reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hm ja nie potrafie nic powedziec o tych kremac co mowicie ja caly czas stosuje nivea baby bo slicznie pachnie i moim zdaniem jest dobre kocham plyn do kapil z szamponem w jednym przypomna mi jak moj malusia byla malutka ehhhhh instynkt musze wkoncu zmajstrowac tego bobo:p

moj juz o drugim bobo gada hehehe
 
reklama
a my popołudnie jak co tydzień spędziliśmy u teściowej. Z racji że mamy wielką rodzinkę a oni wszyscy /prawie/ co tydz się tam zjeżdżają to jest wesoło=P Maleńka zawsze wraca taka umęczona, że po 18 już grzecznie śpi.
 
hehe Vegaz mój Ptyś też padł :) ciekawe do której pośpi bo I sen trwa najdłużej potem 4/3h ale wysypiam sie :p przemeblowałam pokój i zrobiłam mega porządki ;D Alex sie huśtała ja działałam :D
 
clio super że tak sobie świetnie radzisz i że Alex nie sprawia Ci zbyt dużo problemów:))

Eliza btw dziś zagłosowane oczywiście też :)

no a reszta brać się do dzieła niech Miki w końcu wygra ten konkurs!!!:)))


OOOOOO i jeszcze mam pytanie, bo kupiłam sobie dziś herbatkę HIPP'a dla karmiących kobiet wspomagająca laktacje, no i tak myślę czy można zacząć pić już teraz, czy dopiero po porodzie?

ooooo i jeszccze jedno pytanie!
Czy za badanie przesiewowe trzeba płacić w szpitalach???????!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
clio super że tak sobie świetnie radzisz i że Alex nie sprawia Ci zbyt dużo problemów:))

Eliza btw dziś zagłosowane oczywiście też :)

no a reszta brać się do dzieła niech Miki w końcu wygra ten konkurs!!!:)))


OOOOOO i jeszcze mam pytanie, bo kupiłam sobie dziś herbatkę HIPP'a dla karmiących kobiet wspomagająca laktacje, no i tak myślę czy można zacząć pić już teraz, czy dopiero po porodzie?

ooooo i jeszccze jedno pytanie!
Czy za badanie przesiewowe trzeba płacić w szpitalach???????!!!!!!

za to badanie sie nie placi:) przynajmniej u nas:) a co do herbatki to nie wiem bo mj od urpdzenia na butli.
 
a jak to jest na przykład ze skierowaniem do szpitala? kiedy się takowe dostaję od lekarza?
czy jeśli lekarz wypisuję skierowanie do szpitala to jest to skierowanie do konkretnego już szpitala?
bo tak się zastanawiam, chciałabym rodzić w szpitalu na madalińskiego w warszawie i zastanawiam się co będzie jeśli okaże się że mnie nie przyjmą z jakichś tam przyczyn... i jeśli można to poproszę swojego lekarza żeby dał mi skierowanie dzień dwa przed terminem żeby mnie położyli(jakiś powód może by się znalazł:p) i nie będę się martwić czy będę do niego przyjęta czy nie.

Nie wiem czy nie przekombinowywuję trochę :p ale jakoś tak mnie naszło :p

dzięki dziewczyny za odpowiedź :) w takim razie poczekam jeszcze te 8 dni:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulqa mnie z tą herbatka juz przed polecała bo to zioła i nie działają od tak szybko ja piłam przed i teraz też jak Alex dużo ssie to pije max 2 przed porodem 1 dziennie :) ale co położna to inna wersja Ja piłam :)
 
Do góry