, fajnei tak pooglądac.
Liza Ja te gołąbki robie z tegio zwzględu ze nie dość że łatwiej i szybciej, ale moje dzieci nie zjedzą czegoś tkaiego jak prawdziwe gołąbki.

a obiadzik wyszedł pyszny. Gołabki piekłam w piekarniku zanmiast smarzyć. wyszło i dietetycznie i smakowicie.:-p:rolleyes:
Młoda aOoo moż ew końcu cos sie rozkręca. niklt nie ma wieści od klauidix? Ale pewnie urodziła, a raczej napewno.:tak:
 
Ashera trzymam kciuki:-)
Niunia fajny filmik:-) ja niestety mam tylko zdjęcia
Mlodamamusia może Rafałek się wreszcie zdecyduje do nas dołączyć:-D
ale dzisiaj gorąca normalnie chyba niedługo się rozpłynę a jutro idę do lekarza ja nie wiem jak to przeżyję jak będzie taki upał:)
 
Niestety nie byliśmy na bilansie dwulatka, każą nam czekać na wezwanie, maja opóźnienia i bilans odbędzie się jesienią. Ładny będzie z Kacperka wtedy " dwulatek" .
Młodamamusia Coś czuję, że Rafałek chce się urodzić 5go jak Kacperek :) A może dziś? :)
Ewi Sen świetny:-D
Liza Po urodzinkach wrzucę trochę zdjęć Kacperka, w tym nowy fryz:-)

Na minimini leci właśnie jakaś nowa bajka, Kacperka nie ma normalnie, ogląda jak zaczarowany :)
 
reklama
Do góry