reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulqa napisala ze w sumie nie wie miala jej polozna wyjasnic ale zapomniala jej przypomniec. dopyta sie wsyztskiego hehe:)

Niech pyta ile wlezie od tego sa by jej mowili wsyztsko! powinna wiedziec jakie plany maja wobec niej.

artystka jaki szok! wspoilczuje snu naprawde koszmarny ale mozna znaczy co smilego?
ps tak na marginesie to zorientowalas sie ze to ja zaprosilam cie na nk?
 
reklama
Paulqa napisala ze w sumie nie wie miala jej polozna wyjasnic ale zapomniala jej przypomniec. dopyta sie wsyztskiego hehe:)

Niech pyta ile wlezie od tego sa by jej mowili wsyztsko! powinna wiedziec jakie plany maja wobec niej.

artystka jaki szok! wspoilczuje snu naprawde koszmarny ale mozna znaczy co smilego?
ps tak na marginesie to zorientowalas sie ze to ja zaprosilam cie na nk?

ja tez sie pyatalm ile wlezie:D:D tego mojego mlodziutkiego lekarza:D

artystka wspolczuje kochana
 
Pati przekaze:)

Fikusek ty zes sie go podpytywala bo zes go podrywala na pewno!:D

u mnie dzis jakos szaro sie zrobilo nagle.. loneczko siwecilo i dupa nagle..
plecy mnie bola od wczoraj.... ostatnio dlugo spie ja sie chyba starzeje...
 
Ostatnia edycja:
Niestety to był mój błąd i teraz za to płacę. No ale cóż... Cierp ciało jak się chciało :dry:. Tatuś wróci (o ile wróci) to on będzie z małym spał.
 
a ja mam 17 lat i jestem w 20 tyg ciąży i sie z tego ciesze wcale sie tego nie wstydze wrecz przeciwnie gdy ide do szkoly to z dumą pokazuje mój brzuszek;) i nie przejmuje sie uwagami rzucanymi przez wścibskie koleżanki czy też kolegów zdarza sie ze nawet na ulicy jakaś baba powie do drugiej "patrz młoda puszczalska za bardzo sie pusciła" denerwujące to trochę ale co zrobić nawet nie wiedzą co i jak bo przecież materacem nie były a sie najwięcej udzielają;/ nom ale młode mamusie nic sie nie martwcie pokazujcie brzuszek przy kazdej mozliwej okazji i bądźcie z niego dumne:)
 
reklama
bry
u mnie dzis najpierw obwiazki a teraz dopiero net....:dry:
z rana bylam u lekarza z hania bo zostal jej duszacy kaszel, potem królika wstawilam na pasztet, teraz stygnie, obiad juz za chwile tez bedzie..... :-) przelewy robilam tez bo rach nie oplacone byly;] ehhhh
Fajnie ze paulqa juz w szpitalu, moze cos jej ruszy:-)
patrycja współczuje upadku malego:///
daff kurcze lec do gina...

Ja dzis wykupilam sobie te globulki na nadzerke i za 6szt zaplacilam 40zl <szok> ale to drogie.... ciekawe czy pomoze.....;]
Mikołaj ma dopiero 5mies skonczone a juz serio zaczyna mówic: "mama" "baba", wczoraj byłam u tesciów i byli w szoku, zostawilam go w nosidle i poszlam do pokoju a on za chwile zorientowal sie ze mnie nie ma i woła "maammmaaa" :-D , bo u siostry ciotecznej mojego meza maja tez chlopaczka co jest 2,5mies starszy i nic takiego nie gada, dopiero zaczyna siadac:-) a Miki wrodzil sie we mnie:-D ja tez jak mialam 5mies tak zaczynalam mówic:-) on wogóle we mnie w wielu rzeczach sie wrodzil... :-) dla mnie to dziwne ale tez baaaardzo miłe:-)
 
Do góry