reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam.
No to Paulqa pewnie już urodziła.
Kasia20021 Witaj.
Daffi To chwilowy kryzys na pewno. A może @ się zbliża że wszystko wydaje się być gorsze niż było?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja nie na temat napisze wam że mam już dość! Ja nie wyobrażam sobie w ogóle naszej przyszłości! Wyobrazcie sobie że skończył mi się gaz. Musiałam kupić nowy i co moje ostatnie 50zł poszło. Mam w portfelu może 2 zł. W takiej chwili mam ochotę się dosłownie zabić. Ciągła udręka nic lepiej ja już nie wiem co robić by ciut nam lżej było. Wybaczcie że smece ale poczułam się taka bezradna i aż mi lżej że się wyzalilam.

PAULQA rodzi!napisala mi wlasnie ze wody jej odeszly!

No to paulqa pewnie juz szczesliwą mamusią jest:-)

Daff heh, nie Ty jedna masz takie dylematy... my mielismy tak wiele razy, tyle ze maz sie sprezyl teraz i jakos nam idzie... ostatnio zabraklo nam kasy na 3dni przed wyplata i tata mi kupil wedliny, chleba by bylo co jesc... takze moze warto pogadac z rodzicami tesciami, choc wiem ze to trudne... ehhhh

Bry
Szczerze powiedziawszy ja sie czuje jakbym miala dostac okresu.... hmmmm niewiem....:dry: dziwne to takie...;]
heh juz mam takie wrazenie od czwartku...;]
 
Hej...
sobota brzydka pochmurna i wietrzna :/// Kuba marudzi... Seba broi.... czyli norma :p:p:p
U mnie nocka w miare.... Po tym jak wczoraj R obnizył łózeczko całkiem na dół mój Kuba zaczoł stawać....normalnie szok hehehehe

Daff mam nadzieje że to przejściowe.....
Paulqa trzymam kciuki :):):)
 
Hej...
sobota brzydka pochmurna i wietrzna :/// Kuba marudzi... Seba broi.... czyli norma :p:p:p
U mnie nocka w miare.... Po tym jak wczoraj R obnizył łózeczko całkiem na dół mój Kuba zaczoł stawać....normalnie szok hehehehe

Daff mam nadzieje że to przejściowe.....
Paulqa trzymam kciuki :):):)

moj jak mial pol roku stawal a 9 mies to chodzil:D:D:D ale osobiscie jak dla mnie moglby pozniej bo trzeba latac za nim:)

a tak w ogole to wszytskiego najlepszego dla Kubusia bo 2 dni temu konczyl 9 miesiecy:) jej jak ten czas szybko zlecial:)
 
Fikusek ani mi nie gadaj... leci jak szalony... niedługo roczek.... ale prędzej urodziny mojego 1 styczeń i Sebusia 5 styczeń.......
Ja już chce żeby chodził bo przynajmniej bedzie mógł biegac z Sebą.... Mój go uczy stawiać pierwsze kroki :):)
 
Fikusek ani mi nie gadaj... leci jak szalony... niedługo roczek.... ale prędzej urodziny mojego 1 styczeń i Sebusia 5 styczeń.......
Ja już chce żeby chodził bo przynajmniej bedzie mógł biegac z Sebą.... Mój go uczy stawiać pierwsze kroki :):)

no u nas roczek za jakies 3 tyg...masakra:D:D

i jak idzie nauka kroczkow?:)
 
Paulqa urodzila!
napisala mi przed 10 smsa ze:
12 godzin okropnych boli ale warto bylo!
sliczna mala niunia
wlasnie mnie szyja:)
 
Ostatnia edycja:
Fikusek narazie marnie młody nie chce przebierac nóżkami... ale mój jest zawzięty... powiedział że go nauczy hehehe
Paulqa Gratuluje...
 
reklama
Paulqa Gratulacje i czekamy na kolejne wiadomosci:tak:
U nas nocka oczywiscie ze wstawaniem, ale o 2.30 mala mnie zaskoczyla. Obudzila sie do jedzenia z placzem, a mi sie siku chcialo, wiec dalam jej smoczka i szybciutko do toalety poszlam. Wracam, patrze a mala spi :-) I obudzila sie dopiero po godzinie:-)
 
Do góry