reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ojojoj Elizka ale juz masz duzego chlopaka:)))

A ja dzis tyle rzeczy do zalatwienia i pogoda po prostu mnie rozbroila... :/

loooolllllc
eve 3 mam kciukasy za cebie kochana dobrze3 masz ze ci wody odeszly hehe ja nie wiem co to bo mi przebijal a ccaabym by msame odeszly :p



co tam u was kochane slychac sniegggggggggggggg ja niemoge zazdroszcze ci kochana u mnei w holandii nawet nie wiem czy snieg dotrze bo to pierwszy rok tu wiec nie wiem czy prusnie nam sniezkiem

ewee ale twoja coreczka kulturalna no no no jAK do mojej np powie laura to mi powe CO?
hee wna mojej mamy bo ona od niej mowi co a jan ie lubie tego slowa co

paulinqu nie boj sie kochana jakcie zlapie t sie zdziwisz sama heheheh zobaczysz :D:D:

a u mnie zimno i nic poza tym nujdno zaraz sie bore za obiadek bo zadnych ploanow nie ma oprocz pojscia doatei znalezienia foliku i witain jakis wole teraz zaczac brac folik przed starankami :)


elzika no nie dlugo pol roczku :) twwoj synus

dafii snieg zazdroszcze ci kochana

fiskusku co tam slychacu was kochana
 
witam dziewczynki :)
u mnie pogoda tez paskudna. caly czas deszcz pada. dzis postanowilam sobie czesc ubranek wyprac i popatrzec czego mi jeszcze brakuje, ale na razie to brak weny.

Kasiuch gratuacje dla Olusia :))

eve 3mam kciuki :)) mam nadzije ze juz po wszystkim i tulisz malucha juz :)

Eliza Mikuś już duży chlopak :) najlepszego dla niego :) no i codzienne głosowanie zaliczone juz :D

mamusiamikusia moja mama tez nie byla zadowolona z ciazy, tez miala dla mnie zaplanowana inna przyszlosc, ale wie ze czasu sie nie da cofnac i nic nie zmieni, chociaz teraz to juz nawet by nie chciala raczej :) bedzie dobrze :)

Ewi no no Justynka pelna kulturka :))

hej kochana co tam u ciebie becia slychc jak samopoczucie


a ja dpiero doczytalam az mi wstyd ze wczesniej nie zauwazylam GRTKI DLA OLUSIAAAAAAA nnapenwo kasiuch jestes dumna z synka ja tez bym byla on jesty taki cudowny wogule nasze dzieci tutaj mowie szczerze ze sa naprawde sliiczneeeeeeeeee
 
odeszly mi wody jade do szpitala kurcze w koncu rodze boli mnie ;( dobrze ze brat mi lapka podal bo nie mialabym jak nawet napisac trzymajcie kciuki za moj szybki porod i szybki powrot do domu buziolki kobitki aaaaaaaa
SUPER TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!
bry dzien
Obiad sie gotuje (zupka pomidorowa). Miki przysypia a ja do was zagladam:-)
trzymam kciuki za eve.

Mój łobuz skonczył dzis 5 mies. :szok: ale zleciało....:dry:
NO zlecialoooooo! wszytskiego naj ldla mikiego!!!!!!!!!!!!!!

ja dzis nie napisze duzo bo Olek pospal tylko 40 min:/ i juz gna do mnie, takze bede wieczorem:)
 
eve nareszcie. oby poszło szybko i w miare bezboleśnie...;-) trzymamy kciukasy
elizka zdrówka dla Mikiego. :*:*:*

u nas wszystko dobrze stwierdziłam że musze sie wziąć za nauke wiec jak mały spi to coś tam sie ucze dlatego nie zawsze mam czas do was zajrzeć bo jak włącze kopma to trudno mi wrócic do nauki...;-)

a to obiecane zdjęcia Michasia... moje dwa obecnie ulubione...;-)
07112010009.jpg



25102010.jpg
 
Misiaaaa ale śliczny śpioszek :-D

ej tak w ogóle wiecie co, oglądałam wczoraj na TVN-style program '7 kobiet - ciąża'
no i jak można się domyśleć były tam kobiety w ciąży :p w różnym wieku, różnym tyg ciąży bla bla bla itd. mianowicie chcę nawiązać do tego że był tam fragment pokazany jak kobieta rodzi sobie w domu w takim specjalnym basenie, normalnie się popłakałam jak to oglądałam, jak już wyjęli jej dziecię z wody i dali jej przytulić do nagiego cyca to tak się wzruszyłam że mmmmmmm.... poezja. Naprawdę się już doczekać nie mogę...

no i czas najwyższy na mnie żeby się ogarnąć i iść na IP ale taka jest pogoda że mi się nic nie chcę:baffled:

Kasiuch a właśnie bo zapomniałam się Ciebie zapytać co z Twoim wyjazdem w końcu????


no i tak w ogóle to czyja matka była zadowolona z tego że jej córka jest w ciąży, wydaję mi się że moja to by się może ucieszyła jakbym miała z 35 lat i poukładane życie od prawej do lewej... :) tak to już jest, ale miłości do wnuka raczej nie da się uniknąć więc nie taki diabeł straszny jak go malują, szczególnie w naszym wieku ;) ja też mam 20 lat a moja mama zareagowała na wiadomość o ciąży co najmniej jakbym z 15 miała:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia przeslodki jest Michas:)

Laksi po sniegu u mnie juz ani sladu.. a julka wlansie nauczyla wchodzic si ena loizko rzucac turlac itp i fiklka na podloge zrobila.....
to moje dziecko w ogole niczego sie nie uczy!
 
Do góry