reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
dobry:)
u nas katarek sie pojawil malo bo malo ale jest :( dzis Amelka z nami spala ale mimo to sie wyspalam. Mialam sie do kogo przytulic bo z chlopem sie pozarlam.
Martynka 24 kwiecien tego roku? przeciez to swieta to raczej nie mozliwe chyba ze nie doczytalam ;p
Agosia Witaj:)
Migotka moja Amelka jak miala miesiac to po 5-6 godzin spala ale w nocy normalnie przestaw Go bo sie wykonczysz...

My mamy pulmeo ale Malej nie smakuje bo jak Jej podaje to wszystko dookola zaplute;p
paula łap...Pieczone ziemniaki
a ja w koncu prawko ide dokonczyc bo sie zebrac vos nie moge. zdolna jestem taka ze teorie oblalam nie smiejcie sie....ale az 3 razy. No co? myslalam ze taka zdolna jestem ze bez nauki dam rade ..to dalam:-D wstyd.....:zawstydzona/y:
 
dodam jak mi mała zaśnie bo jak zobaczy mój stos przepisów to bedzie chciała rysowac i drzeć:-p

umi na prawym boku jak się kładę to mam straszną zgagę muszę na lewym , ale na płasko to absolutrnie..
wogóle jak się kładę to mnie biodra i ramiona bolą..
dziś znów wymiotowałam.. yhhh
masakra
obym urodziła jak najszybciej....(znaczy oczywiście w termieni):tak:
 
witam sie po dlugiej nieobecnosci my juz w pl wiki bardzo dobrze zniosla podroz samolotem ;) ogolnie jest oki tylko ciezko z mieszkaniami no i bez internetu ;/ pisze wlasnie od mamy bo dopiero zamierzam kupic w pleyu modem zobaczymy jak to jeszcze bedzie pozdrawiam cieplutko mamusie,brzusie i dzidziusie ;)
 
Hejka dziewczyny :) Pamiętacie mnie jeszcze??
U mnie jakoś leci. Miki zaakceptował siostrzyczkę i nie jest już tak zazdrosny. Przybiega do niej przytula ją i całuje. Heh jak to słodko wygląda :).
Moje kochane dzieciaczki rosną jak na drożdżach. Tylko niestety Anusie muszę dokarmiać mlekiem modyfikowanym. Próbowałam już chyba wszystkiego żeby pobudzić laktację, ale niestety mleka mam coraz mniej ;(
Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
Witam kochane

Ale nadrobienia , przeczytałam wszystko ale nie pamiętam co komu napisać.

A ja byłam u rodziców na noc i nie dawno przyjechałam..

Vikamcia ja tez prosze o przepis:-)

Agosia witaj

Paula piękne ubranka, szkoda ze Zuzia tego samego wieku co Twoja Zuzia:-D;-)

A tak wogóle to jakoś leci, Zuzia karmi psa paluszkami, M ogląda tv a ja nadrabiam:-):-)
 
eve To wy tak szybko z powrotem do Pl? na stałe?
kamcia Dzięki za przepis, na pewno skorzystam :tak: P. się będzie cieszył, bo narzeka, że nic nie piekę:-D
mamusiamikusia Witaj znowu:-)
P. już w domu, gra na lapku, mała śpi. Obiadek zjedzony, teraz się dopycham waflami ryżowymi z masłem i smażonymi bananami w cieście (dojadam po małej :-D)- P nie chciał spróbować, jak się dowiedział, że to z dodatkiem mojego mleka:-D
 
reklama
Do góry