reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mamusiamikusia - współczuję.. aż nie wiem co napisac bo wredna matka i wredna teściowa nie nastraja pozytywnie a zmienic się ich nie da..=* udzielaj się udzielaj a spróbujemy Ci pomagac chociaż psychicznie, wspierac=*

a dzisiaj moja Lala skończyła 11 miesięcy=)
I dziś świętuje ciut wypadkowo - rano trzymała się pufy i chyba się zapomniała i na twarz na podłogę glebła.. masakra.
Potem próbowała zamknąc laptopa razem ze swoją dłonią a akurat drugą dłonią dociskała klapę by się zamkła i w ryk.
No i od wczoraj popołudniu jeżeli nie ma spacery czy jazdy autem podczas których zasypia sama bez problemu to zasypia jedynie u mnie na rękach. Nie wiem skąd jej się tak wzięło, ostatnio na rękach ją usypiałam jak miała parę miesięcy. Dobrze, że przed nocką sama zasypia ładnie w łóżeczku. Może czułości/bliskości potrzebuje? Hm..

Clio super Ci Alex przesypia a tak się martwiłaś=)

oooj to biedna ta twja corcia moja to cale zycie wypadkowa hee jak nie z lozka spadnie to sobe reke rozwlai o zabawke ktorej w zyciu bys nie powiedziala ze dziecko sobie krzywde zrobi bez zadnych ostrych zakonczen it a ona cala reka we krwi jak nie goz to kolana wywraca sie co pare metrow czasem hehehe
wecie musze se pochwalic moja cora jak wstalam dzs bo pospalam sobie bo pol nocy z bulem brzucha przez @ sie meczylam patrze a ona zdjela pidzamke i ubrala getry bluzke tora nsi po domu hehehehe czujecie panna nie ta sama

MARTYNKOOOOO WSIOO NAJJJ Z OKAZJ 11 :) JUZ NIE DLUGO ROCZEK LOLTKA SKONCZY :)


CLO Zobaczysz bedzie coraz lepiej juz z sykiem :):):)i ze snem
 
reklama
Vegas gratulacje !!! :) co do humorków to Alex też ostatnie 3/4 dni taka przylepa jest ze szok tylko by sie tulił a jak go kładę to płacz ... a nie nosze go maniakalnie bo ucze ze musi też być sam alecóz pogoda jest jaka jest i ja też sie do męża kleje :p
 
mamusiaikusia no to współczuje tej całej sytuacji.... ale moze warto troszke sie przemeczyc....? niewiem sama.... ehhhh:///
vegas sto latek dla małej;-) za miesiac juz roczek stuknie!:-D

Kurcze u nas zdów pada.....:dry:
 
a dzisiaj moja Lala skończyła 11 miesięcy=)
I dziś świętuje ciut wypadkowo - rano trzymała się pufy i chyba się zapomniała i na twarz na podłogę glebła.. masakra.
Potem próbowała zamknąc laptopa razem ze swoją dłonią a akurat drugą dłonią dociskała klapę by się zamkła i w ryk.
No i od wczoraj popołudniu jeżeli nie ma spacery czy jazdy autem podczas których zasypia sama bez problemu to zasypia jedynie u mnie na rękach. Nie wiem skąd jej się tak wzięło, ostatnio na rękach ją usypiałam jak miała parę miesięcy. Dobrze, że przed nocką sama zasypia ładnie w łóżeczku. Może czułości/bliskości potrzebuje? Hm..
Wszystkiego dobrego dla laleczki, jak najmniej wypadków i spokojnego snu :-)
cześć laseczki :) nie było mnie pare dni bo babcia moja zmarła :( jeszcze mama mi pojechała do Niemiec i jestem taka rozbita :(
Współczuję :*
Kasiuch Przerażające te twoje oczy :biggrin2: Ale nawet z takimi oczyma ładnie wyglądałaś :biggrin2:
A my od wczoraj z mężem pogodzeni i nie wyspałam się przez męża bo się godziliśmy w fajny sposób=D
Hehe, czyli wieczór udany ;-)Śliczna córeczka
Ja dziś chciałabym wreszcie dokupić reszte kosmetyków dla dzidzi i ostatecznie spakować torby, tylko zastanawiam się nad kosmetykami firmy 'skarb mamy' do kąpieli tzn do mycia i oliwkę tej firmy czy ktoś może wydać jakąś opinie? mojej mamy koleżanki bardzo ją chwalą ale żadna z moich koleżanek nie używa :/
Nie znam tej firmy. My po urodzeniu używaliśmy zwykłej ciekłej parafiny- kilka kropel do kąpieli i potem jako oliwka. Do tej pory smarujemy nią Emilkę i jest rewelacyjna, sama chcę zacząć używać, jak tylko zużyję swoje balsamiki- super nawilża, a nie jest taka tłusta jak oliwka :biggrin2: A jest odpowiednia dla każdej skóry- wszystkie polecane kosmetyki dla alergików są na jej bazie+ sztuczne dodatki. I kosztuje ok.3zł :biggrin2:
Teraz do kąpieli używamy J&J
A pupę przy przewijaniu - najpierw chusteczki nawilżane, a potem smaruję odrobiną maści pośladkowej lub kremu Bioderma p/odparzeniom, (wcześniej Nivea)- są to wciąż próbki ze szpitala, więc naprawdę malutko tego biorę, ale nigdy nie było problemów z odparzeniami.
Sudocremu nie warto kupować, jeśli dziecko się nie odparza, bo on nie jest przeciw odparzeniom, ale już na odparzenia.
Teraz na zimę dodatkowo chcę kupić krem Bambino z witaminami, żeby buźkę smarować przed wyjściem z domu.

Ja się cały dzień nie mogę spakować do rodziców i ugotować obiadu, bo mała marudna jakaś- drzemki ucina sobie 15min, a potem krzyczy i marudzi z niewyspania :-( Teraz zasnęła, więc idę coś upichcić i zbieram się do rodziców, żeby u nich przenocować (jutro będą mieli cały dzień małą pod opieką, bo mam zajęcia od 8 do 20.30:-( i wolę dzisiaj przenocować niż jutro się o 5ej zrywać, żeby zdążyć dziecko dziadkom podrzucić)
 
Skarb Matki moim zdaniem jest bardzo dobrą firmą. Stosuję krem na rozstępy i jest rewelacyjny. A u mojego synka jak wystąpiło odparzenie stosowałam Linomag a nie Sudocrem. Linomag jest o stokroć lepszy!
 
reklama
Skarb Matki moim zdaniem jest bardzo dobrą firmą. Stosuję krem na rozstępy i jest rewelacyjny. A u mojego synka jak wystąpiło odparzenie stosowałam Linomag a nie Sudocrem. Linomag jest o stokroć lepszy!
hm ja nie potrafie nic powedziec o tych kremac co mowicie ja caly czas stosuje nivea baby bo slicznie pachnie i moim zdaniem jest dobre kocham plyn do kapil z szamponem w jednym przypomna mi jak moj malusia byla malutka ehhhhh instynkt musze wkoncu zmajstrowac tego bobo:p
 
Do góry