reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja się tylko śmieję ;-) Zostać matką chrzestną to coś wspaniałego :-) Też bym chciała, ale nie mam u kogo.
Heh, ale nie chciałabym mieć takiej chrześnicy jak moja mama. Ta dziewczyna naprawdę się udała:-D:confused:
Później napiszę co zrobiła bo idę ubrać mojego małego drania :-)

A więc ostatnio przyszła z narzeczonym (już mężem) prosić moich rodziców na ślub. W sumie cała wizyta trwała z 5 min, nawet kawy nie chcieli. Ale co najlepsze: usiadłyśmy z mamą i oglądamy zaproszenie. Całekiem ładne, komputerowo wypisane (to akurat mi się nie podoba) i ZONK! Chrześnica mieszkająca do tej pory kilka domów dalej nie zna nazwiska moich rodziców! Napisali nazwisko panieńskie mojej matki. Wyszło na to, że po ślubie mama zostawiła swoje nazwisko, a tata przyjął mamy. Normalnie szok. Myślałam, że pęknę ze śmiechu!
powinna sie wstydzic!
Hej Kochane...
witam po kilkudniowej nieobecności....
U mnie wszystko w porządku... choć dziś z rana Kuba wypadł z łózeczka.... ma na 2 poziomie bo jescze nie wstaje... no i dziś wstał... na szczeście nic nie nie stało.. ale strachu sie najadłam....zreszta R też...
a u Was co ciekawego kobietki???

o boze dobrze ze sie nic nie stalo!

Ewi nie boje sie:) juz tak robilam,wlosy nie wypadalay ni nic:) ale ja zawsze stsuje duzo odzywek,maseczek na wlosy,przed sszeniem czy rostowaniem specjalny preparat:) i niesa zniszczone:)

Paulqa i jak tam ??? rodzisZ?

hej fikusku pamietasz jak pisalam w sierpniu co mialam na glowie?? teraz mam strasznie zniszzone wlosy leci mi z glowy, lamia sie i sa suche normalnie masakra dlatego czasem mam ochote sie obciac na zero...:/

paulqa do mnie napisala ze po porannym ktg zostawiaja ja w szpitalu.
wieczrem maja ja cewnikowac i dac kroplowke na wywloanie.
zajrzy wieczirem do nas z tel od swojego ukochanego.

Zdziwilam sie ze beda ja cewnikowac bo to sie robi do CC ale moze u nich inne zwyczaje.
no w koncu! czekam na dobvre wiesci:D:D:D
Dziewczyny tydzien temu jak bylam u was i zostawiłam posta :) Odczytałam was dopiero teraz ;P
Aa Kingusia masz prześliczna tą córcie ! Jest boska!
A powiedz mi co z ojcem Kornelci? Bo nie wiem nawet jak tam teraz miedzy wami...


Dziś mialam taki sen ze do tej pory plakać mi sie chce. Śnilo mi ze ze jestem w ciazy w 28tyg. i ze zaczely mi sie skurcze, pojechałam do szpitala i przed badaniem rozwarcia, odeszly mi wody i lekarze zaczeli krzyczeć, Pani rodzi juz. I urodziłam i okazało sie ze mialam chlopca i dziewuszke. Moj tata uparł sie przed porodem ze musi to być Karol. A ze to mialy byc blizniaki to nikt nie wiedzial... I po urodzeniu, nie slyszalam ani placzu ani nic... Dzieci mialy imiona Karol i Daria I wstałam i poszlam po salach szukać moich dzieci i zobaczyłam przez szybe że położna zawija je w jakiś papier... I wszyscy na holu zaczeli mi skladać kondolencje...
Boże dziewczyny jak ja sie zryczałam! Tragedia... Jak sie obudzilam to ze łzami w oczach już...
Ja nie wiem ostatnio mam takie idiotyczne sny ze aż się boję usypiać....

Dziewczyny 3majcie sie wszystkie i napewno sie odezwe tak za tydzień :)

edit: co do daff cewnik to jesli o wywołanie chodzi to ma taką samą nazwe jak ten do moczu ale lekarzom chodzi o taki balonik wkłada sie żeby rozwarcie sie powiekszyło i po nim rozwarcie sie powieksza i szybko sie dostaje skurczy.. Ja tak mialam ale po 5h skurczy co 2 minuty przeszło.. Bo za pozno sie obudzili a cewnik o 12 wlozyli to juz na wieczor nie chcialo sie isc na porodowke ze mna...
no w koncu sie pokazalas! co tem u was pisz jak ty i maly sie trzymacie!

