reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziekuje za gratki ;) milo slyszec pochwaly dla wlasnej pociechy tylko mam dola bo nie moge jej wykarmic piersia i dokarmiam but DSC00260.jpgla sutki mnie bola i krwawia dzis bedzie polozna i ide po masc do piersi moze cos pomoze ;(
a tu macie wiecej fotek mojej stokrotki urwisowatej ;)
DSC00261.jpgkurcze nie wiem czemu na tych fotkach jest czerwona na buzi bo ma sniada skore taka sliczna i kepy czarnych wloskow do tego moje oczy i jeszcze pochwale marcina,ze nie wyszedl z porodowki a jak Wiktoria sie urodzila to doszedl do umywalki i sie lzami zalal polozna razem z nim plakala i nie ma co sie bac porodow wystarczy dobrze oddychac i sie nie ma takich mocnych skorczy ja mialam tez sposob bo kucalam pozniej jak juz kucac nie moglam to na samolocie uchwyty o malo nie wypchnelam nogami ;) ale mi sie oplacalo nawet ten samolot polamac hehe
 
reklama
Eve gratulacje=) Mała jest słodziutka=) i taka maleńka hihi. Tzn dane ma bombowe, ale ja dawno tak małego dzieciuszka nie widziałam hehe=)
 
fikusek na temat mojego brzusia sie nie wypowiadam;/ jest straszny co prawda sama skora ale kupie sobie bandarz elastyczny i bede cwiczyc duzo jak dojde do siebie to bede miala kaloryferek znow ;D ale zle nie wygladam tylko szwy mnie bola bo mam 7albo 8 z tego co zrozumialam i mialam znieczulenie zewnatrzoponowe i bylam jak na chaju doslownie dopiero dzis doszlam do siebie i zaczelo mnie wszysko bolec ;)najfajniejsze jest to ,ze rodzilam i po znieczuleniu usypialam bo juz bylam wycienczona taka ;/
 
eve19
Gratulacje!!!!!!!!! Mała jest prześliczna i jakie ma włoski długie!!!!!!!:biggrin2:
A co do karmienia to zaciskaj zęby i próbuj karmić! Smaruj brodawki lanoliną po każdym karmieniu. Moja siostra 2tyg walczyła z bólem, ale nie żałuje!!! A karmienie piersią jest naprawdę wspaniałym doznaniem:biggrin2:
Mój synuś ostatnio zrzucił 42 calowy telewizor. NÓWKĘ! Tata jeszcze nie zdążył go podłączyć. Na szczęście nic się nie stało.
:szok::szok::szok::szok::szok:

plakalam wczoraj pol wieczoru.....
Julka w dzien upuscila aparat i myslalam ze dziala bo zrobilam zdjecie nim normalnie... ale wiecorem chcilam zrobic zdj julce na nocniku i okazalo sie ze obiektywm nie mona krecic w cel przyblizania i oddalania.. pozniej migawka juz nie ruszla sie i zapadla tak ze zadnego zdj nie szlo zrobic... jednym slowem aparat sie zepsul!

nowy obiektyw najtanszy do tego modelu to 400zł!!!!!!
nie musze mowic juz jak M byl wsciekly!!!!!!!!!!!!
najważniejsze, że małej się nic nie stało!!! Złość minie, w końcu aparat to tylko rzecz nabyta!
usg wyszło dobrze, ale i tak profilaktycznie właczono nam ditropan... tak od czapy dosłownie. No i w styczniu nasze byc albo nie byc cystografia i scyntygrafia...
Trzymam kciuki, żeby było równie dobrze, jak przy usg:tak:
ten gin jest starej daty wiec i staro myśli. higienę oczywiście łatwiej utrzymać ale i łatowej o zakażenie. Ja tam i tak się gole a do niego chodzę raz na ruski rok.
Moja koleżanka też kiedyś trafiła na taką gin, co to na nią nawrzeszczała, że się goli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ech, Emilka marudna dzisiaj:-(Dobrze, że u dziadków jesteśmy, to ma kto ją nosić
 
ja mam jakas masc ze szpitala ale nie mam pojecia do czego ona sluzy musze przeczytac ;) ale dzieki za rade moze cos wskoram z tymi piersiami sa strasznie pokaleczone bo Wiki ma dziasla jak noze i mnie gryzie okropnie ;/dzis juz przez nia plakalam bo mnie ugryzla w sutka az mnie wygielo oczywiscie zanim podaje jej butle to najpierw cyca dostaje i pozniej jesli mnie bola sutki to juz butla jest przy niej i musze ja pochwalic jeszcze za to ze jest taka spokojniutka jak bym dziecka nie miala ale tylko w dzien bo w nocy to koszmar ;)
 
reklama
Jak przyjdzie położna, to niech jeszcze sprawdzi, jak Wiktorię przystawiasz, bo czasem wystarczy inaczej dziecko ułożyć i już lepiej ciągnie (mniej boleśnie).
 
Do góry