reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ehhh u nas też jest porażka... ale co pordzić... trzeba siebie wspierac bo innaczej zejdzie sie na dno.

Patrycja heh... chcialabym zeby mi waga zeszla na te 65kg ale kurde trzyma sie od miesiaca na 67kg... musze mniej jesc lub zaczac cwiczyc....:-p
 
Misia dobrze ze u was wszystko ok.. i fajnie ze się odzywasz :)
Mamusiamikusia zobaczysz, wszystko się ułoży i będziesz mieć swojego przy sobie na swieta tak jak Patrycja pisze. A mój jak Pojdzie to dopiero pod koniec stycznia wroci, ale mam nadzieje, ze uda się jeszcze cos załatwić i będzie ok.
Patrycja ostatnio masz racje nie jest najlepiej. Chciałabym żeby w koncu zaczęło się cos układać, bo ja już nie mam sily na to wszystko.
hej dzewczynkkiii


becia bedzie obrze musisz byc dobrej mysli kochana naprawde
misia fajnie ze u ciebie wsio oki to jest najwazniejsze

mamusiamikusia ehhh za taka glupote go scigaja nie no dla mnie to jest masakra codziennie samochdami zabijaja ludzie po pijanemu a twoj maz na rowerze i chca go posadzic ze sobie jechal rowerkiem ;/ ehh nie masz sie czego wstydzic z tym wszystkim


elizka to ja gdzies kolo ciebie moge stanac :p z waga
 
hej laski, melduje sie dzis bylismy na spacerku:)
i kupilam olkowi zaje*iste smoczki, w pl takich nie widzialam, bo swojego smoka Olek gdzies zapodzial i nie moge go znalezc:/ no i fakt wene macie jak chol*ra
 
Malwinka witamy:-) napisz cos wiecej o sobie. co Cie do nas sprowadzilo?

Lolkak za wolno czytasz moze.... :-D

Wieści od Ixi: sa juz w domku tydzien, przeprowadzają sie, mały jeszcze jest zółty... dostaje leki ze caly czas robi kupy... no i ixi nie ma czasu wejsc do nas w zwiazku z tym:-) pozdrowiłam ja od nas wszystkich.
 
reklama
Ale zdążyłyście napisać was nie można na chwilę zostawić

MAMAMIKUSIA - :szok: za taką pierdołę ?! masakra :sorry: dla mnie to koniec świata mam kolegów co handlowali towarem i zawiasy dostali a tutaj za jazdę pod wpływem rowerem masakra powinien się odwoływać że żona i dziecko nie nie dla mnie to chore jest fest :sorry:

MALWINKA - dobrze myślę że jesteś 91 rocznik ? napisz coś więcej o sobie :-)

DAFFI - moja też przez pewien czas taki diabeł była ...a my dwa skorpiony to wojna w domu była :-p ale ostatnio jakoś się dogadałyśmy i jest w sumie już lepiej ale i tak ma strasznie mocny charakter uparta jest masakrycznie :-p


Ja sobie poćwiczyłam teraz mnie wszystko boli :dry: :-p mama małą wzięła do siostry więc pewnie wieczorem mi ją dopiero podrzuci a może nawet na noc ją jej wcisnę :-p
 
Do góry