reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
umi hp pavilion ale nie pamiętam jaki :-p a cyfrówka już jest w domu :tak: jakiś tam medion, nic nadzwyczajnego. Ale musimy chyba dokupić jakiś mocniejszy akumulatorek bo ten trzyma chyba z 5 zdjęć i się wyłącza aparat :dry:

edit:
JA uciekam do męża i spać. Może dzisiaj się wyśpię :)
 
Ostatnia edycja:
Kaamaa ja kupowałam swojego lapka 3.5 roku temu, ale jak młody, zuch chłopak;D co prawda był formatowany kilka razy, ale jest super:)
 
anetka wazne ze zdjecia cyka:tak: to papa
Vegas a duzo tez zalezy od systemu ja mam w pracy Asusa niby super ale mamy Viste zainstalowaną:/ do kitu sytem jak nie wiem tak muli ze masakra
 
Umi ja mam właśnie Asusa z Vistą haha;D jestem zadowolona:)

zastanawiam się czy mój małż nie śpi przed kompem - nie rusza się a w tle non stop ta sama smutna piosenka:p zaraz obczaje:p
 
Ostatnia edycja:
Vegas mnie wnerwia ze word mi sie otwiera tam z conajmniej 30 s jak mnie trzeba na juz czasem jakies dokumenty, to juz moja mama w starszym kompie ma 2 razy szybciej
 
a no widzisz Umi, ja korzystam tylko z neta. Czaaaasem tacie doc piszę, ale rzadko.

a wiecie mama chyba zrozumiała, że nie może mnie miec na posyłki. W poniedziałek idzie na pierwszą lekcję kursu komputerowego. Gadamy ze sobą, choc nie wracamy do tematu z 21 stycznia /Boże jak długo nie gadałyśmy, prawie miesiąc/ bo nie ma po co. Dla mnie to była głupia sprawa i żal mi do mamy, że tak ją przedstawiła, ale cóż.. nie mam już teraz do mamy 100% zaufanie jak niegdyś, od tej sprawy wiele się zmieniło, nie jest już moją przyjaciółką, którą była, na prawdę była. Zawiodła mnie a ja zawsze uraz trzymam długo do ludzi. Taki typ ze mnie.

A jednak mąż spał haha;D Zbudził się i wyłączył te smuty:p
 
Vegas ciekawe czy ta zmiana nie bedzie chwilowa, oby tak nie było. a co do męzą hehe a ty go takie rzeczy tu posądzałaś:-p
kaamaa no to jest nas dwie
 
reklama
hehehe Umi no wiesz ja to lękliwa i bardzo podejrzliwa Istota niestety:p ale go już usprawiedliwiłam:p on tak ma, że jak ma robotę na 6 to potem wieczorem już pada gdzie popadnie:D

jaka zmiana ma byc chwilowa bo nie rozumiem?
 
Do góry