reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anetka w avatarku możesz zobaczyć :-) no sporawy jest:-D

Vegas a widzisz, a już męża podejrzewałaś;-)
 
reklama
Vegas chodziło mi o zmianę twojej mamy w sensie, ze zrozumiała... jakos strasznie łatwo poszło jak na moje oko, nie chce byc oczywiście złym prorokiem. Amoze to tylko moje mylnie odniesione wrażenie, tak czy ianczej byłabym na twoim miejscu ostrozna
trinaa a ja myslałam ze ty gdzies na koncówce jestes w sensie 32-24 tc:-p fajny masz brzusio
 
umi fajnie by było,ale jeszcze trochę dłużej się poturlam z Jacusiem:-D tzn. w sumie chyba nie chciałabym jeszcze rodzić, ciąża jest super, oczywiście jeżeli wszystko idzie jak trzeba:tak:
 
Umi nie martw się, jak już napisałam wyżej zawiodłam się na niej i będę miała na długo, długo uraz. Rozmawiamy ze sobą niedużo, ale po prostu syt tego wymagają. Bo wkurzało mnie, że mama się Małą posługiwała 'a powiedz mamusi żeby Cię ubrała to Cię wezmę na spacer' no śmiechu warte, na pewno Martynka by mi to przekazała. Ja wiem, że na studia chodzi hahaha, ale bez przesady;D I tak wiele by przykładów podawac a dla mnie to kpina by dorosła osoba mówiła do mnie przez dziecko. Co to jej adwokat? Więc rozmawiamy jak jest koniecznośc. Oj mam uraz do niej straszny bo te słowa 'nie jestem Twoją mamą, nie przychodź nawet z życzeniami na dzień matki' tak zabolały, że nie zapomnę ich do końca życia. Ale dopóki tu mieszkam trzeba jakoś życ. Z drugiej strony cieszę się, że coś tam do siebie mówimy bo wcześniejsza syt mnie wkurzała na maxa. Teraz jest już lepiej. Po prostu jak się spędza prawie 100% czasu z matką, no może mniej bo odliczając czas jak mąż wróci z pracy to nie siedzimy na dole gdzie Mała lubi byc, to nie odzywac się w ogóle to na serio makabra. Szukam pracy jak najęta, nic nie ma dla mnie, nie to, że mam wybitne wymogi, ale to inni takowe mają, wtedy bym się wyrwała z codzienności, nie siedziała w chałupie całe dnie, mnie to zaczyna ostatnio denerwowac. Potem wyładowuję się na mężu.


Kaamaa a widzisz, ja taka śmiała nigdy nie byłam... eh. Nie mam pojęcia co mam robic względem mamy, jest jak jest, ale to za sprawą Martynki w ogóle coś gadamy ze sobą. Gdyby nie Mała to po prostu nie miałabym potrzeby a ja nie chcę zabraniac Małej widywania się z babcią bo to nie wina Martynki, że stało się w styczniu jak się stało.
 
Ostatnia edycja:
Umi poza tym nie napisałam nigdzie, że mama zrozumiała swój błąd bo tego nie wiem..... wydaje mi się, że chce ze mną gadac bo jej tego brakuje..

Paula
będzie fajny dzionek jutro, zobaczysz:) miłego dnia w szkole:)
 
trinaa kurcze tam miało być 34 a nie 24 sorki
Mnie ciaze irytowała szczególnie brzuch, a najbardziej zaczłema sie wnerwiac jak weszłam do drogerii miedzy waskie regały. Na samym poczatku tyłkiem zawadziłam o kremy do depilacji a jak sie troszke wyprostowałam to brzuchem zwaliłam maszynki do golenia:-D
Vegas kamaa dobrze radzi tez bym pytanie jej zadała...
paula3 ja młodego w wanience nie zostawiałam bo on sie darł jak opetany:-D nie lubił wanienki
 
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć? :) Dzisiaj odebrałam wyniki bety i okazało się, że będę mamą :)
witamy:) napisz coś o sobie:) który to tydzień?
Umiii, ale mnie rozwaliłaś z tymi regałami;D hehehe. Ja dziś jestem wrażliwa na Wasze texty, wszystko mnie rozśmiesza:p nie jestem taka śmiała by zadac jej to pytanie makabra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas nie no rozwaliło mnie to "powiedz mamusi zeby Cie ubrala" zachowanie 10latki :sorry2:

Musicie sobie to jakoś poukładać, bo to jakby nie było Mama.


Paula Julka też non stop ma motor w tyłku.

Ja z Nią do łazienki nie chodzę, no chyba że sama do mnie przylezie. ALe u Nas nie ma schodów, progów więc jest bezpiecznie.


E:

Umi :-D:-D dobiłaś mnie z tymi maszynkami :-D AGENTKA!

Ja w pksie w przejściu się nie mieściłam :-D

Dess witaj! Napisz coś o sobie skąd jesteś ile masz lat.
 
Ostatnia edycja:
Do góry