reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a gdzie ta breda??? ja narazie wycieczek nie planuje poki co.. finanse roczek swieta itp.. ale kto wie kiedy bedzie dane mi poznac ktoras z was:D

umi pupka byla czerowna juz wczoraj samorwalam sudocrenem niby byla poprawa ale widze ze ona jak zrobi kupe to moment i odparzenia sa.. nie sa oe wielkie.. bo takie 2 czy mini plamki ktore krwia podchodza z lekka.... jakas delikatna ta pupcia sie julce zrobila.


hehe ja bym z zielonej gory przyjechaa nie z bredy:) b breda od zielonej jest 1190 km wiec pory kawalek prezperaszam ze wczesniej nie odpisalam ale nie dyczatalam :p


kochana nie w ciemno nie w ciemnooooo uwierz mi znam go od praiw 1.5 roku jestem z nim 9 miesiecy wiec pierwsze 6 miesiecyv sie zn im poznawalam nie pojechalam w ciemno mam w holandi ciotke jedna kuzynow wiec wrazi co mialabym gdze uciekac ale uwierzm on taki chudzinka ze to ja bym go zabila predzej niz mnie on jest jak baranek ja moge sie drzec na niego co chce a on nic hehehe :pnigdy na mnie goau nie podniosl a ja zdarzylam pare razy:p



vegas kochana wez mi wyslij na priv swoje daNE wole je juz miec do paczki bopotem moge znowui nie iec neta a chcep rzed swietAMI ci jszcze wyslac:p te zeczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Soso Ok wyślę niebawem
Femme kurna, ale z Ciebie Lachon.
Soso z Ciebie zresztą też. A córę masz prześliczną!
Daffi, ale z Julci był pulpecik hehe. Znałyśmy się wtedy już a kurcze nie pamiętam tych zdjęc i jej pulpetkowanych czasów hehe. Moja też był małym pulpetkiem od 1.5 miesiąca, ale teraz jest chuda fajna=)
 
extra!!!!!=) piękne fotki=) ładnie wyglądasz=) dzieci podobne do Ciebie jak już na nk pisałam=)

super fotki patrysiuuuuuu
vegasssssss a przestan ja sie cuje zwyczajna jestem taka i zawsze mam jakies ale do mnie
a wiecie moja mala stoi i placze i krzyczy mama zaloz pampers a ja nie pampers papa laurka siusia do kibelka a ona nie pampers papa ja placze mama ja placze
ale mam ubaw z niej tuli pampersa :p
 
ANETKA, UMI - Nie przesadzaj :* :-)

SOSO - ile ty masz lat ? :-) fajnie Ci w tych długich włoskach było :-) a że Twój ma 27 lat w życiu bym nie powiedziała :no: ale przystojniak z niego ;-) ale chudzielec :-p

PATRYCJA - dzięki ;-) :-p a ty jeszcze mówisz że teraz chudsza jesteś i chcesz jeszcze chudnąć ? z buzi na szczuplutką wyglądasz :yes:

DAFFI - dzięki :-) ty też laska jesteś z tego co widzę po zdjęciu ze ślubu ;-)

sprostowanie.... moze bylam laska.. teraz ten kto mnie zna i widzial to moze powiedziec ze jestem czlowiekiem o stu twarzach:)
nie do poznania.... niewiarygodne jest to jak mozna sie tak zmienic... i gdyby nie blizna na twarzy ktos pomyslaby ze inna osoba sie podlozyla.

Patrycja214 A gdzie Ty masz tego frzyba?
Mamusiamikusia Ja nie wiedziałam że z ojcem Twoich dzieci tak się sprawy mają.
Daffi He, he, jaki pulpecik. Oby te zimo nie było takie jak poprzednie.
Soso No fajnie szczuplutka byłaś, mogłabym się założyć ze teraz też jesteś niczego.
Femme Laska. A się uśmiałam z tego demota.

Ewi kochana a wiesz ze pomyslalam o tym samym i az odszukalam tamto zdj na kompie i patrzalam na date kiedy bylo robione i to nie cale 2 miesiace temu sie meczylam.. jak to znow taki nawrot ze zdwojona sila to ja juz dziekuje!

soso troche sie nie zgral;ysmy bo ja to dzis jakas nieobecna prawie jestem.. jak z zielonej gory? napisz mi jak mozesz wsyztsko dokladnie od poczatku hehehe

patrycja Sebuc to cala Ty! jejku jak on do Ciebie podobny! jak dwie krople wody!
 
sprostowanie.... moze bylam laska.. teraz ten kto mnie zna i widzial to moze powiedziec ze jestem czlowiekiem o stu twarzach:)
nie do poznania.... niewiarygodne jest to jak mozna sie tak zmienic... i gdyby nie blizna na twarzy ktos pomyslaby ze inna osoba sie podlozyla.



Ewi kochana a wiesz ze pomyslalam o tym samym i az odszukalam tamto zdj na kompie i patrzalam na date kiedy bylo robione i to nie cale 2 miesiace temu sie meczylam.. jak to znow taki nawrot ze zdwojona sila to ja juz dziekuje!

soso troche sie nie zgral;ysmy bo ja to dzis jakas nieobecna prawie jestem.. jak z zielonej gory? napisz mi jak mozesz wsyztsko dokladnie od poczatku hehehe

patrycja Sebuc to cala Ty! jejku jak on do Ciebie podobny! jak dwie krople wody!



mowie kochana ze jak bym przyjechala na spotkanie to z zielonej gory od mamy bym do niej przyjechalla a poniej do was hehehe na spokanko jakby mialo sie takei wyadarzyc czesto jezdze jak tyko moge do polski mam mi paci za bilet bo ja nie mam n to kaski a mieszkam w bredzie to jest1190 km od zielonej gory jezdze autokarami z bredy do zielonej wiec sie nie stresuje ze gdzies trafie indziej place 60 euro za mnie i za laure 30 wiec to jest dobre :) i spie ogladam telwizje pije kawe w autobusie heheh :)
 
mowie kochana ze jak bym przyjechala na spotkanie to z zielonej gory od mamy bym do niej przyjechalla a poniej do was hehehe na spokanko jakby mialo sie takei wyadarzyc czesto jezdze jak tyko moge do polski mam mi paci za bilet bo ja nie mam n to kaski a mieszkam w bredzie to jest1190 km od zielonej gory jezdze autokarami z bredy do zielonej wiec sie nie stresuje ze gdzies trafie indziej place 60 euro za mnie i za laure 30 wiec to jest dobre :) i spie ogladam telwizje pije kawe w autobusie heheh :)

yhym to tak dla jasnosci twoja mama jest w zielonej tak? i ty mi teraz takie rzczy opiero mowisz? pewnei ze moznaby spotkanko zroganizowac. no babsztylu ty....
takie mozliwosci a ty sie nic nie odzywasz!!!! no koapal w dupala ode mnie dostaniesz!
 
reklama
yhym to tak dla jasnosci twoja mama jest w zielonej tak? i ty mi teraz takie rzczy opiero mowisz? pewnei ze moznaby spotkanko zroganizowac. no babsztylu ty....
takie mozliwosci a ty sie nic nie odzywasz!!!! no koapal w dupala ode mnie dostaniesz!

czemu kopala hehehe a tyz kad jestes:p

aaa moja corcia zrobila siusiu dokibelka aaa superrr jeszcze od rana nic ie narobla w rajtki:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry