reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paula proszę uprzejmie to zdjęcia z końcówki wakacji, ze ślubu mojej kuzynki, mam nadzieje,że coś tam dojrzysz;-)
 

Załączniki

  • DSC05522.jpg
    DSC05522.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC05287.jpg
    DSC05287.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC05287.jpg
    DSC05287.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC05384.jpg
    DSC05384.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 40
reklama
witamy:) napisz coś o sobie:) który to tydzień?
Umiii, ale mnie rozwaliłaś z tymi regałami;D hehehe. Ja dziś jestem wrażliwa na Wasze texty, wszystko mnie rozśmiesza:p nie jestem taka śmiała by zadac jej to pytanie makabra.
Sam początek, więc mysle, że ok 4 tydzień, do lekarza idę dopiero w poniedzialek :)
Z TŻtem jestem ponad 4 lata, jesteśmy zaręczeni :) Ciąża nas trochę zaskoczyła, ale cieszymy się :)
Mam 20lat :)
 
Vegas nie no rozwaliło mnie to "powiedz mamusi zeby Cie ubrala" zachowanie 10latki :sorry2:

Musicie sobie to jakoś poukładać, bo to jakby nie było Mama.


Paula Julka też non stop ma motor w tyłku.

Ja z Nią do łazienki nie chodzę, no chyba że sama do mnie przylezie. ALe u Nas nie ma schodów, progów więc jest bezpiecznie.
teraz już normalnie gadamy jeśli o Małą chodzi. Chce ją wziąc na spacer - żaden problem, szykuję Młodą i jadą.

A poza tym ja dalej mam taki uraz, że boję się powiedziec do niej mamo bo to już dla mnie obco brzmi. 2 kobiety się mnie wyparły, żadna nowośc. Jedna jak mnie urodziła, druga niedawno. Trudno. Życie. Wnerwia mnie to wszystko, ale z drugiej strony silna jestem, prezentu na DM jej nie dam ani życzeń nie złożę, wedle życzenia Szanownej. Może to ją dotknie.

Dessous miałam betę robioną to wiem, że tam jest na grubo zaznaczone, który to tydz ciąży.


Trinaa faktycznie nie widziałyśmy Cię jeszcze:) fajnie wyglądasz, z pozoru grzeczna dziewczyna, jak jest na prawdę?:p

Mój Małż już śpi w wyrku, chyba zaraz dołączę do Niego:p:p może coś tam coś tam;D A wiecie, że małż po raz pierwszy w naszym związku był zazdrosny? Myśli, że z kimś klikam haha;D / niuch, niuch, że niby facet /:p Przyznac się, która tu jest facetem;D
 
Ostatnia edycja:
teraz już normalnie gadamy jeśli o Małą chodzi. Chce ją wziąc na spacer - żaden problem, szykuję Młodą i jadą.

A poza tym ja dalej mam taki uraz, że boję się powiedziec do niej mamo bo to już dla mnie obco brzmi. 2 kobiety się mnie wyparły, żadna nowośc. Jedna jak mnie urodziła, druga niedawno. Trudno. Życie. Wnerwia mnie to wszystko, ale z drugiej strony silna jestem, prezentu na DM jej nie dam ani życzeń nie złożę, wedle życzenia Szanownej. Może to ją dotknie.

Dessous miałam betę robioną to wiem, że tam jest na grubo zaznaczone, który to tydz ciąży.


Trinaa faktycznie nie widziałyśmy Cię jeszcze:) fajnie wyglądasz, z pozoru grzeczna dziewczyna, jak jest na prawdę?:p
Wiesz? a jestes pewna ze twoja biologiczna mama sie ciebie wyparła a nie np zmagała sie z jakąs nieuleczalną chorobą lub najzwyczajniej nie miała srodków? Nie wiem jak sie czujesz bo nie byłam w takiej sytuacji ale nie zawsze jest tak ze rodzic oddajacy dziecko do adopcji wypiera sie go

trinaa laska:-)
Dessous gratuluję:-)
kaamaa o widzisz i kolejny raz cos nas łaczy:-p
 
oh Paula dzięki hehe. Na jakiej podstawie tak uważasz?;)
a my Młodą dalej /albo raczej JA/ kąpię w dziecięcej wanience bo mi Paskuda nie chce leżec w trakcie mycia włosków, więc na siedząco ma dużo miejsca jeszcze.