a ja mam 17 lat i jestem w 20 tyg ciąży i sie z tego ciesze wcale sie tego nie wstydze wrecz przeciwnie gdy ide do szkoly to z dumą pokazuje mój brzuszek;) i nie przejmuje sie uwagami rzucanymi przez wścibskie koleżanki czy też kolegów zdarza sie ze nawet na ulicy jakaś baba powie do drugiej "patrz młoda puszczalska za bardzo sie pusciła" denerwujące to trochę ale co zrobić nawet nie wiedzą co i jak bo przecież materacem nie były a sie najwięcej udzielają;/ nom ale młode mamusie nic sie nie martwcie pokazujcie brzuszek przy kazdej mozliwej okazji i bądźcie z niego dumne:)

witaj
ja tez uroddzilam majac 20 lat na szczescie niegdy nie uslyszalam takiego komentarza bo bym odpowiednio odpowiedziala ale faktniemile spojrzenie to codziennosc....ale skoro masz 20 lat to chyba studiujesz??

a ja sie witam kupilam dzis olkowi taki fajny spiworek na nogi:D:D
 
Daffi kurde bawet nie wiesz jaki przystojniak z tego lekarza:p po porodzie ja poszlam na impreze to nawet do tanca mnie porwal:) i w suemie to teraz jestesmy na"ty":)

Eliza gratulacje dla Mikusia:) moj alan tez juz w tym wieku gadal takie slowka:)
Kasia pamietam co ci sie dzialo z wlosami:) wlasnie nawt dzis o tym pomyslalam:) moze tez kup sobie maseczke do wlosow z matrixa u fryzjera.
 
Daffi kurde bawet nie wiesz jaki przystojniak z tego lekarza:p po porodzie ja poszlam na impreze to nawet do tanca mnie porwal:) i w suemie to teraz jestesmy na"ty":)

Eliza gratulacje dla Mikusia:) moj alan tez juz w tym wieku gadal takie slowka:)
Kasia pamietam co ci sie dzialo z wlosami:) wlasnie nawt dzis o tym pomyslalam:) moze tez kup sobie maseczke do wlosow z matrixa u fryzjera.

Dzieki:-)
Fikusek pozazdroscic takiego lekarza:-D
Moje fryzjerki uzywaja tez wszystkiego z matrixa:-) mi tez sie zapach ich podoba:-) ale nie pomyslałam by kupic od nich maseczke na włosy... nastepnym razem jak bede to sie zapytam o to:-)
Mi a szczescie wlosy juz tak nie wypadaja:-) ale ogólnie dbac o nie przydałoby sie:-p
ale tu cisza dzis...
 
Kasiuch nadrabiala i sie zakrecila niezle:p:p:p:p

Fiksuek ty flirciaro.. ale z taka uroda to ty kazdego zgarnisz pod siebie:D

artystka teraz juz wiem o co chodzi tak mnei zatsanwial ten cewnik i wywloanie... myslalm ze jak zwykle mi czegos nie zrobili...
ale jak widze sa pomocne rzeczy... ja maialm skurcze ale minimalne rozwarcie bo na 1.5 cm i mi niczym nie pomogli.. a to chamy!!!!

Mam nowe wiesci od Paulqi:)
ehhh!!! Nic mi w koncu nie beda robic:(
mam czekac jeszcze i juz.
po usg powiedzieli zebym sobie polezala na oddziale zeby mieli oko na wszystko...
i jesli juz to dopiero za kilka dni beda ingerowac.
Nudno w tym szpitalu jak cholera.
 
Hej
Ja jak zwykle wyparuje jak Filip z Konopi ale mam pytanie bylam dzisiaj u gina i przypisal mi cerezzette, czy ktoras z Was to brała, bo ja przeczytalem ze moze to miec wplyw na dziecko, a na ulotce niby jest zenie stwierdzono nic zlego w rozwoju dziecka do 2,5 roku zycia i nie wiem czy brac czy nie co radzicie
 
Hej
Ja jak zwykle wyparuje jak Filip z Konopi ale mam pytanie bylam dzisiaj u gina i przypisal mi cerezzette, czy ktoras z Was to brała, bo ja przeczytalem ze moze to miec wplyw na dziecko, a na ulotce niby jest zenie stwierdzono nic zlego w rozwoju dziecka do 2,5 roku zycia i nie wiem czy brac czy nie co radzicie
skoro lekarz przepisal to mus byc ok:) napewno nie szkodzi w takim razie:) jednak wczesniej odemnie poszlas:)
 
reklama
Do góry