reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Młoda oj tak śniłas mi się. Siedizałaś sobie z kimś, z LANĄ chyba i papieroski paliłyście w cieniu. to ja mówię ze już chłodniej sie zrobiło to możesz wyjść do szpitala :-D bo za sługo siedzisz w miejscu.:-D
Niunia A pokażesz na m potem filmik jak wrzucisz na kompa?

a mnie zaś brzuch boli tylko tym razem poniżej żołądka. ja to się mam normalnie:no:
 
cześć dziewczyny ale dużo piszecie miałam chyba ze 20 stron do nadrobienia ale wreszcie was dogoniłam:-)
Liza u mnie też burza była a ja sama w domu bo mąz w delegacji a po tym twoim zdjęciu boje sie burz jeszcze bardzie.
Lena gratuluje ząbka:-)
Niunia kobieto ty lepiej lez bo ja się o ciebie martwię.
Ewi44 czy mogę przyjść do ciebie na obiad? hi hi:-D
mi dzisiaj malenstwo znowu nie dało spac i jakaś nie wyspana jestem;-)
 
Ewi44 jak tylko filmik sie zgra to podam wam tu link.. oj dzis bedziesz miala duzo mamusiek na obiadku w tym ja:)
miki90 dziekuje Ci ale nie mmusisz sie martwic:)
 
reklama
niuniaa to czekamy, ja tez uwielbiam ogladac takie filmiki:) sama mam swoich dzieciakow takie filmy ;)
zupka z mikim srednio, kaszle mocno mu sie odrywa... ale chyba jest lepiej, jedynie martwe sie bo hania zaczela narzekac na ucho... narazie oserwuje i dalam jej dwa razy kropelke do ucha... oby to jednak falszywy alarm.... :-( za duzo juz mamy problemow, a tu znow zapalenie ucha sie szykuje..? oby nie...
miki90 sorry nie chcialam przestraszyc tym zdjeciem:* ja sie zawsze burz balam i niewiem czy kiedykolwiek przestane... lubie ogladac pioruny jak burza przechodzi bokiem ale nienawidze jak burza jest tam gdzie ja:dry:
 
Do góry