reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Vegas jest napisane, ale jak się robi ilościową, ja robiłam jakościową :)

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:)
Jak widać nie mogę spać z przejęcia, pół nocy myślalam o całej sytuacji, analizowałam.
Wam też a początku tak bulgotało w brzuchu? :)
Studiuje zarzadzanie na Politechnice Opolskiej, zaocznie :)
Ja jestem w woj. opolskiego jak widać, ale wolę na forum nie pisać dokładnie skąd :) Przynajmniej na razie ;)
 
Vegas Kama bidulki kochane.
Najwazniejsze ze zycie nie bylo dla was na tyle okrotne ze uszczesliwilo was!
macie anioleczki przekochane.
to sie liczy!
ja tez uwazam ze moja coreczka to moj aniolek dla ktorego warto sie usmeichac nawet gdy sie ochoty na to nie ma!
to sa najwieksze szczesc ia jakie mogly nas spotkac:D
no ale wy to wiecie:)

Dessous pozowlisz ze bede do Ciebie pisac Dess???? za duzo tego dopisania i skomplikowane;p;p
witam rowniez na Młodych mamach:)

No ja dzis pospalam:D znow sie wyspalam:DJulka cala noc przespala w sowim łozku bez pobudek i spi az do teraz:D
ciekawe kiedy zamierza wstac:D
temp zniknela.. juz sama jestem ciekawa czy to byly drogi moczowe.. no nic we wtrek wyniki posiewu.
 
Ostatnia edycja:
cześć;-)

Daffi gratuluje przespanej nocki:-) no i że gorączka zniknęła;-)


Wyobrażacie sobie,że mój Michał miał problemy żeby dzisiaj dostać wolne i nie musieć iść na noc

do klubu:szok: a już tye czasu wałkował ten temat,że ma rocznice rodziców i troche lipa wyjść w

trakcie imprezy i pójść do pracy:dry:
 
Ostatnia edycja:
no miejmy ze juz tak zostanie ale az sama jestem ciekawa tego wyniku posiewu! i ze kurcze musze nas to czekac az do wtorku!
 
Witajcie:)
to i ja bede mowila dess witaj:) Gratuluję Malusiego Człowieczka
Daff dobrze,.ze temp zniknęła. Żeby tylko wszystko było dobrze.

U nas noc super do 4.30 spalam:) Dzieć moj obudzil sie pocycal i poszedł spać;)
kurcze powoli trza sie za praca ogladac...echh...
Dzwonila wczoraj do mnie kobieta z biura nieruchomosci proponowala mieszkanie...yhh...z checia bym poszla na swoje!Ale narazie to marzenie:(
 
hej
kaama, Vegas dzielne babki jestescie;-)

Dess witaj:-)
Daffi super ze z mała lepiej

Kurcze u nas w nocy tak wialo ze sie budzilam i spac nie moglam.... do tego swiatlo wylaczyli kolo 2 i wlaczyli nad ranem, dzieciaki sie przebudzily i hania zaczela wolac bo sie boi ciemnosci, musialam swieczke zapalic :dry:
no i ogolnie bialo u nas, wieje ciagle.... małz drzewo szykowal,teraz cos prz aucie robi i garaz ma sprzatac
dzieciakom juz naszykowalam pulpety w sosie koperkowym tylko nam nie wiem co zrobie... maz pewnie cos wymysli :-D :-p
 
reklama
gosia gratuluje spokojnej nocki;-)

Eliza u nas w nocy właśnie też strasznie wiało, położyłam się koło 1, bo oglądałam film to była wichura,że nie wiem:szok: rano wstaje, a tu słoneczko świeci jak wiosną, oszalała ta pogoda :-D u mnie się już ogórkowa gotuje, jakoś mnie naszło dzisiaj na nią:-)
 
Do góry