reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaamaa ja sie wybieram od porodu i cos mi nie po drodze ostatnio sobie obiecywałam ze we wrześniu pójdę i terazmamy styczeń. No ale nie określiłam w którym roku:-D to uznajmy ze słowa dotrzymam
anetka tez tak miałam ale teraz wiesz na podłodze spimy bo wiecej miejsca i przynajmniej sie wyspie a i tak nie raz dostane z kolana w głowe albo budze sie z młodym miedzy nogami:-D
 
reklama
Ja w sumie tez juz zmykam spac.. Julka niby pieknie spi ale nigdy nie wiadomo. a jeszze byc moze mam kacpra na rano wiec calkiem bede nie do zycia.

Dobranoc
 
paula to dobrze, że się nie zraziłaś i że Ci się podoba :-) więc pisz jak najcześciej. Mówię Ci, kilka dni popiszesz i już od nas odejść nie będziesz mogła :-):-):-p
To niech Twój partner (chłopak czy mąż?) szybko do jakiegoś sklepu nocnego leci i zaopatrzy się w odpowiednie akcesoria :-D:-D


Ja lecę już Zuzię usypiać, bo sama nie chce zasnąć :sorry:
 
witam wieczorkiem ehhh czuje sie słabo niedobrze mi i do tego brzuch mi twardnieje chciałabym juz urodzić cieszyć sie maluszkiem:)
 
KAAMAA - nie no taka zdolna chyba nie jest :-p musiała bym spróbować mówiłam jej a ona powtarzała później siebie wycięłam i posklejałam efekt taki :-p :
[video=youtube;GpImoWKrVX4]http://www.youtube.com/watch?v=GpImoWKrVX4[/video]

TRINA - ;-) czasami zdarzają się takie odchyły ale zawsze wraca do normy w końcu to nie jest forum "wejdź i się wyżyj" :-p :-D :-) ... ja uwielbiam chodzić po Ikei :-) świetne rzeczy tam mają raj dla mnie :-D :-p


To Nina jak miała jakoś 1,5 roku tak weszła na okno a okno było otwarte mieszkam na 2 piętrze jeszcze burza była i deszcz lał więc parapet mory ...a co jest najlepsze ? że okno było zamknięte było na tą mini wentylację i ona sobie sama to okno otworzyła :no: koszmar wtedy przeżyłam z 30 minut ryczałam i ją ściskałam a poszłam do drugiego pokoju (bo była w pokoju gdzie są same zabawki ) tylko dlatego że jakoś cicho było i coś mnie tknęło jakieś przeczucie ... koszmar :no:


AGATECZKA - witamy ;-)

ANETKA - ja dzisiaj Ninę prawie 2 godziny usypiałam :no: bo miała drzemkę w dzień ale się nie poddałam i przed 22 spała :-p :-) a Zuza już śpi ? :-)

CHWILAMI - uu szkoda :dry: no ale trzeba próbować dalej :-)

PAULA - "mam dziś taką ochote na jakieś przytulańce,że mi sie zaraz kołtun wywinie" :-D:-D:-D rozwaliłaś mnie :-D :-p


Dobra uciekam bo mój wrócił do jutra ;-)
 
Chwilami trzymam kciuki za Wasze starania;-)
Veronica niektórym mamusiom (np.mnie:-D) się pokręciło i siedzą do późna:-)
Migotko już niedługo-bedzie dobrze:-)
 
reklama
Do góry