reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dobranoc dziewuszki:)

Haaaa a ja z tego podniecenia zapomnialam napisac co przytrafilo mi sie smiesznego na IP :p
Otoz pan doktor okazal sie bardzo przystojnym cudzoziemcem, i bylam w skowronkach;p bo az milo bylo na.niego sobie popatrzec;p no ale dzis jak bralam prysznic chcialam sie ogolic troche bo ciutek zaroslam. No ale moja maszynka pod prysznicem okazala sie zbyt tepa, i lepiej nie chcijcie wiedziec jak bardzo dokladnie sie ogolilam:p :D w koncu darowalam sobie to golenie a po swierza maszynke musialabym wyjsc do pokoju do kosmetyczki no i.w polowie golenia sobie darowalam z mysla ze jutro wezme normalnie lusterko i zrobie to tak dokladnie.
Dopiero to moje krzywe ogolenie przypomnialo mi sie jak szlam na IP, po.cichu mialam nadzieje ze moze nie beda mnie badac ginekologicznie... no ale po ktg przyszedl czas na fotel...
Taki fajny pan doktor to go uprzedzilam zeby tylko sie nie smial z moich zdolnosci fryzjerskich, on akurat zakladal rekawiczki i bral zel do badania i mu wszystko z rak wylecialo jak sie spojrzal, no i w gabinecie byly jeszcze dwie polozne i jedna sie rozesmiala "no panie doktorze no chyba nie jest az tak zle?!" I tak szybko zerknela.okiem i wszyscy sie naraz zaczelismy smiac jak nie wiem:D
Ahhh szkoda ze czasem jak sie cos opowiada to moze nie wygladac tak smiesznie ale uwierzcie mi bylo bardzo :D

Witaj Agulka:) zagladaj czesciej:)

Ooo fikusku jak tam w ogole Twoje randkowanje? Nic sie nie chwalisz ostatnio:p
hehe chcialabym jego mine zobaczyc:p

Nie mam zadnych wiesci od Eve... napisze do niej...
dziewczyny przez pare dni nie bede zagaldac!
mam dola..
plakalam wczoraj pol wieczoru.....
Julka w dzien upuscila aparat i myslalam ze dziala bo zrobilam zdjecie nim normalnie... ale wiecorem chcilam zrobic zdj julce na nocniku i okazalo sie ze obiektywm nie mona krecic w cel przyblizania i oddalania.. pozniej migawka juz nie ruszla sie i zapadla tak ze zadnego zdj nie szlo zrobic... jednym slowem aparat sie zepsul!

nowy obiektyw najtanszy do tego modelu to 400zł!!!!!!
nie musze mowic juz jak M byl wsciekly!!!!!!!!!!!!
uuu wspolczuje

fikusek usg wyszło dobrze, ale i tak profilaktycznie właczono nam ditropan... tak od czapy dosłownie. No i w styczniu nasze byc albo nie byc cystografia i scyntygrafia...
Ewi hm a dla mnie to paradoksalne troche bo wuazam że higiene lepszą utrzymuje sie gdy nie ma owłosienia łonowego, z resztą pod pachami np gdy nie ma włosków człowkie sie mniej poci przynajmniej ja tak mam:-p
ogladalam kiedys progra i wlsnie ginka sie wypowiadala ze wlosy chronia narzady

paulqa Kasiuch ma race odpoczywaj ile sie da by podczas porodu mieć siły :) Nareszcie sie doczekałaś :D trzymamy kciuki :)
Kasiuch juz tuż tuż na pewno sie cieszysz :) a my razem z Tobą :)
umi najpierw krzyk zeby sobie nie myślała ta lekarka hehe a potem flircik nono strach ma wielkie oczy :p
EWII czekam i czekam na te długie spanie hihi ale jest dużo lepiej
becia ja już posprzątałam :D Alex dał mi pospać to i siły miałam :D

dzisiaj idziemy na spacerek i kartę NFZ załatwić :)

wiesz to jest takie pomieszanie z poplataniem, i ciesze sie i stresuje za razem,
i dziekuje za wsparcie:*

Mój synuś ostatnio zrzucił 42 calowy telewizor. NÓWKĘ! Tata jeszcze nie zdążył go podłączyć. Na szczęście nic się nie stało. A co do gina to jestem w szoku. Nie powinien sugerować czy kobieta ma się golić czy nie, bo to jest sprawa indywidualna. Ja nie mogłabym być zarośnięta.
no ginek cie moze poinformowac po co sa wlosyi lepiej dla narzadow jesli nic nie golisz, ale wybor powinien pozostawic pacjentce/
hej kobitki dzieki za kciukasy przydaly sie i to bardzo rodzilam 6godzin ale bez problemowo teraz wam zdradze co za lokator mi niespodzianke zrobil wazy 3580g 56cm punkty 10/10 nie fajda sznurek miedzy nogami hehe mam corcie ktora daje mi popalic wlasnie pisze z Wiktoria na rekach bo mi usnela dopiero a to nasze szczescie
Zobacz załącznik 299176urodzila sie o 5:32 8listopada2010rok ;)pozdrawiamy
wiesz tak sie mowi mowi ze nie bylo tak zle, gorzej jak ma sie skurcze krzyzowe:/ wtedy juz nie jest tak pieknie i nie kazdy ma taki sam prog bolu...

dziekuje za gratki ;) milo slyszec pochwaly dla wlasnej pociechy tylko mam dola bo nie moge jej wykarmic piersia i dokarmiam butZobacz załącznik 299178la sutki mnie bola i krwawia dzis bedzie polozna i ide po masc do piersi moze cos pomoze ;(
a tu macie wiecej fotek mojej stokrotki urwisowatej ;)
Zobacz załącznik 299177kurcze nie wiem czemu na tych fotkach jest czerwona na buzi bo ma sniada skore taka sliczna i kepy czarnych wloskow do tego moje oczy i jeszcze pochwale marcina,ze nie wyszedl z porodowki a jak Wiktoria sie urodzila to doszedl do umywalki i sie lzami zalal polozna razem z nim plakala i nie ma co sie bac porodow wystarczy dobrze oddychac i sie nie ma takich mocnych skorczy ja mialam tez sposob bo kucalam pozniej jak juz kucac nie moglam to na samolocie uchwyty o malo nie wypchnelam nogami ;) ale mi sie oplacalo nawet ten samolot polamac hehe
no bola sutki bola.....zacisnij zeby i i karm pozniej juz przestana, bo tak to mleka nie bedziesz miala...tzn produkcja sie wstrzyma, ja tez plakalam z bolu jak karmilam...takze zaciskaj zeby i do przodu!
aha no i masz sliczna wlochata corcie:)

witam sie
 
eve gratuluje:-) śliczna córa. Jakim cudem ty juz w domu jestes???!! Wnioskuje ze w domu po poscieli na ostatnim zdjeciu chyba że to szpitalna taka wypasiona:-p Super poród miałas tylko pozazdroscic:-)
 
hej kobitki dzieki za kciukasy przydaly sie i to bardzo rodzilam 6godzin ale bez problemowo teraz wam zdradze co za lokator mi niespodzianke zrobil wazy 3580g 56cm punkty 10/10 nie fajda sznurek miedzy nogami hehe mam corcie ktora daje mi popalic wlasnie pisze z Wiktoria na rekach bo mi usnela dopiero a to nasze szczescie
Zobacz załącznik 299176urodzila sie o 5:32 8listopada2010rok ;)pozdrawiamy

GRATULACJE jest taka slodziutka.:-D

Pozniej postaram wlaczyc sie pogaduchy ale teraz prosze powiedzcie mi czy ja moge dawc juz Kubie danonki takie wiecie malutkie, do tej pory dawalamk mu jogurciki po 6 msc ale one strasznie drogie??????????
 
eve gratuluje :) też chcę żeby moja córa miała takie długie włosy!!! :))))

ja już spakowana czekam sobie... ale nie wiem czy dalej czekać nie będę ;( dzwoniłam do tego szpitala w którym chcę rodzić bo skierowanie mam z innego i powiedzieli że to że mam skierowanie to o niczym nie świadczy i tak mnie nie przyjmą jak się nic nie dzieję, dopóki mi wody nie odejdą albo nie będę miała regularnych skurczy:((((

nie wiem co mam robić w takim razie ;/ czy czekać aż coś się zacznie i być w tym szpitalu bliżej domu mojego A. czy iść z tym skierowaniem po prostu do szpitala w mojej dzielnicy ;/ :((((((

doradźcie coś:((((

taka jestem zła że się popłakałam!!! :((( ile jeszcze będę czekać jak nic się nie dzieje ani jednego skurczyka!!! :((((
 
Ostatnia edycja:
eve gratuluje :) też chcę żeby moja córa miała takie długie włosy!!! :))))

ja już spakowana czekam sobie... ale nie wiem czy dalej czekać nie będę ;( dzwoniłam do tego szpitala w którym chcę rodzić bo skierowanie mam z innego i powiedzieli że to że mam skierowanie to o niczym nie świadczy i tak mnie nie przyjmą jak się nic nie dzieję, dopóki mi wody nie odejdą albo nie będę miała regularnych skurczy:((((

nie wiem co mam robić w takim razie ;/ czy czekać aż coś się zacznie i być w tym szpitalu bliżej domu mojego A. czy iść z tym skierowaniem po prostu do szpitala w mojej dzielnicy ;/ :((((((

doradźcie coś:((((

taka jestem zła że się popłakałam!!! :((( ile jeszcze będę czekać jak nic się nie dzieje ani jednego skurczyka!!! :((((

Idz tam gdzie bedzie Tobie i malenstwu lepiej, tam gdzie lepsze warunki dla was. Chyba, ze jest tak samo to idz gdzie lepsze dostep bedzie dlatwoich bliskich
 
Mariola sęk w tym że w tym szpitalu u siebie trochę boję się rodzić bo warunki są kiepskie (ponoć był remont ale nie wiem czy jest skończony czy jak:/) na dodatek słyszałam że robią tam bardziej na odwal się... jak im szybko nie urodze to wezmą mnie na cesarkę bo im się czekać nie będzie chciało... a ten bliżej mojego A. (no i tym samym później moim miejscem zamieszkania) jest ginekologiczno położniczym szpitalem:/ i jak byłam tam w czerwcu to naprawdę byłam pod wrażeniem opieki i tego jak wyglądał:(
 
reklama
GRATULACJE jest taka slodziutka.:-D

Pozniej postaram wlaczyc sie pogaduchy ale teraz prosze powiedzcie mi czy ja moge dawc juz Kubie danonki takie wiecie malutkie, do tej pory dawalamk mu jogurciki po 6 msc ale one strasznie drogie??????????
jesli nie bedzie zadnej reakci alergivznek to czemu nie?

Idz tam gdzie bedzie Tobie i malenstwu lepiej, tam gdzie lepsze warunki dla was. Chyba, ze jest tak samo to idz gdzie lepsze dostep bedzie dlatwoich bliskich
tak tylko z tego co zrozumialam to tam gdzie chce isc nie przyjma jej na skierowanie, chyba ze sie jakas akcja rozpocznie....

a czemu zalezy ci na szpitalu blizej A.?? tylko dlatego zeby cie odwiedzal czy tez ze wzgledu na personel i sprzet?
 
Do góry