reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
witam

sorry dziewczyny ale nie odpisze kazdej z osobna...

Mam doła , wczorajdowiedziałam się ze moja sistra ma początki SM.( stwardzenie rozsiane) i jakoś nie moge się pozbierać i dojść do siebie.

My z Zuzia siedzimy na wartacie i odbieram telefony.
Takze bedzie mnie mniej , ale postaram się Was czytać

Buziaki
 
Trina kochana trzymaj sie leż odpoczywaj dużo.... już niedługo i bedziesz miała kruszynke po drugiej stronie brzuszka.... trzymam kciuki
 
o rety.. Trinaa będzie dobrze, odpoczywaj, nie stresuj się, myśl pozytywnie:*
Malwina ja to nawet nie wiem co to za choroba.. ale widzę, że nie jest za dobrze, przykro mi.. współczuję;* dawaj znac co i jak.

powiesiłam pranie na ogrodzie, mam nadzieję, że poschnie:-p
 
vegas w skrócie jest to choroba zaniku mięsni itp. U kazdej osoby róznie przechodzi . Mam nadzieję ze u mojej siostry bedzie łagodnie

Trina leż i odpoczywaj i nie zamartwiaj się a bedzie dobrze.
 
Najwazniejsze zeby ona sie nie poddała i była pozytywnie nastawiona. Z tym ludzie zyją i nie wiadomo kiedy to bedzie postępowało. Bedzie brała tabletki i zobaczymy co jej lekarze powiedzą jak bedzie wychodziłą ze szpitala
 
Malwina bądźmy więc dobrej myśli.

Martynka z mamą wróciły, Mała tak nie chciała do domu wracac, że przed domem alarm zapuściła:p a więc od razu ją wzięłam na ogród i tam pobiegała. Teraz poszła z mamą do sklepu. Jeszcze nie miała drzemki a wstała o 8, więc fajnie się trzyma:)
 
Malwina mam nadzieję,że będzie to przebiegało łagodnie i,że siostra się nie załamie. A jak siostra Twojego? Ona chyba tez miała jakieś problemy?
Trinaa biedaczko współczuję. Trzymaj się :-) Długo będziesz w szpitalu?
Gosia na razie jest ok, gorzej po marchewce,ale jak ją je z ziemniakami to chyba nie ma problemu. Z resztą ja już nie wiem co to moje dziecko mi komunikuje ;-) Im dłużej jestem matka tym mniej kumam własne dziecko ;-) Ostatnio wydaje takie głosy jakby płukała gardło ;-)

Vegas tak na zdjęciu to widać, choć mało bo akurat się odwróciła do aparatu. Tak to ma bardziej pod kątem. dzwonię do przychodni się zapisac do pediatry,po to ew. skierowanie ale oczywiście albo zajęte albo nie podnoszą słuchawki:baffled:


Wszystkim dziewczynom dziękujemy za słowa otuchy :-)

M napisał,że jego kolegi dziecko ma rotawirusa.Mam nadzieje,że nie przytaszczy tego do domu:dry:
 
reklama
lolkak tak siostra M jest w 20 tyg ciązy i jej się szwy po cesarce rozchodzą.wiec jest zagrozenie dla niej i dla dziecka ( a nie mogą zrobić CC bo dziecko jest jeszcze nie rozwinięte i czekają do 30 tyg ciązy) Jak narazie jest dobrze ale ma na siebie uważac

Zuzia po raz pierwszy w zyciu śpli już 2,5 godziny
 
Ostatnia edycja:
Do góry