reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
oooooooo!!!!!!!!!!!! wchodze tu a tu takie wieści kciuki trzymam za eve :-D

Bry laseczki :)
dzisiaj ładna pogoda pasuje mi podskoczyć do przychodni, sklepu bo w lodówce światło tylko :-D

miłego dnia:)
 
Witam.
Ja tylko czytała co w sobotę pisałyście.
Wczoraj miałam gości, Justynka i Mareczek wymęczyli starsze cioteczne rodzeństwo jak nic.
Córka zrobiła się taka milutka ostatnio i tylko mamusiu, tatusiu. a dziękuje a proszę bardzo. Ale najlepsze jak pupę jej wytarłam. Już mam czystą dupkę, dziękuję mamusiu. Żeby ona codziennie była taka miła.
Eve Fajny brzusio. trzymam kciuki za szybki poród.
Fikusek Ja ostatnio miałam wyrwanie korzenia i dziwi mnie to, że tak ciebie odsyłają. TO jest dosłownie kwestia sekund samo wyrwanie. tylko ze znieczuleniem trzeba poczekać żeby zaczęło działać.
Eliza Super rodzinka. A Mikuś jaki już duży a pulpecik z niego że ho, ho.
Narobiłaś mi ochoty na frytki.
Paulqa Ja ci powiem tak. W szpitalu pielęgniarka mi doradziła żeby takie malutkie dziecko przed kąpielą natrzeć tym mydełkiem czy szamponikiem dokładnie w każdą fałdkę a potem dopiero włożyć do wody, wtedy i masujesz dzidziusia i sprawiasz ze z pewnością będzie czysty w każdym możliwym miejscu. Smarowanie oliwką odradzam, warto użyć jakiegoś lekkiego mleczka do ciała np Nivea.
Co do pampersów to ja używałam albo Babydream z Rossmana albo Dada z biedronki. Pampersy oryginalne nie wszystkim dzieciom pasują.
Kasiuch Boże, jak to strasznie wygląda. Gratulacje dla Olka.
Daffi Aż jestem ciekawa tych zdjęć nieogolonego M. Mój to goli się raz na tydzień ale mi to pasuje, lobię jak jego broda trochę koli. No i jak to moja ciotka potwierdziła wygląda seksi.
Mamusiamikusia Witaj. Z dwójka dzieci wcale nie jest tak ciężko. Uwierz mi. Ja jak urodziłam Mareczka to było mi jeszcze lżej niż z początku z Justynką, a tez nikt mi nie pomagał bo S do pracy od samego początku jeździł i dałam radę. CO do słów twojej matki to współczuje jak matka czasami nie potrafi wesprzeć dziecka. Ile masz lat?
Vegas Pech prześladuje Twoją córkę.:-D
 
A u nas paskudna pogoda. Pada deszcz i strasznie wieje. Mikuś jest strasznie ospały. Boje się, że zaraziłam go, bo trochę jestem chora. Eh nic nam się dzisiaj nie chce.
EWI44 we wrześniu skończyłam 20 lat.
 
Ostatnia edycja:
Ewi oni odsylaja mnie z tym zebem do kliniki bo mam astme i oni tu nie wiedza co robic w razie jak bym sie im dusic zaczela , no i podobno nie kazde znieczulenie moge miec.
 
No no nareszcie eve zaczela rodzic:)
W razie co napisze mi eska ma moj nr takze poinformuje od razu a jesli mnie nie bedzie to wysle eska ktorejs z was:)

Ewi musze go przylapac bo jak na zlosc sie wczoraj ogolił... ale spokojnie mysle ze do przyszlej niedzieli nie bedzie sie golił to cykne mu fotke... przejrze jeszcze na kompie czy nie ma m jakiegos jego zdj zarosnietego;p

mnie tam zarost wnerwia! nie nawidze wlosow pod kazym wzgledem! nawet na klacie nie nawidze ich!

w ogole Ewi kobieta witaj:) co Cie nie bylo tak dlugo????

EDIT

A u nas paskudna pogoda. Pada deszcz i strasznie wieje. Mikuś jest strasznie ospały. Boje się, że zaraziłam go, bo trochę jestem chora. Eh nic nam się dzisiaj nie chce.
EWI44 we wrześniu skończyłam 20 lat.

A u mnie dziś PADA ŚNIEG :-) :-)
 
Daffi Czy ja wiem że tak długo? Mam portret do narysowania i nie wiem jak się za to zabrać.
Humor zły wraca czasem i brak weny do pisania.
Mamusiamikusia 20 lat i drugie dziecko w drodze to dla Twojej matki widocznie za dużo. One pewnie liczyła ze skończysz normalnie szkołę, studia. Zaplanowała pewnie CI przyszłość a twoja ciąża wszystkie jej plany zniszczyła. Dziwię się trochę bo moja też nie była przychylna, też zaplanowała mi przyszłość, byłam jej dumą a tu zonk, ciąża. Ale ta jej złość trwała maks dwa miesiące. A jak urodziłam Justynkę to już całkowicie jej przeszło. A twoja mam ile ma lat? Może czuje się za młoda na babcię?
 
Oooo dziendoberek :D

Coz za poruszenie na forum:)))) Eve w koncu rodzi! / albo juz po wszystkim:p

No to teraz kolej na mnie:p
Ciekawe czy moje przeczucia co do 11listopada sie sprawdzi, w ogole tak zaczelam myslec ze jak mi nic nie dolega, zadnych skurczy to moze bede miala cesarke? Ciekawe jak to bedzie... im blizej tym wiecej pytan mam w glowie...

Daff fajnie Ci z tym sniegiem:D tez bym chciala:D

Ewi dobrze ze sie pojawilas w koncu bo mi Cie tu cos brakowalo
 
reklama
bry dzien
Obiad sie gotuje (zupka pomidorowa). Miki przysypia a ja do was zagladam:-)
trzymam kciuki za eve.

Mój łobuz skonczył dzis 5 mies. :szok: ale zleciało....:dry:
 
Do góry