reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

My już po Wigilii, i znowu się obżarłam :no:

Chyba przez święta M zaczął ludzkim głosem gadać :-D mam nadzieję że to już koniec i będzie ok, trzymajcie kciukasy.


Veronica nie przejmuj się! Ciesz się dzieci to największe szczęście :tak: może jeszcze tego nie czujesz, bezgraniczna miłość przychodzi z czasem. Masz w kimś oparcie? Chłopaka?


Niestety, kiedy powiedzialam chlopakowi ze ejstem w ciazy od razu mnie zostawil. a o ciazy wiedzialam w lipcu jak bylam juz w 8 tc!:szok:teraz udaje ze mnie nie zna i sie do mnie nie odzywa :( no trudno.
A oparcie jak narazie mam w mamie i kuzynce ktora zaszla w ciaze majac 19 lat i wie co ja mniej wiecej przezywam. bardzo mi pomaga. dala mi łozeczko po swojej corci i cale mnostwo ubranek ! naprawde jest nieoceniona!

Hm, cos wiecej o sobie? ok.

no to jak juz mowilam mam 17 lat. jak sie dowiedzialam o ciazy to bylam totalnie w szoku. rodzice byli na mnie wkurzeni przez prawie cale wakacje :( teraz juz im przeszlo. rodzina cala juz wie o ciazy, babacia sie dowiedziaal tydzien przed wigilia bo jest straszna gadaula :)
Przez ciaze zmienilo mi sie totalnie wszystko: zmienilam szkole, chodze do liceum zaocznego, dzieki czemu mam duzo wolnego czasu dla sibie a kiedy urodzi sie moj Synek bede miala tez duzo czasu dal niego :)
Ogolnie mowiac to sie strasznie boje ze sobie nie poradze. Moja mama jest nauczycielka i tata tez, nie beda mogli zwiac zwolnienia bo oboje sa dyrektorami w swoich szkolach...:( bede musiala sobie radzic zupelnie sama z takim malenstwem:-(

porod mam w lutym. termin mam na 23 :) juz niedlugo :D

no a rodzice tak sie rozkrecili ze szok. mama jest tak podniecona ze bedzie taki maluszek w domu ze szkoda gadac. obezie mam remont w domu bo robimy malemu pokoik :)

no to tyle chyba. jezeli chcecie cos jeszcze wiedziec to pytajcie bo juz sama nie weim co mam pisac. dosyc sie ropisalam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej. przepraszam ze sie wtracam . Ja tez sie ni emoge nadziwic ze ten czas w ciazy tak szybko leci. pamietam co dopiero byly wakacje i wylegiwalam sie na sloncu a to mija mi juz 33 tc. A tak arzekalam ze 9 miesiecy to tyle czasu:-D

no własnie:) ja zaraz po tobie bede rodzić a o ciazy dowiedziałam sie jeszcze pozniej niz Ty i wiesz co dobrze w sumie ze sie przeniosłas na zaoczne masz wiecej czasu na wszystko, a wyprawka juz gotowa?
 
migotka no ale ja własnie szukam sukienki porządnie rozszerzanej od biustu bo mi brzuszek został a poza tym w ogóle mała nie jestem i nie lubie dopasowanych sukienek. chce sie czuć dobrze i swobodnie bo cała noc przede mną. podczas ciąży miałam dwa wesela na których nie byłam i musze to sobie odbić włansie na studniówce..;-)
 
migotka no ale ja własnie szukam sukienki porządnie rozszerzanej od biustu bo mi brzuszek został a poza tym w ogóle mała nie jestem i nie lubie dopasowanych sukienek. chce sie czuć dobrze i swobodnie bo cała noc przede mną. podczas ciąży miałam dwa wesela na których nie byłam i musze to sobie odbić włansie na studniówce..;-)

ja tez sie zamierzam wyszaleć:) hehe tylko oby sukienke miec, faceci mają miej z tym roboty jakis garnitur pierwszy lepszy sklep zero makijazu nie układaja fryzur i gotowe,
jeszcze moj kochany bedzie chciał pić i go zabije za to bo nie mam zamiaru robic za kierowce
 
Witam po dlugiej nieobecności ;)
Dziekuje Umi juz sie odnalazlam jest oki juz koffana jestes ;-)
a wogole to mam do was pytanie bo dzis Wiki miala szczepienia na pneumokoki i cos tam jeszcze ogolnie w obie nozki i strasznie jej spuchla lewa nozka czy to normalne bo sie martwie okropnie :-( ogolnie u nas oki dostalismy benefity i szukamy mieszkania tylko na nasza trojke zeby miec swoj kontek z praca cienko nastal przestoj i ludzie siedza w domu juz ,szkoda mi niektorych ale to bylo wiadomo ,ze tak bedzie :-( Wiki dzis na szczepionce krzyczala z bolu a ja sie nad nia poplakalam Marcin stal jak zamurowany nigdy tak nie krzyczala normalnie lzy mi ciurkiem plynely nad nia teraz nawet jak sobie przypomne to mnie dreszcze przechodza
 
reklama
Do góry