reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paulqa Kasiuch ma race odpoczywaj ile sie da by podczas porodu mieć siły :) Nareszcie sie doczekałaś :D trzymamy kciuki :)
Kasiuch juz tuż tuż na pewno sie cieszysz :) a my razem z Tobą :)
umi najpierw krzyk zeby sobie nie myślała ta lekarka hehe a potem flircik nono strach ma wielkie oczy :p
EWII czekam i czekam na te długie spanie hihi ale jest dużo lepiej
becia ja już posprzątałam :D Alex dał mi pospać to i siły miałam :D

dzisiaj idziemy na spacerek i kartę NFZ załatwić :)
 
reklama
Mój synuś ostatnio zrzucił 42 calowy telewizor. NÓWKĘ! Tata jeszcze nie zdążył go podłączyć. Na szczęście nic się nie stało. A co do gina to jestem w szoku. Nie powinien sugerować czy kobieta ma się golić czy nie, bo to jest sprawa indywidualna. Ja nie mogłabym być zarośnięta.
 
Hej
paulqa ale sie usmilam z tej historii u gina:-D hehe no i gratuluję jutrzejszego pójscia do szpitala.
Daff współczuje popsucia aparatu:/ moje dzieciaki tez popsuły aparat i do tej pory nie mamy z czego kupic nowego:] ehhh
Co do golenia to i ja bym nie umiala teraz chodzic tam zarosnieta:-D hehe

U nas ładna pogoda ale juz widac ze bedzie padac bo niezle sie zachmurzylo... Obiadek mam wczorajszy, drzewo naszykowałam juz do palenia, piec tez... a wiec luzik dzis "niby"
 
Mój synuś ostatnio zrzucił 42 calowy telewizor. NÓWKĘ! Tata jeszcze nie zdążył go podłączyć. Na szczęście nic się nie stało. A co do gina to jestem w szoku. Nie powinien sugerować czy kobieta ma się golić czy nie, bo to jest sprawa indywidualna. Ja nie mogłabym być zarośnięta.
wow to sporo siłek ma. My też mamy tv 42 cale, ale jakoś sobie nie wyobrażam że Perła byłaby w stanie go zrzucic.


A my wróciłyśmy z długiego spaceru. Przy okazji kupiłam Małej nowe paputki bo wyrasta mi z obecnych a nie ma mowy by w ogóle już ubrała do nich grube skarpety a przez zimę lepiej by miała grubsze=) No to ma nowe papcie takie ładne i wyższe mają na piętki. No i nowy ciepły pajac do spania bo przez odkrywanie Małej to się choroby kiedys nabawi. I dresiaczek=)

Mała teraz śpi bo usnęła pod koniec spaceru. Mam czas na relax=)
 
Ostatnia edycja:
wow to sporo siłek ma. My też mamy tv 42 cale, ale jakoś sobie nie wyobrażam że Perła byłaby w stanie go zrzucic.


A my wróciłyśmy z długiego spaceru. Przy okazji kupiłam Małej nowe paputki bo wyrasta mi z obecnych a nie ma mowy by w ogóle już ubrała do nich grube skarpety a przez zimę lepiej by miała grubsze=) No to ma nowe papcie takie ładne i wyższe mają na piętki. No i nowy ciepły pajac do spania bo przez odkrywanie Małej to się choroby kiedys nabawi. I dresiaczek=)

Mała teraz śpi bo usnęła pod koniec spaceru. Mam czas na relax=)

wooooow ale lektra ponadrabialaqm was z grubsza tylko kochaneeeee

dafiii ojj biedulko napewno sie kochaa wscieklas jak nie wem co ;/
paulinq no to bedzie juz niebawem dzidzius:)

ciekawe co u eveeee
vegassss co tam kocana u ciebie
kasiuch
umi a ta chorobe co twoj synus ma da si wyleczyc bidulek sie meczynapewo
co ja wicej napisz hmmmmmmmmmmmm kurcze a u mnie nic ciekaego opocz tego ze koniec malpy i zaczynamy starankoooo
i mam zaoszczedzone pieniazki na swieta nie musze jechac busem czy pociagie bo mojej siostry brat po nas przyjedzie to 300 euro w kieszeni moj robi prawo ale ma prace szkole i nie ma gdzie upchac jazd;/
misia misiu maly sliczy naprawdeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja araz lece do sekandchendu bo wczoraj bylam tylko zajrzec i zauwazylam super spodenki dla malej nomalnie nie odpuszcze ich :p az za 1 euro :d heheheheh odezwe sie pozniej kochane
 
Soso no u nas w sumie nic wielkiego się nie dzieje. Czas z córcią i mężusiem=P Mąż ma na rano to wraca przed 15 i mamy dużo czasu dla siebie=) prócz tego obowiązki domowe i dzień zlatuje=) Za dnia korzystamy z pogody i chodzimy z Myszeczką na długie spacery, dzisiaj pogoda piękna, świeci słonko=)

Dzisiaj plasterek ściągam to na dniach @ dostanę.
 
hej kobitki dzieki za kciukasy przydaly sie i to bardzo rodzilam 6godzin ale bez problemowo teraz wam zdradze co za lokator mi niespodzianke zrobil wazy 3580g 56cm punkty 10/10 nie fajda sznurek miedzy nogami hehe mam corcie ktora daje mi popalic wlasnie pisze z Wiktoria na rekach bo mi usnela dopiero a to nasze szczescie
DSC00262.jpgurodzila sie o 5:32 8listopada2010rok ;)pozdrawiamy
 
hej kobitki dzieki za kciukasy przydaly sie i to bardzo rodzilam 6godzin ale bez problemowo teraz wam zdradze co za lokator mi niespodzianke zrobil wazy 3580g 56cm punkty 10/10 nie fajda sznurek miedzy nogami hehe mam corcie ktora daje mi popalic wlasnie pisze z Wiktoria na rekach bo mi usnela dopiero a to nasze szczescie
Zobacz załącznik 299176urodzila sie o 5:32 8listopada2010rok ;)pozdrawiamy

Serdeczne gratulacje :* Prześliczna mała :) Też bym chciała mieć teraz córeczkę :)
 
reklama
Do góry