reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Fikusek u nas też tak jest... wszystko tylko z rana....
kurcze musiałabym iśc na badanie do gina... ale jakoś mnie nie ciagnie :///
miałam pytać... dziewczyny czy jest to mozliwe by po krótkim karmieniu zostały w piersi guzki??
kurcze może przesadzam ale wczoraj badałam piersi i na prawej tak prawie pod pachą znalazłam mały guzek... mój tez go wyczuł...myślicie że to mogło zostać po karmieniu??
no podobno po karmieniu jakis czas moga byc.Ale jak sie boisz to niech gin zbada:) KJa mialam po poorodzie badane i bylo ok
:) Ale badal lekarz ogolny bo...bo mialam wezla chlonnego pod pacha powiekszonego.
 
reklama
Ja nie miałam kłopotu z łóżeczkiem:dry:. Miki od urodzenia śpi w normalnym łóżku razem ze mną. A jego łóżeczko stoi w pokoju dla ozdoby. Może teraz się przyda.
 
Fikusek może to jednak z karmienia.... ale w drugiej piersi nie mam nic... a ta pierś jest ogólnie mniejsza od lewej.. ale nie powiązuje tego.... umówie sie na wizyte do mojej lekarki i zobaczymy... i tak tam musze iść sie zbadać to przy okazji to mi sprawdzi

Mamusiumikusia... a nie boisz sie problemów związanych potem ze spaniem?? Ja spałam z Sebą w łózku naszy ok 3 miesiące... i potem był kłopot bo nie chciał spac u sebie w łózeczku.....
 
Pati tez zapuszczam:-) miałam w grudniu isc do fryzjera ale poczekam az bardzej podrosną.
Fikusek z nivei nie lubie za bardzo rzeczy, a ta z matrixa dobra? bo mnie sie oja konczy kupuje u fryzjerki swojej a nie bede jechac w grudniu wiec musze w cos zainwestować:-p jaki zapach ma?


A u nas chyba tez tylko rano wywołują. dziewczyna która byla ze mna przyjmowana to własnie rano miała miec ale samo sie zaczęło posówac do przodu

mamusiamikusia dziecko ci w łózku w nocy nie przeszkadza bo ja bym fioła dostała:-p
 
Pati tez zapuszczam:-) miałam w grudniu isc do fryzjera ale poczekam az bardzej podrosną.
Fikusek z nivei nie lubie za bardzo rzeczy, a ta z matrixa dobra? bo mnie sie oja konczy kupuje u fryzjerki swojej a nie bede jechac w grudniu wiec musze w cos zainwestować:-p jaki zapach ma?


A u nas chyba tez tylko rano wywołują. dziewczyna która byla ze mna przyjmowana to własnie rano miała miec ale samo sie zaczęło posówac do przodu

mamusiamikusia dziecko ci w łózku w nocy nie przeszkadza bo ja bym fioła dostała:-p

z matrixa bardzo dobra:) kupuje u fryzjera tez bo tu w sklepach nie ma:) mi sie zapach podoba:) tylko kosztuje 80 zl.
 
uuu droga jest.....
Umi ja musze je lekko podciąć.. w sumie tylko końcówki... ale niewiem kiedy sie za to wezme.... weny nie mam... moich chłopaków tez musze obciąc bo zarośli już...
 
pati droga ale jezeli ma z 500 ml to starczy na ponad rok moja tak przynajmniej wystarcza a myje włosy co drugi dzien i zawsze jej sporo nakładam:-p ale za ciorta nie wiem jak sie nazywa:/

edit
Fikusek
o widzisz ja musze wyczaic jakas mniejsza bo potem to sobie wróce do tej swojej ale nie chce mi sie po nia specjalnie do fryzjerki jechac
 
reklama
Dziewczyny tydzien temu jak bylam u was i zostawiłam posta :) Odczytałam was dopiero teraz ;P
Aa Kingusia masz prześliczna tą córcie ! Jest boska!
A powiedz mi co z ojcem Kornelci? Bo nie wiem nawet jak tam teraz miedzy wami...


Dziś mialam taki sen ze do tej pory plakać mi sie chce. Śnilo mi ze ze jestem w ciazy w 28tyg. i ze zaczely mi sie skurcze, pojechałam do szpitala i przed badaniem rozwarcia, odeszly mi wody i lekarze zaczeli krzyczeć, Pani rodzi juz. I urodziłam i okazało sie ze mialam chlopca i dziewuszke. Moj tata uparł sie przed porodem ze musi to być Karol. A ze to mialy byc blizniaki to nikt nie wiedzial... I po urodzeniu, nie slyszalam ani placzu ani nic... Dzieci mialy imiona Karol i Daria I wstałam i poszlam po salach szukać moich dzieci i zobaczyłam przez szybe że położna zawija je w jakiś papier... I wszyscy na holu zaczeli mi skladać kondolencje...
Boże dziewczyny jak ja sie zryczałam! Tragedia... Jak sie obudzilam to ze łzami w oczach już...
Ja nie wiem ostatnio mam takie idiotyczne sny ze aż się boję usypiać....

Dziewczyny 3majcie sie wszystkie i napewno sie odezwe tak za tydzień :)

edit: co do daff cewnik to jesli o wywołanie chodzi to ma taką samą nazwe jak ten do moczu ale lekarzom chodzi o taki balonik wkłada sie żeby rozwarcie sie powiekszyło i po nim rozwarcie sie powieksza i szybko sie dostaje skurczy.. Ja tak mialam ale po 5h skurczy co 2 minuty przeszło.. Bo za pozno sie obudzili a cewnik o 12 wlozyli to juz na wieczor nie chcialo sie isc na porodowke ze mna...
 
Ostatnia edycja:
Do góry