reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ixi powinien jeszcze być,bo chyba dopiero wszedł do sprzedaży. Mój działa dobrze (mam z olejkiem lawendowym) no,ale pewnie dożywotni" nie będzie ;-) A do noska wlewam po prostu sól fizjologiczną. Super,że Penaten sie sprawdza :tak:Zamawiałaś przez Allegro? Duży komplet?

Femme mi też wiszą ich uwagi,no ale lepiej się skonsultować:-) W sumie jak byłam w UK i widziałam tamte dzieci to mam pewność,że Majce nie jest zimno;-):-DNajbardziej wnerwiło mnie to,że cały czas mi truły-zero innego tematu.

Umi
ja się właśnie zastanawiam czy kupić czy nie,bo pewności,że Maja ją dostanie nie mam. (dostała fotelik fishera i jakieś nosidełko,więc styknie) No i właśnie jaką wybrać full wypas (i to jeszcze w rozsądnej cenie:rofl2:) czy po prostu zwykłą-parę zabawek.

Elizka fajnie,że mały już lepiej.

Kurcze nie pamietam,która z was napisała o macie z Allegro za 50,że jest zadowolona:zawstydzona/y: Mogę prosić o jakiś link?
Edit: Doczytałam Koniczynka podrzucisz link?;-)

Vegas a jaka to mata? U mnie tak łóżeczko krąży po rodzinie ;-) Ma 26 lat ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
lolkak jak masz leżaczek fishera to ja bym maty nie brała ja dostałam i mate i leżaczek z fishera tak wiec nie kupowałam za własna kase a na pewno nie byłoby mnie na to stać w tamtym okresie wiec wydaje mi sie ze jesli jest lezaczek to moze lepiej kup jej jakas zabawke a maty nie kupuj? No sama nie wiem ja bym chyba tak własnie zrobiła:-p
koniczynka a ja sie panicznie boje upadku. Ze szkoły chodzilismy na lodowsiko i dwóch moich kolegów próbowało mnie uczyć i tak mnie pchali od jednego do dgrugiego, az w pewnym momencie ten do którego miałam dotrzeć uznał ze fajnie sie trzymam na łyzwach i sie odsunął, a ja spanikowałam i taka glebe zaliczyłam ze do dzis pamietam jak mnie plecy i głowa bolały... w sumie wszystko przez własną głupote
 
hej...


migotka ja bralam fenoterol jak bylam na podtrzymaniu pierwszej ciazy. a ty tez bierzesz??

elizka koniczynka maci racje:-D:-D jak dziecko ma wiecej niz pol roczku to zwiewac zaczyna... najlepiej jak kupe zrobi:-p wszystko wysmarowane:-D


lolkal moi lezeli na niej jakies 2 , 3 miesiace... ale nie kupowalabym na twoim miejscu.. moi i tak z niej uciekali jak sie tylko nauczyli:-D

ashera moje zawsze maja body rajstopy bluzeczke jak chlodniej to spodenki...
 
lolkak Ja kupowałam używaną na aukcji. Mam taką: Tiny Love mata interaktywna dwustronna DUET super (1327409365) - Aukcje internetowe Allegro
Mata Tiny Love Duet 2w1 BCM (1402249652) - Aukcje internetowe Allegro
Właściwie to kupiłam nawet 2, bo chciałam jedną mieć u dziadków, ale jednak ją odsprzedałam:-) I obie kosztowały poniżej 50zł z przesyłką:-)
Dla mnie mata była fajna, bo mała potrafiła nawet 1-1,5h się na niej bawić sama i nawet usnąć w czasie zabawy:-D Ale niektóre dzieci wiem, że nie chcą się bawić na macie.
Moje dziecko właśnie podpełzło z 5cm do zabawki :-D Ale po drodze natknęło się na inną i zrezygnowało z dalszych prób pełzania :-D Poza tym teraz akurat ma nogi na wysokości pozytywki z maty i udaje jej się włączać muzykę, więc co jakiś czas zastyga w bezruchu i nasłu****e, gdzie to gra:-D
umi Dlatego ja na początku na rolkach przytrzymywałam się wózka. A P. ubezpieczał i wózek i mnie :-D

Miałam dziś jechać załatwiać sobie pracę, a tymczasem Emilka ucięła sobie 2,5h drzemkę i już nie mam po co jechać. Może we wtorek coś załatwię:dry:
 
Haha mi się przypomniało jak się na rolkach uczyłam jeździć tzn tam pełzałam już trochę i pojechaliśmy z Kubą w trasę on pieszo ja na rolkach i była taka długa górka i jak zaczęłam zjeżdżać i coraz szybciej i szybciej a ja co ? nie wiedziałam jak zahamować :-D:-D:-D a ten debil zamiast mi pomóc to taką bekę ze nie miał :-D w końcu na pupę upadłam żeby wyhamować :-D nigdy więcej tamtędy nie pojechałam :-D kurde muszę się na łyżwy wybrać nawet kolega zapraszał ale jakoś nie było czasu :dry:

KONICZYNKA - miałam identyczną matę ...ale ja płaciłam koło 100zł :dry: :-p


A co do staników to ja na maila dostałam taką propozycję co myślicie ? w sumie tanio nie jak za komplet Miriale::Tono
albo taki wzór Miriale::Tono

Prosimy o głosy !! :-) nr 70 :-)
Konkursy - galeria
 
Ostatnia edycja:
femme mi sie ten czarny bardziej podoba...
a co do rolek sie nie wypowiadam hehe:-D beka...
to tak samo jak ja ze slawkiem na lyzwy pojechalam.... ja potrafie w miare jezdzic a slawek to porazka, ustac nie mogl:tak: polewka niesamowita... moze pojedziemy co???

a ja sie zastranawiam czy sobie nie zamowic
Żakiet RAVEL S 36 j orsay h&m MALINOWY (1398867273) - Aukcje internetowe Allegro.
bo nie mam zadnego zakietu
 
reklama
OLCIA - oddałaś głos małpo ? :-p:-D możemy jechać :-) w niedziele jest wielka orkiestra wybieracie się? ;-) tyle że Kuba w pracy :dry:..a żakiet fajny ale czy ja wiem czy za 60zł ;-)
 
Do góry