reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Martynka miała matę po swoim kuzynie, fajna, dużo dupereli, Mała się nią zaczęła interesowac jak miała 3 miesiące i do pół roczku była nią zachwycona, potem już nie:) ale mata poszła do Chrześniaczki i tak wędruje z pokolenia na pokolenie:)


mi też dają mniej lat niż mam i wkurza mnie to, ale cudowałam nieraz z włosami i nawet jak wydawało mi się, że wyglądam na starszą to zaraz ktoś mówił 'jak Ty młodziutko wyglądasz, pewnie dzięki fryzurce' hehe. Tak więc nie wiem co bym mogła zrobic by na starszą wyglądac bo mnie to akurat wnerwia jak mi ludzie lat odejmują:)
 
Ostatnia edycja:
Migotka to normalne obawy, lęki. Ja byłam nianią parę ładnych lat a i tak się bałam jak to będzie z moim Maluszkiem, noworodkiem bo niańkowałam starszym dzieciom. Na pewno sobie poradzisz:)
 
reklama
Do góry