reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hehehe no nie az tak zle to nie bedzieeee:):):) kochana :):):):)ale mowie ci ta twoja julcia taka boskaAA ehhh wszystkie dzieci boskieee naprawde al twoj t pulpecik fajnie musi wygladac jak je mniam t6e puciuse tak fajne :)


A widzisz Dafuniiuuuuuu patrysia mnie popira twoja mala jak taka mala lala zuzia:)

jej.. az ja sie czerwienie i Julka za pewne tez..
dzieki dziewczyny za tak mile slwa.
nikt sie tak o Julce nie wypowiadal jeszcze.

clio wg mnie troche dopajac mozesz.. no i melkiem swoim karm na zadanie a modyfikowanym juz ptrzestyrzegaj norm.. mi pediatra mowil ze 3 godz to moze ciut za duzo ale po 2 godz mozna spokojnie podac kolejna porcje sztucznego mleka jesli dziecko sie domaga. w 2 godz zdazy przerobic wczesniejszy posilek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jej.. az ja sie czerwienie i Julka za pewne tez..
dzieki dziewczyny za tak mile slwa.
nikt sie tak o Julce nie wypowiadal jeszcze.

sama prawda kochanaaaaaaa :)
kazde dzieckojest inne i dlatego w kazdym jest cos wyjatkowego:):):):i kochanego

martynkAAA ma zabujczy usmiech:)

mikus piekne oczka

ninka takze zabujczy usmieszek a
juuuuuuuuuulcccccccccccciiiiiiiiiiaaa te porcelanowa buzke :D jak lala :)i cialko jeju moja taka slomka ze czasem jaksie wywroci boje se ze sie polamie heheh zawsze proboje ja tuczyc bo obj sie ze jak pojde dfo lekarza to powie ze nie karmie jej :p
 
Ja niedługo kończę pracę już mnie dupa od siedzenia boli :dry: później na solarium sobie lecę do apteki i może na jakieś zakupy do biedrony :-p :-) moja mama wzięła małą do Gdańska więc mam czas dla siebie to może się gdzieś poszwendam jeszcze :-p
 
chcialabym zeby te wszystkie superlatywy bardziej dotyczyly jej charakterku niz wygladaau. z charakteru jest paskudna!!!!
 
jestem zyje mamy sie dobrze ... :-)

hej kochane melduje sie że żyje. podczytać was nawet gdybym chciała nie mam kiedy. nadrabiam dwa miesiące nieobecności w szkole nauczyciele ok. przyzwyczaiłam sie już ze mało spie bo jak mam pobudke ok 4 to Michaś usypia o przed 6 a ja wstaje na autobus.... nie narzekam myślałam że bedzie gorzej...;-)
a jak tam ixi odzywa sie do którejś z was??? a co u paulqi jak tylko bebe miała wiecej czasu bede na bierząco ale przez najbliższe 2 tyg sie nie zapowiada...xD jeszcze teraz mamy próbne matury..
 
misia fajnie ze zajrzalas i ze u was wsio oki:-)

No zwazylam sie, i Mikusia i dzieciaki:-) Ja waze 67kg, Miki 8600g (w ciagu tygodnia przytyl 150g wiec ksiazkowo), Hania ma 18kg a Daniel 15,5kg. :-)
 
PATRYCJA - :szok: jak można być takim bezlitosnym ja jestem wredna trzeba mi przyznać ale do ludzi którym naprawdę jest ciężko czy mają jakiś problem w życiu bym nie umiała złego słowa powiedzieć :no: ludzie w ogóle są dziwni :sorry:

MAMAMIKUSIA - a taka lipa w sumie lepiej tak niż jak by miał się dupkiem dla was okazać :sorry: a długo już siedzi ? bidulo to musiałaś się nastresować za dużą głupotę poszedł ?

ELIZA - hehe to ja tak też mogę mieć :-p ja lubię jak jest śnieg i świeci słoneczko wtedy jest pięknie :-)

FIKUSEK,UMI - a dajcie spokój z depilatorem :-p ja wosk owszem i to całą dolną partię sobie robiłam i wytrzymałam ale depilatora w życiu :-p boli jak cholera i podrażnia bardzo :dry: :-p

wstyd się przyznać. jak się jeszcze nie znaliśmy dostał wyrok w zawieszeniu za prowadzenie roweru pod wpływem :-/. w zeszłym roku złapali go trzeźwego i odwiesili mu ten wyrok. odwoływaliśmy się, ale jak się okazało teść nie zaniósł drugiego podania bo na papierosy by mu nie starczyło, a to podanie chyba 80zl kosztowało. I nikomu o tym nie powiedział!!!! No i wydało się wszystko 6 lipca jak po męża policja przyjechała :(
 
reklama
Witam sie popołudniowo...
daff Julka jak każde dziecko ma gorszy okres w swoim życiu... nie marudź hehehehe
Clio jak poilam dzieciątka :)
Beata Tobie to sie wali wszystko widze.... ale mam nadzieje że jednak Twój nie pójdzie do więzienia ... trzymam kciuki...
Misia Kochana moja fajnie że sie odezwałaś i że u Ciebie jest ok... Co do IXI i Paulqi to nie odzywaja sie obie niestety :(
Eliza tez chciałabym tak z waga spaść po ciąży no ale teraz spadam.. nieco wolniej od Ciebie ale ważne że w ogóle hehe
Mamusiumuminka dlaczego wstyd?? To teścia wina że tego nie doniósł... może jakby to doniósł wszystko wygladałoby nieco inaczej... Mam jednak nadzieje że juz na świeta bedziesz miała męża przy sobie :):)
 
Do góry