reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej
Ja jak zwykle wyparuje jak Filip z Konopi ale mam pytanie bylam dzisiaj u gina i przypisal mi cerezzette, czy ktoras z Was to brała, bo ja przeczytalem ze moze to miec wplyw na dziecko, a na ulotce niby jest zenie stwierdzono nic zlego w rozwoju dziecka do 2,5 roku zycia i nie wiem czy brac czy nie co radzicie
Ja bralam carrazette ale w ciazy bylam- zaszlam (pzechodzilam z zastrzyku na carrazette;] ) teraz biore azalie i polecam:-)
 
Ja nie miałam kłopotu z łóżeczkiem:dry:. Miki od urodzenia śpi w normalnym łóżku razem ze mną. A jego łóżeczko stoi w pokoju dla ozdoby. Może teraz się przyda.
nie boisz się, że się przyzwyczai i nie będzie chciał potem w swoim spac?

edit.
doczytałam.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki:-)
Fikusek pozazdroscic takiego lekarza:-D
Moje fryzjerki uzywaja tez wszystkiego z matrixa:-) mi tez sie zapach ich podoba:-) ale nie pomyslałam by kupic od nich maseczke na włosy... nastepnym razem jak bede to sie zapytam o to:-)
Mi a szczescie wlosy juz tak nie wypadaja:-) ale ogólnie dbac o nie przydałoby sie:-p
ale tu cisza dzis...
ajest u was sklep z art fryzjerskimi?? jak tak to spytaj sie tam, powinni miec takie rzeczy....
aha i GRATKI DLA MIKUSIA!!!!!:tak:

kasiuch 17 lat i 20 tydzien ciąży:-)
Eliza mały geniusz ci rosnie:-)
a nooooo tak sorrryyy:sorry2:

Kasiuch nadrabiala i sie zakrecila niezle:p:p:p:p

Fiksuek ty flirciaro.. ale z taka uroda to ty kazdego zgarnisz pod siebie:D

artystka teraz juz wiem o co chodzi tak mnei zatsanwial ten cewnik i wywloanie... myslalm ze jak zwykle mi czegos nie zrobili...
ale jak widze sa pomocne rzeczy... ja maialm skurcze ale minimalne rozwarcie bo na 1.5 cm i mi niczym nie pomogli.. a to chamy!!!!

Mam nowe wiesci od Paulqi:)
ehhh!!! Nic mi w koncu nie beda robic:(
mam czekac jeszcze i juz.
po usg powiedzieli zebym sobie polezala na oddziale zeby mieli oko na wszystko...
i jesli juz to dopiero za kilka dni beda ingerowac.
Nudno w tym szpitalu jak cholera.

a no sie zakrecila! e tam nie ma sie co komentarzami przejmowac, strata nerwow:tak:
a bo ja wogole dzis jestem zakrecona!

DAFI- napisz EVE zeby spala ile wlezie:-pradze to kazdej przyszlej mamie, mi tez tak radzili ale nie sluchalam:cool2:
 
Kasiuch dokładnie ja też myślałam gdzie tam spać, a teraz bym tak pospała, tylko co z tego jak młody nie daje
 
PATRYCJA- hehe to sie nazywa mady Polak po szkodzie!!!!!!!!!!!!!

a ja wam powiem ze mam ochote na piffkkkooooo....kurde skoczylabym na dol ale mam mi powie ze chlor jestem:/
dobra zegnam sie dobranoc i milej nocki wszystkim!!!!!
 
Mikołaj ma dopiero 5mies skonczone a juz serio zaczyna mówic: "mama" "baba", wczoraj byłam u tesciów i byli w szoku, zostawilam go w nosidle i poszlam do pokoju a on za chwile zorientowal sie ze mnie nie ma i woła "maammmaaa" :-D , bo u siostry ciotecznej mojego meza maja tez chlopaczka co jest 2,5mies starszy i nic takiego nie gada, dopiero zaczyna siadac:-) a Miki wrodzil sie we mnie:-D ja tez jak mialam 5mies tak zaczynalam mówic:-) on wogóle we mnie w wielu rzeczach sie wrodzil... :-) dla mnie to dziwne ale tez baaaardzo miłe:-)
Gratuluję, ja też zaczęłam treningi z moją małą i jej ciągle "mama" powtarzam. Tylko się zastanawiam, czy nie lepiej by było, żeby mówiła "tata", to przynajmniej bym miała wymówkę, że mogę sobie poleniuchować, a P. ma się nią zająć, skoro jego woła ;-)
Daffi kurde bawet nie wiesz jaki przystojniak z tego lekarza:p po porodzie ja poszlam na impreze to nawet do tanca mnie porwal:) i w suemie to teraz jestesmy na"ty":)
Też mam fajnego przystojnego gina, z którym też na "ty" jesteśmy, bo się okazało, że mamy trochę wspólnego :biggrin2:
Mam nowe wiesci od Paulqi:)
ehhh!!! Nic mi w koncu nie beda robic:(
mam czekac jeszcze i juz.
po usg powiedzieli zebym sobie polezala na oddziale zeby mieli oko na wszystko...
i jesli juz to dopiero za kilka dni beda ingerowac.
Nudno w tym szpitalu jak cholera.
Biedulka się wynudzi, ale za to ma gwarancję, że wszystko jest pod kontrolą i się nic złego nie dzieje

EWI Dzięki za polecenie filmów :biggrin2:

Ja bym się drineczka napiła, ale to zabronione... Chyba któregoś dnia pokarmię małą ściągniętym mlekiem, żeby się ginu z tonikiem napić ;-)
 
A ja nie na temat napisze wam że mam już dość! Ja nie wyobrażam sobie w ogóle naszej przyszłości! Wyobrazcie sobie że skończył mi się gaz. Musiałam kupić nowy i co moje ostatnie 50zł poszło. Mam w portfelu może 2 zł. W takiej chwili mam ochotę się dosłownie zabić. Ciągła udręka nic lepiej ja już nie wiem co robić by ciut nam lżej było. Wybaczcie że smece ale poczułam się taka bezradna i aż mi lżej że się wyzalilam.

PAULQA rodzi!napisala mi wlasnie ze wody jej odeszly!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry