reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Lana no nie wiem sama jak z tym lozyskiem bo on do mnie mowi takim fachowym jezykiem ze nie rozumiem ale mowil ze sie troszeczke cofnelo wiec dobrze no szyjka mi sie skrocila i mowil ze gdybym odczuwala silne bole brzucha na dole to wtedy trzeba sprawdzic czy cos zlego sie z ta szyjka nie dzieje ale wracajac do tego co mnie martwi to serduszko malego lekarz badal jak zawsze tetno malego zawsze to tetno wynosilo 148 a wczoraj tylko 130 chcial sprawdzic dokladnie budowe serca i jakies parametry ale maly za bardzo sie wierci i nie mogl bo co chwile mu uciekal no i lekarz mi powiedzial tak..' nie moge pani powiedziec ze jest wszystko dobrze ale tak jak pani widziala sa te 4 komory(czy cos takiego) w serduszku ale nic innego o nim powiedziec nie moge" no i teraz sie martwie czy z tym serduszkiem bedzie ok.
justys85 a rowerek fajny pewnie by soe spodobal malemu
Ewi44 no na infekcje nazywaja sie nestatyna i druga recepta gdyby wydzielina sie utrzymywala silniejsze leki

Mój Kacper nigdy nie schodził z tętnem poniżej 145 nawet w dniu porodu mu pikawa waliła:-) Jak to powiedziała połozna najlepszy wynik na Sali...
 
reklama
umi bo Kcperek chcial miec najlepszy wynik dlatego:)
Kaamaa100 nie mam pojecia zawesze bylo 148 a tu nagle 130 przestaraszylam sie ..
Ewi44 no mi ja dopiero teraz zalecil takie golabki bym zjadla:)
Lana no wiem ze nie ma 4 zakrecilam sie juz sama hehe:) nie no lekarz jest naprawde bardzo ale to bardzo dobry moge go polecic kazdej kobiecie tylko o tym lozysku tak opowiadal ale naprawde jest dobrym ginekologiem!!
 
Niunia Bo u Ciebie nie było potrzeby, a ja to co druga wizyta to nystatyna, bo w spzitalu leżałam czesto i łapałam infekcję.
a jakąś wyprawkę juz kompletujesz?
 
Ostatnia edycja:
Witam


A u nas nie było burzy na szczecie!!!

Zdjełam zuzi po nocce pampersa i dałam jej pobiegac z gołą dupcią. Ona poszła do swojego pokoju i bawiła sie, ja pochwili wchodze i coś brzydko mi pachnie -ja patrze a tam niespodzianka!!!:):szok:
I tak jeszcze 2 razy , a na nocnik nie dała sie posadzic , po 5 sekundach schodzi i zadna siła jej tam nie posadzi.
Teraz chodzi juz w pampersie zreszta i tak juz po:)
 
Ewi44 chyba wpadne dzis do ciebie na te golabki heheh:) no juz mam sporo kupionego body spioszki kaftaniki dwa kocyki ale jeszcze jakis rozek pieluszki flanelowe bo mam tylko tetrowe ale jeszcze pewnie troszke bede musiala kupic
Malwina18 po prostu Zuzka chcial na podloge a nie na nocniczek:):):

jeszcze pod koniec usg maly pokazal doskonale wyraznie ze napewno bedzie chlopcem:):)
 
Ewi tez bym takie zjadla...
niunia moze przejdza ta infekcja. poki co lez.

ja mam nie za dobre wyniki moczu ale naturalnie nie dostalam nic i nawet nie zostalam zbadana... co za wspanialy kraj. kolejna wizyte mam dopiero w 32. tygodniu i nie przyjma mnie szybciej :wściekła/y: chyba bede musiala isc prywatnie.

a co do tetna dziecka to u Malej jakies 145/150 to norma
 
Zupka moze lepiej idz do innego lekarza albo prywatnie bo tak bedziesz sie nie potrzebnie denerwowala i martwila
Lana wstawilam jedno foto ale nic nie widac mam filmik z usg tam o wiele lepiej widac ale nie wiem jak to z plyty dvd skopiowac zeby wstawic..
 
reklama
Do góry