Umi, fakt, nie wiem tego. Mąż też mi mówi jak Ty. Że skąd mogę wiedziec jak było na prawdę. Ja wiem z książeczki urodzenia, że Ona miała 22 lata jak mnie urodziła a tata 33. Z opowiadań rodziców wiem, że tata był śmieciarzem jakkolwiek śmiesznie to brzmi a matka pracowała w biurze. No i znam ich imiona i nazwisko. Ja też miałam kiedyś inaczej na imię. Nawet kiedyś wpadłam na pomysł szukania ich na nk i znalazłam ojca - bynajmniej zgadzało się imię, nazwisko i miejscowośc, nawet podobny ciutkę do mnie, ale nigdy nie wiem czy to on.
 
Ostatnia edycja:
Vegas różnie to bywało,ale staram się jak mogę:-) ale teraz to już nie mam wyjścia, żona, matka,to nie ma innej opcji:-D

paula chciałaś napisać jaką "miałaś" figurę:-D mam nadzieje,że wróce do pierwotnego stanu po porodzie;-)


Dessous witaj :-)

umi jaka laska,daj spokój,wyglądam jak stara babka:-D no bynajmniej nie na swój wiek:-p
ja na razie (odpukać) nie wpadałam na żaden regał;-)
 
Ostatnia edycja:
Vegas różnie to bywało,ale staram się jak mogę:-) ale teraz to już nie mam wyjścia, żona, matka,to nie ma innej opcji:-D

paula chciałaś napisać jaką "miałaś" figurę:-D mam nadzieje,że wróce do pierwotnego stanu po porodzie;-)


Dessous witaj :-)

umi jaka laska,daj spokój,wyglądam jak stara babka:-D no bynajmniej nie na swój wiek:-p
ja na razie (odpukać) nie wpadałam na żaden regał;-)
bo masz jeszcze czas na wpadanie na regały ahahaha;D


dobra Kochane moje, spadam do Małża do wyrka się wygrzac;D dobranoc, słodkich snów:)
 
Ostatnia edycja:
paula hehe ja takmam mimo drzwi do kabiny przysznicowej mały tak ciapie ze zawsze znajdzie szparke a potem na podłodze kałuża

Vegas nie brzmi smiesznie... praca jak kazda inna np mój T. robi meble tata jest betoniarzem i nie wydaje mi sie zeby smiaciaz był smiesznym zawodem tym bardziej zemój Kacper uwielbia panów jeżdżacych u nas smieciarami:-p bo mu zawsze machają jak ich zaczepia. Rózne mogą byc powody, np twoja mama mogła wiedziec ze straci prace i mogli nie miec was za co utrzymac, albo mogło dojsc do jakiegos nieszczescia zktórym sobie nie radzili, tak czy inaczej wybrali lepszą opcje i chcieli ci dac dom. A nigdy cie nie ciagneło zeby ich znaleźć? Moja ciotka szukała, od czasu do czasu jedzi odwiedzic swoich bilogicznych rodziców, ale jak sama mówi nigdy nie powie do nich mamo ani tato bo tego nie czuje jest im wdzieczna ze ją oddali i dzieki nim miała na prawde kochajacych rodziców
 
Umi to Ty może jakaś moja skrywana rodzina jesteś :-D

Vegas kochana... to straszne co przeszłaś.....

Mnie w sumie zostawił ojciec jak miałam 4 latka, Mama też nigdy za bardzo wychowywaniem mnie nie była zainteresowana..

Jakbym teraz ojca spotkała, to bym mu wszystko w twarz wykrzyczała...

Nie myslałaś o tym żeby ich odszukać? zapytać dlaczego?

Ja też Julkę kąpie w wanience, jest mi wygodniej.


Trinaa a ile masz lat że nie wyglądasz na swój wiek? 15 :-D
A tak na poważnie to nie zła laska z Ciebie.
 
reklama
Do góry