reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Femme Mi zawsze jabłka pomagały i suszone śliwki :-p a do tego sporo płynów. Ale problem sam się rozwiązał :-D
Ninka ma super uśmiech, zawsze podobały mi się dołeczki w policzkach:tak:
Młoda Nieciekawe przejścia, a jakieś szkody u was w mieszkaniu są?
ixi U mnie też raczej są chłodne niż ciche dni :-) Ale fajny łysolek i chyba ma taką grzechotkę jak Emilka :-)
kaamaa Oby ten ludzki głos już taki został na stałe
Witam nowe mamusie :-)

A my dziś próbowaliśmy robić odlewy stópki i rączki. Z 4 prób może z jednej wyjdzie stópka :wściekła/y: Proszku zostało na 2 próby, więc mam nadzieję, że się uda jeszcze zrobić jakiś ładny odlew :dry:

naszczęście nie mamy szkód
najlepsze jest to ze ten własciciel z 2 miesiące temu robił remont całej chaty
no coż na dobre mu to nie wyszło...

:-) co tak kochane jak mija dzień?;)
 
Ostatnia edycja:
ciężko uff. podziwiam mamuśki które wychowują więcej niż jednego bobaska, ta moja jest taka absorbująca, że nawet obiadu zrobić nie można :-) może z czasem nauczy się sama bawić :-)
 
:szok: to co to za wizyta Lolkak ze tyle czekalas? kurcze współczuje....:dry:

Na wizytę w poradni laryngologicznej w Międzynarodowym Centrum Słuchu w Kajetanach. Dostać się tam to masakra. Ale i tak lepiej niż mój kuzyn z operacją nogi. On mógł ją mieć dopiero w 2012:szok:oczywiście mowa o NFZ. Nie czekał tylko poszedł do pryw kliniki i teraz płaci co miesiąc 800 zł raty:dry:

Issa ja też ledwo co siebie i dziecko ogarniam ;-)

Młodamamusia u mnie dzień w miarę w porzo ;-)
 
Ixi powinien jeszcze być,bo chyba dopiero wszedł do sprzedaży. Mój działa dobrze (mam z olejkiem lawendowym) no,ale pewnie dożywotni" nie będzie ;-) A do noska wlewam po prostu sól fizjologiczną. Super,że Penaten sie sprawdza :tak:Zamawiałaś przez Allegro? Duży komplet?

Femme mi też wiszą ich uwagi,no ale lepiej się skonsultować:-) W sumie jak byłam w UK i widziałam tamte dzieci to mam pewność,że Majce nie jest zimno;-):-DNajbardziej wnerwiło mnie to,że cały czas mi truły-zero innego tematu.

Umi
ja się właśnie zastanawiam czy kupić czy nie,bo pewności,że Maja ją dostanie nie mam. (dostała fotelik fishera i jakieś nosidełko,więc styknie) No i właśnie jaką wybrać full wypas (i to jeszcze w rozsądnej cenie:rofl2:) czy po prostu zwykłą-parę zabawek.

Elizka fajnie,że mały już lepiej.

Kurcze nie pamietam,która z was napisała o macie z Allegro za 50,że jest zadowolona:zawstydzona/y: Mogę prosić o jakiś link?
Edit: Doczytałam Koniczynka podrzucisz link?;-)

Vegas a jaka to mata? U mnie tak łóżeczko krąży po rodzinie ;-) Ma 26 lat ;-)
uuu nie pamiętam nazwy, czekaj poszukam fotki z matą, może się doszukam na zdjęciu nazwy:)

Zobacz załącznik 315642Zobacz załącznik 315640Zobacz załącznik 315639Zobacz załącznik 315638Zobacz załącznik 315637

Ooo i dopatrzyłam się nazwy HAPPY FARM.
Ja osobiście polecam, może nie jest zbyt drogą matą, przynajmniej nie wygląda na nie wiadomo jak wypasioną, ale Martynka miała uciechę. Ta mata ma parę zabawek piszczących, parę szeleszczących, trochę szczyrkających. Poza tym ładna ta mata, kolorowa:) I miękka. I łatwa w praniu. Ja jej dowiesiłam do tej maty pozytywkę:) A w jednej zabawce nawet lusterko było;D Takie rzecz jasna plastykowe, ale Mała jak się w nim widziała to piszczała z radości;D
 
Ostatnia edycja:
Vegas wypaśna :-) Jak tam idzie zasypianie Martynce?Pewnie już super?

Ja jestem w szoku,bo Maja usnęła już i to sama:szok:
moja dziś w 5 minut sama usnęła, ale nie spała w ogóle popołudniu bo byliśmy u szwagierki i tam szalała, była tak zmęczona, że ze zmęczenia po 18ej zaczęła wyc:] No ale śpi słodko od 18.37:)
 
Michał też już spi a ja padam. jestem nawet pewna że mam zapalenie oskrzeli- standard a do lekarza dopiero w poniedziałek standard. nie mam siły na nic dobrze ze K zajmował sie małaym. ja byłam z mama na poszukiwaniu sukienki na studniówke ale masakra nie ma nic. na 5 sklepów przymierzyłam tylko dwie w jednym sklepie ale i tak za duże. pocieszający jest fakt ze sa wieksze rozmiary....:-) moze jeszcze jutro pojade z mamą na polowanie na sukienke. do studniówki dwa tygodnie a ja goła ...;-)
lolkak a nic mi nie mów o NFZ masakra po całej lini. współczuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Michał też już spi a ja padam. jestem nawet pewna że mam zapalenie oskrzeli- standard a do lekarza dopiero w poniedziałek standard. nie mam siły na nic dobrze ze K zajmował sie małaym. ja byłam z mama na poszukiwaniu sukienki na studniówke ale masakra nie ma nic. na 5 sklepów przymierzyłam tylko dwie w jednym sklepie ale i tak za duże. pocieszający jest fakt ze sa wieksze rozmiary....:-) moze jeszcze jutro pojade z mamą na polowanie na sukienke. do studniówki dwa tygodnie a ja goła ...;-)
lolkak a nic mi nie mów o NFZ masakra po całej lini. współczuje

u mnie to samo nie moge znalezc sukienki jutro mam jechac z moim rano na zakupy ale pewnie tez mi sie nic nie uda znalezć no i chyba bawic sie bedziemy w tą samą sobote:)
tobie troszke łatwiej o sukienke bo w moją sie musi brzuszek zmieścić:)

hej...


migotka ja bralam fenoterol jak bylam na podtrzymaniu pierwszej ciazy. a ty tez bierzesz??
no własnie biore i sie powoli przyzwyczajam chodz drgawki czasem mam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry