reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Lolkak tak to jest z tymi dzieciórami :-D Julka dopiero teraz zatrybiła jak trzeba spać, żeby mamusia była zadowolona :tak: Mam nadzieję że Wy się szybciej dogadacie.


Wiolka Tu większość dziewczyn to kury domowe i matki polki :-D




Młoda ja też nie lubię kolędy, co roku ksiądz jęczy dlaczego kościelnego nie mamy, tak podjeżdża jakby chciał to na Nas wymusić :angry:


no u nas co roku pytania gdzie pracujesz itp :)
wtyka w nos w nie swoje sprawy...
Dobrze ze mam psiaka to księdza szybciutko pogoni;D

A jednak juz wiadomo kto podpalił sąsiadowi drzwi ;D;D
szyybko jakoś:p
 
reklama
Ja kolędy nie lubię ale nie ze względu na księdza, bo nasz ksiądz jest spoko. Gdyby nie obecność pewnej osoby to byłoby spoko.
MŁODA Ja tam nie widzę nic strasznego kiedy ksiądz się pyta o pracę itp. Nasz zna każda osobę należąca do parafii i zna nasze sytuację i można z nim spokojnie porozmawiać o problemach itp.
KAMA Dobrze że ten Twój spokorniał.
WIOLKA Witaj. Napisz coś więcej :-) mieszkasz sama, z mężem, narzeczonym? Rodzicami? Jak Wam się układa itp. Trzeba jakoś bardziej się poznać. :-)
no i jakiś suwaczek by się przydał.
 
Ostatnia edycja:
no własnie:) ja zaraz po tobie bede rodzić a o ciazy dowiedziałam sie jeszcze pozniej niz Ty i wiesz co dobrze w sumie ze sie przeniosłas na zaoczne masz wiecej czasu na wszystko, a wyprawka juz gotowa?

dokladnie, mam wiecej czasu a zarazem mniej stresu :)
a wyprawka juz gotowa:) mama tak sie rozkrecila ze od miesaica juz mam wszystko co potrzebne :)
teraz tylko czekam az skonczymy remont i wstawie mojemu brzadacowi łozeczko do pokoiku :)
 
Mnie wizyta księdza ominie,bo idę z Mają do ortopedy. I bardzo dobrze,bo pewnie znowu bym się z nim ścięła min o chrzest i nasze życie w grzechu.

rany jaki beznadziejny dzień. Pogoda do bani, humor też. Na szczęście dziecko śpi jeszcze;-) Za to pewnie wieczorem będzie szaleć ;-)
 
mnie często kolęda omijała,bo albo byłam w szkole,albo miałam w tym czasie coś do załatwienia


Mieszkamy z narzeczonym u jego rodziców.Mamy mieszkanie wynajęte,ale najpierw stracił prace i by nie było za co żyć,a teraz do późna pracuje i nie mamy kiedy wszystkiego przewieź


Zaraz spróbuje suwaczki wstawić
 
no i juz po kolendzie ;))
był ksiądz ktory uczy mnie religii ;)
i na wejściu do mnie taki tekst "A co ty tu robisz?"
HEh:p



Co tu taak pustoo ? ;(
 
Ostatnia edycja:
chwalę się! zdałam oba egzaminy!!! :-D:tak::-) rewelacja. A byłam pewna, że z jednego obleje...

Co do Waszego tematu, to kto lubi wizytacje Księdza?! Chyba tylko te Jego "mohery" :-D
Do Nas też przychodzi co roku i gada to samo... Gdzie pracujemy, co planujemy na przyszłość etc

W tym roku jak mu powiedzieliśmy że jestem w ciąży, to tak się ciszył, że Nam się WSPÓLNOTA powiększy...
Pewnie liczy, że dużo kasy za chrzciny mu damy! :no:
he he

Nie z Nami te numery! :-p
 
P080111_16.06.jpg


a to moj brzusio rośnie rośnie ;) :-):-);-)
 
reklama
chwalę się! zdałam oba egzaminy!!! :-D:tak::-) rewelacja. A byłam pewna, że z jednego obleje...

Co do Waszego tematu, to kto lubi wizytacje Księdza?! Chyba tylko te Jego "mohery" :-D
Do Nas też przychodzi co roku i gada to samo... Gdzie pracujemy, co planujemy na przyszłość etc

W tym roku jak mu powiedzieliśmy że jestem w ciąży, to tak się ciszył, że Nam się WSPÓLNOTA powiększy...
Pewnie liczy, że dużo kasy za chrzciny mu damy! :no:
he he

Nie z Nami te numery! :-p


dokładnie kase zbieraja a na kolendy jeżdża SKODĄ OCTAVIA... :)

aaa i Gratuluje zdania egzaminów ;)
 
Do góry