reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam wieczorkiem ehhh czuje sie słabo niedobrze mi i do tego brzuch mi twardnieje chciałabym juz urodzić cieszyć sie maluszkiem:)

o_O hej :)) widzę że masz ze soba internet :)) jak tam droga?
przepraszam ze nie odpisalam na sms'a ale wlasnie mi konto zablokowali chamy jedne;-/

Chwilami trzymam kciuki za Wasze starania;-)
Veronica niektórym mamusiom (np.mnie:-D) się pokręciło i siedzą do późna:-)
Migotko już niedługo-bedzie dobrze:-)

ja dzisiaj wyjatkowo dłuho jestem :-D chociaz musze przyznac ze powoli robię się coraz bardziej zmęczona i chyba zaraz bedę spadac do łóżeczka :-)
 
reklama
Hej Laski:) Dziś to miałam meeega dużo nadrabiania, ale na szczęście to lubię;)

Trochę się uśmiałam przy niektórych postach, przy paru też było mi smutno, że atmosfera się coś szpeci.. No ale napiszę Wam, że byliśmy dziś z mężem i córcią u szwagierki i Chrześniaczki. Kurcze ma 4 miesiące Majeczka, bawiłam się z nią fajnie, rośnie na Śmieszkę jak Martynka, ale dziś dopiero przyznałam rację mężowi, że przy takim niemowlaczku troszkę nudno:p Nie ma za wiele możliwości zabaw:) Co innego Martynka, przy niej nudzic się nie do pomyślenia. Ciągle zwraca na siebie uwagę, odkąd chodzi to biega po całym domu, zaraz mi się zacznie wspinac po meblach. Oczy trzeba miec wszędzie, ale cieszę się, że tak ładnie się rozwija:)
Usnęła po 21. Ostatnio nie chce mi popołudniami spac.

Hmm a coś było o wywrotkach. Moja na prostej drodze potrafi się wywalic i zaryc tyłem głowy o panele lub płytki. Masakraaa, ale dla mnie to aż dziwne jak tak można i to parę razy w ciągu dnia. Mała Ciamajdusia:p

Od wczoraj ma jeździk po siostrzeńcu męża, taką formułę, frajdy, że hej:)

Daffi
zdrówka dla Juleńki;*
 
Veronica powiem Ci,że ja się dzisiaj nałaziłam po sklepach,ale mimo wszystko jakoś jeszcze nie bierze mnie spanie:szok:
 
Witam ;) jestem nowa ;) będę młoda mamą mogę dołączyć?

hej witaj;d tez mam 18 latek:)
o_O hej :)) widzę że masz ze soba internet :)) jak tam droga?
przepraszam ze nie odpisalam na sms'a ale wlasnie mi konto zablokowali chamy jedne;-/
pewnie ze mam internet chociaz zasieg słaby :) bo tak jak Ci mówiła tu nie moje towarzystwo wiec siedze sobie w pokoju i zamulam
 
Witam !! czytam Was od jakis 2 tygodni i obiecuje ze wkoncu napisze ale jakos czasu nigdy nie mialam !! kiedys tu czesto pisalam , moze niektore mnie pamietaja ale jak to w zyciu bywa sa wazniejsze rzeczy :sorry: sprawy sie ustabilizowaly wiec strwierdzilam ze wroce i sie przywitam :tak:

jak widac jestem mama prawie 4 letniej Ali , urodzilam w wieku 20 lat wiec teraz mam 24 ( chyba za stara nie jestem ?:sorry: ), obecnie zajmuje sie wychowaniem Mojej Diablicy a malzonek jest za granica - to chyba tyle !!

Femme nie myslalam ze Cie tu spotkam , Nina strasznie urosla jak ja ostatnio widzialam i zdolniacha z Niej :tak: chyba sama zmobilizuje moja i tez naucze wierszyka :tak:

Chwilami szkoda ze sie nie udalo ale trzymam kciuki ze za drugim razem sie uda :tak:

paula moja zainteresowala sie jezdzikiem dopiero jak skonczyla 3 lata , wczesniej to na Nim tylko siadala albo chowala skarby pod siedzenie :-)


Co do siniakow czy malych kolizji dziecka , naszczescie dawno u Nas nie bylo :tak: ale z przyjsciem wiosny pewnie znowu Ala bedzie biegac jak szalona i dopiero sie zatrzyma jak sie wywali :sorry:

ja uciekam , musze zrobic sniadanie i zycze Wszystkim milego dnia ;-)
 
Witam nowe Mamuśki :-)

Paula Julka jeździk uwielbia, siada na niego i pomału się odpycha. Najwiekszą radochę sprawia jej włączanie alarmu, tak wyje że się wytrzymać nie da :no:
Ja chcicę mam od tygodnia, M to już mnie unika :-D:-D


Dalej gina nie znalazłam wrrr... chciałam iść do tego co mnie na patologii prowadził, na nfz kolejki jak stąd do warszawy :no: a prywatnie to szkoda gadać jakie ma ceny.
 
Hej.
Witam nowe mamusie :tak:

Noc oki, tylko jakos tak szybko zleciała.... :-D hehehe
W domku juz ogarnelam i mam labe...
laurki dokonczyc i do moich rodziców pojdziemy, tylko niewiem kiedy, o której.... :dry: heh
 
reklama
Witam za mną dziwna noc bo nie mogłam zasnąć, sasiadka obok dzis tez sie skarżyła ze nie mogła w nocy spać. Nie wiem co to sie dzieje ta pogodaźle na nas wpływa:/
Mały dzis dał tesciowej laurke była zadowolona. Mały wczoraj "sam" nakleił jednego kwiatka byłam z niego dumna i rysował razem ze mną. A jak poszedł spać to zyczenia wpisywałam bo jak on by sie za to wziął to kartka do wywalenia:-D Ale niósł twardo laurke... tesciowa nam otworzyła a ten jej wreczył i do nie "Baba tu" i pokazuje na tego kwiatka co nakleił:-D Jak mu powiedziala, że ładne to ten otworzył laurke i palcem pokazuje "tam" po chwili sie zreflektowal i stwierdzil że jednak" tu" i pokazał kwiatka którego rysował tzn troche mu pomagałam no trudno wymagac od szkraba jakichś zdolności. Ale jestem w szoku ze pamietał. A jak sie go tesciowa spytała kto pisał życzenia to bez ogródek stwierdził ze mama:-D choc nie widział bo spał:-p

polna witaj:-)!!!! czemu cie tak długo nie było!!:wściekła/y::-D no ale dobrze ze sie zreflektowałaś w końcu.
paula a mój uwielbia kukurydze:-p za to mandarynek nie moze jesc bo z pampersami nie nadażam
Vegas a ja tam ci powiem ze mnie mniej meczy Kacper teraz niz wtedy kiedy był mały... wtedy nie dało sie z nim nudzić.... a teraz czasem jak chce sie z nim pobawić to mi karze siadać na kanapie i patrzec bo chce sie bawić sam, no ale to nie zbyt czesto bo lubi jak mu sie czas poswieca z reszta jak każde dziecko:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry