reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
maagda -to widzę, że Twój stary ma alkoholizm pełną parą jak już pier*li takie bzdury... a co na to Twoja mama? :eek: :eek: :eek:
uważaj na Lusie.. lepiej żeby się z nim nie stykała :no:

mlodamamusia -wróżę Ci, że w ciągu 24h będziesz na porodowce :tak:

a ja idę za pół h na egzamin z angielskiego i geografii. potrzyma ktoś za mnie kciuki? :confused:
 
mloda ooj no to juz blizej jak dalej;-) chyba nam sie rozsypiesz niedlugo ;-)

niuniaa super filmik! :-) faktycznie bobo strasznie ruchliwe:tak:
i jeszcze takie pytanie chodzisz prywatnie do gina? on Ci pokazywal co gdzie jest wogole u dzidziusia? ja mam takie filmiki to slychac wsio co lekarz mowi, i mnie slychac, wogole super takie cos:tak: ale tylko prywatnie, bo jak chodzilam panstwowo to wogole porazka... :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry