reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

eve GRATULACJE :-) Wiktoria cudna jaką ma czupryne..;-)

Paulqa ja na początku byłam niezadowolona z tego że musze leżeć w szpitalu skoro nic sie nie dzieje a teraz ciesze sie ze posłuchałam lekarza i zostałam bo robili mi 3 razy dziennie KTG i podczas wieczornego zapisu zanikało tętno potem było jakieś takie nie bardzo i rano zrobili mi cesarke. skoro chcą żebyś już była pod ich okiem to idź i nie marudź..;-)
 
reklama
Paulqa24 mnie przyjęli do szpitala 10 dnia po terminie - a miałam skierowanie i to od lekarza, który jak się okazało pracował w tym szpitalu. A miałam mieć CC, więc teoretycznie mogli mnie zapisać na konkretny termin a nie czekać na akcję. ;-)
eve gratulację :-) Jaką na fajną fryzurkę ;-)
Mojej właśnie się wytarły włoski z przodu ;-) A z tyłu dalej czarne długie kłaczki ;-)


Dziewczyny co mam zrobić, żeby moja mała spała w dzień?? Majka jak wstanie o 6-7 to zdrzemnie się 30 minut przed południem i może z 10 po południu a później marudzi i płacze do 19 kiedy już pada zmęczona. Zasłanianie zasłon, wyciszanie, przyciemnione światła, noszenie na rękach itd nie pomaga. Jak uśnie na cycu to i tak przy przekładaniu np do łóżeczka od razu się budzi.....
 
Ostatnia edycja:
lolkak ja ma podobnie tyle że rano. jak wstanie o 6-7 to usypia dopiero koło 10 czasem 11 w miedzyczasie je z 15 razy i marudzi dopiero jak sie zmęczy to wkładam go do wózka powoże po pokoju pare minut i odlatuje spi godziny i znowu pobudka jedzenie marudzenie itd itd. tylko w nocy nie marudzi przed zasypianiem
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.:*

choć nadal to nie rozwiązuje mojego problemu :( bo nadal nie wiem już co mam robić :(

to jest tak popieprzone wszystko że ja już zwariowałam :/ każdy lekarz mówi co innego. A ja nie wiem przez to co mam robić i jak się zachować...:/ termin OM 3.11, termin USG(połówkowego)15.11. z ostatniego USG wychodziło 12.11... i co niby może jeszcze mam czekać aż minie mi termin z USG i czekać drugie dwa tygodnie jak się nic nie dzieje...:/ a tak wydawało mi się że urodzę 11.11 czyli w czwartek ale chyba mogę pomarzyć...:confused2:

Lolkak a próbował zrobić to ktoś inny oprócz Ciebie? kurde ja to się nie znam :/ pewnie sama będę prosić was często o pomoc jeśli w końcu urodzę:confused2:
 
Moja też strasznie żarta jest ;-) w czwartek ważyła 4150 ciekawe ile będzie jak pójdę z nią na szczepienie ;-)
Jak mi już padnie o 19 to potrafi nawet z 6 godzin przespać a później w nocy pobudki co godzinę.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.:*

choć nadal to nie rozwiązuje mojego problemu :( bo nadal nie wiem już co mam robić :(

to jest tak popieprzone wszystko że ja już zwariowałam :/ każdy lekarz mówi co innego. A ja nie wiem przez to co mam robić i jak się zachować...:/ termin OM 3.11, termin USG(połówkowego)15.11. z ostatniego USG wychodziło 12.11... i co niby może jeszcze mam czekać aż minie mi termin z USG i czekać drugie dwa tygodnie jak się nic nie dzieje...:/ a tak wydawało mi się że urodzę 11.11 czyli w czwartek ale chyba mogę pomarzyć...:confused2:

Lolkak a próbował zrobić to ktoś inny oprócz Ciebie? kurde ja to się nie znam :/ pewnie sama będę prosić was często o pomoc jeśli w końcu urodzę:confused2:


Tak i moja mama i mój.

A co do terminu z USG to liczy się ten z pierwszego do 10 tyg. A ostatnie to w ogóle nie miarodajne.

Moderatorki przepraszam za post po poście!
Z rozpędu wzięłam cytuj zamiast edytuj swojego posta :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paula jak juz cos to termin z Usg bierze sie z poczatku ciazy a nie z polowkowego bo terdy juz dziecko moze byc wieksze lub mniejsze! patrz na termin z Om:)
 
Mi z pierwszego USG termin na 15ego wyliczyli i choć później wychodził np.10ty, to i tak za termin porodu uznawano ten z pierwszego usg. Jeżeli się nie ma regularnych 28dniowych cykli, to termin z pierwszego usg bywa bardziej miarodajny niż OM.
Urodziłam 19ego, wcześniej ani śladu skurczu nie miałam, na KTG cisza. Ale ruchy dziecka były wciąż tak samo wyczuwalne, na KTG tętno w porządku, więc się nie niepokoiłam i spokojnie czekałam, aż mała zechce obejrzeć mamusię z innej strony :p
 
paulqa mi z USG to wychodził na miesiąc póżniej niż OM a że każdy lekaz mówi co innego to ja wiem jeden kazał leżeć na oddziale przychodzi inny na wieczorny obchód i pyta sie mnie po co ja tu w ogóle przyszłam...porażka...
lolkak no Michaś to tylko raz spał tak długo jak padł o 19 to na jedzenie dopiero o 2 sie obudził. a tak to zwykle jak po 19 uśnie to pobudka tak koło północy czasem później potem koło 3-4 no i póżniej 6-7.
eve a może gdybys karmiła przez kapturki byłoby lepiej. ja musiałam przez kapturki bo miałam praktycznie wklęsłe brodawki teraz juz sie troche wyrobiły ale Malenki żadko kiedy chce jeśc bez nich a poza tym bez kapturków bardziej mnie boli...
 
reklama
Do góry