reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

z ciekawości napiję się jutro :p chyba nic się od tego nie stanie...

a tak w ogóle Clio b. ładne zdjęcia Alexa wrzuciłaś na nk:)

kurde a ktoś mi odpowie na pytanie dot. tego skierowania całego do szpitala?

no i drugie kurde że własnie tak patrze stronę szpitala w którym bym chciała rodzić że przesiewowe badania dziecka kosztują 200zł:// nie wiem ile są zgodne te informacje z teraźniejszościa ale chyba zadzwonie tam jutro i się zapytam, to i do swojego gina zapytam to może dostać można takie skierowanie :p

jezu chyba znów jakiś stresik mnie dopada :p
jutro lece do apteki dokupić reszte pierdółek, no i dopakowywuję siebie i maluszka do końca:)
później obdzwonie ten szpital, zadzwonie do gina i się przejdę na IP tak dla świętego spokoju:p
No to mam dzień zaplanowany że ho ho
 
Ostatnia edycja:
reklama
clio super że tak sobie świetnie radzisz i że Alex nie sprawia Ci zbyt dużo problemów:))

Eliza btw dziś zagłosowane oczywiście też :)

no a reszta brać się do dzieła niech Miki w końcu wygra ten konkurs!!!:)))


OOOOOO i jeszcze mam pytanie, bo kupiłam sobie dziś herbatkę HIPP'a dla karmiących kobiet wspomagająca laktacje, no i tak myślę czy można zacząć pić już teraz, czy dopiero po porodzie?

ooooo i jeszccze jedno pytanie!
Czy za badanie przesiewowe trzeba płacić w szpitalach???????!!!!!!

ja bym radzila wypic po...

z ciekawości napiję się jutro :p chyba nic się od tego nie stanie...

a tak w ogóle Clio b. ładne zdjęcia Alexa wrzuciłaś na nk:)

kurde a ktoś mi odpowie na pytanie dot. tego skierowania całego do szpitala?

no i drugie kurde że własnie tak patrze stronę szpitala w którym bym chciała rodzić że przesiewowe badania dziecka kosztują 200zł:// nie wiem ile są zgodne te informacje z teraźniejszościa ale chyba zadzwonie tam jutro i się zapytam, to i do swojego gina zapytam to może dostać można takie skierowanie :p

jezu chyba znów jakiś stresik mnie dopada :p
jutro lece do apteki dokupić reszte pierdółek, no i dopakowywuję siebie i maluszka do końca:)
później obdzwonie ten szpital, zadzwonie do gina i się przejdę na IP tak dla świętego spokoju:p
No to mam dzień zaplanowany że ho ho
lekarz daje chyba(!) do szpitala, nie wazne jakiego, chyba ze jak wypisuje ci skierowanie to mowi ze jest to skierowanie, zglosisz sie do szpitala takiego a takiego.


a TERAZ NOWINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLEK ZROBIL DZIS PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI!!!!!!!!!!!!!!

mowie do niego chodz idziemy do wujka a ten chcial isc szybko i niezdazylam za nim i przesdzedl sam pol pokoju!!!!!!!
wszystkim kopary opadly!!!!!!!!ale jestesm dumna!!!
 
ja bym radzila wypic po...


lekarz daje chyba(!) do szpitala, nie wazne jakiego, chyba ze jak wypisuje ci skierowanie to mowi ze jest to skierowanie, zglosisz sie do szpitala takiego a takiego.


a TERAZ NOWINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLEK ZROBIL DZIS PIERWSZE SAMODZIELNE KROKI!!!!!!!!!!!!!!

mowie do niego chodz idziemy do wujka a ten chcial isc szybko i niezdazylam za nim i przesdzedl sam pol pokoju!!!!!!!
wszystkim kopary opadly!!!!!!!!ale jestesm dumna!!!

Gratulacje dla Olka:)
 
paula nie muisz mniec skierowania do spzitala jak idziesz rodzic. Ja poszlam bez skierowania chyba 3 dni po terminie i powiedzialam ze nie wyjde:)

Olek gratulacje:)
 
Fikusku wiem ze na rodzenie nie trzeba skierowania tylko chodzi mi o ten konkretny szpital, zeby dal mi skierowanie, bo nie chcialabym zeby mnie odeslali przypadkiem do innego:/ a ja w sumie jestem tak na dobra sprawez OM jestem po terminie tydzien, a wg USG to 39tydzien i kazdy lekarz patrzy sie na mnie dziwnie...:/
 
Fikusku wiem ze na rodzenie nie trzeba skierowania tylko chodzi mi o ten konkretny szpital, zeby dal mi skierowanie, bo nie chcialabym zeby mnie odeslali przypadkiem do innego:/ a ja w sumie jestem tak na dobra sprawez OM jestem po terminie tydzien, a wg USG to 39tydzien i kazdy lekarz patrzy sie na mnie dziwnie...:/
u mnie patrza na date z OM,a poszlam i nikogo sie nie pytalam o zdnie czy mnie przyjma czy nie,a jeszcze nie rodzilam:) powiedzialam ze nie wyjde i juz bo jestem 3 dni po terminie i ja lazic z brzuchem juz nie chce:D najlepiej idz si ezapytaj tam czy mozesz przyjsc.
Albo zadzwon.
 
odeszly mi wody jade do szpitala kurcze w koncu rodze boli mnie ;( dobrze ze brat mi lapka podal bo nie mialabym jak nawet napisac trzymajcie kciuki za moj szybki porod i szybki powrot do domu buziolki kobitki aaaaaaaa
 
odeszly mi wody jade do szpitala kurcze w koncu rodze boli mnie ;( dobrze ze brat mi lapka podal bo nie mialabym jak nawet napisac trzymajcie kciuki za moj szybki porod i szybki powrot do domu buziolki kobitki aaaaaaaa

łooo w koncu:) trzymamy kciuki kochana:) lekkiego porodu zycze:*:*:*
 
odeszly mi wody jade do szpitala kurcze w koncu rodze boli mnie ;( dobrze ze brat mi lapka podal bo nie mialabym jak nawet napisac trzymajcie kciuki za moj szybki porod i szybki powrot do domu buziolki kobitki aaaaaaaa

szybiego i w miare bezbolesnego porodu w sumie mam nadzieje ze juz po wszystkim:);*
 
reklama
Do góry