reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam! Długo mnie nie było i widzę, że znowu dużo nowych młodych mam :-) Znowu będzie mi się trudno wbić ale to na własne życzenie ;-) U mnie po staremu tylko młody jeszcze bardziej broi, uszy mu w końcu pourywam :-p
 
reklama
Witam.
Ostatnio tylko z telefonu zaglądam więc nadrabiać mi ciężko.
Mąż na zakupy pojechał wiec sobie siadłam. Potem trzeba sprzątać i obiadek zrobić.
dzisiaj dla Justynki torta będę piekła :tak:
Coś mnie brzuch zaczyna pobolewać i plecy po bokach. Ostatnio co cztery tygodnie, punktualnie w niedzielę w kościele dostaje okresu, a jutro wypada ta niedziela. chyba ze dzisiaj jeszcze @ przyjdzie.
Młodamamusia Powodzenia na kolędzie.
Kolia Fajnie ze się pojawiłaś. Najlepiej pisać jakby nigdy nic i się wbyjesz.
veronica Ten Twój były to cham, ale może to i dobrze że tak się stało. Przynajmniej nie będziesz się z nim męczyć. A co do Twoich rodziców to naprawdę, niejedna by ci zazdrościła takich. Dobrze że przynajmniej w nich masz wsparcie. Widzę już niedługo. Wstaw może jakiś suwaczek czy coś? Żebyśmy wszystkie wiedziały w którym tyg jesteś. ;-)
 
Hello


Femme wiadomo czym faceci częściej myślą, trza to wykorzystywać :-D

Lolkak cierpliwie to zniósł, ale widać że nogi zaciskał :-D


Wczoraj taki milutki był żeby doopkę dostać :-D Nie mogłam się powstrzymać, skubany dobry jest w te klocki :-D, po grze wstępnej odpłynełam mógł robić co chciał :dry:
Nie no ale tak ogólnie to ok jest, przeprosił. Wydaję mi się że trochę zdołowany że ponad tydzień musi w domu siedzieć, bo przestój w robocie, i dlatego tak.


Veronica super że rodzice Ci tak bardzo pomagają, mam dla nich wielki szacunek. Dużo się słyszy o dziewczynach wyrzuconych z domu, nie wiem jak tak można. A facet jak nie ten to inny przecież tego kwiatu jest pół światu :tak: Koleżanka była w takiej samej sytuacji jak Ty, a teraz jej sliczny synek ma już dwa lata, i od trzech miesięcy jest szczęśliwą mężatką.


Mi ciąża strasznie się ciągneła ale ja to jak "słonica" :-D prawie 10 miesięcy chodziłam. Julce się nie śpieszyło 12 dni po terminie się urodziła.
 
mieszkam w województwie Opolskim(okolice Olesna).Obecnie można powiedzieć,że zajmuje sie domem i dzieckiem
 
Ostatnia edycja:
Wiolka dinozaurem nie jesteś tak jak ja ;-) Witam

Kaamaa no to oby tak dalej :-)

Maja dopiero teraz mi padła a i tak czuję,że kimnie sobie max 15 min:dry: co za dziecko. Teraz to nawet na rękach ciężko ją uśpić. Nie wiem co mam z nią zrobić. Zasnęła wczoraj ładnie w nocy znowu cyrk i o 3 trafiła do naszego wyra. Przynajmniej się mniej rozpychała i mniej mnie skopała jak ostatnio. :-D
 
reklama
Lolkak tak to jest z tymi dzieciórami :-D Julka dopiero teraz zatrybiła jak trzeba spać, żeby mamusia była zadowolona :tak: Mam nadzieję że Wy się szybciej dogadacie.


Wiolka Tu większość dziewczyn to kury domowe i matki polki :-D


Młoda ja też nie lubię kolędy, co roku ksiądz jęczy dlaczego kościelnego nie mamy, tak podjeżdża jakby chciał to na Nas wymusić :angry:
 
Do góry