reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie no pewnie że tak..... korzystaj korzystaj :):):)
Mnie sie marzy ślub.... ale mój chce jeszcze poczekać... niewiem co prawda na co ale chce poczekać....
hmm dlugo jestescie razem wiec nie wiem na co tu czekac:)
a mały z kim zostaje jak wychodzisz?:-)
fajnie ze randa udana:-)

Patrycja a dziekuje dziekuje:-D hehe, głupi szampon a ja sie ciesze:-) hehe:-D

zostaje z dziadkiem lub babica:) i tak nie musza sie nim zajmowac bo spi wiec nie robia problemow:)
 
reklama
witam :D

Fikusku eh jak to fajnie że czeka... ja to jak gdzieś wychodziliśmy zawsze z adrianem i musiał na mnie poczzekać 10 min dłużej to już się wkurzał:(

Eliza trzeba doceniać nawet takie małe głupotki:) przynajmniej szamponu nie musisz kupować:) ja ostatnio sobie szampon kupiłam w sierpniu:O fakt pół sierpnia mnie w domu nie było, ale że mam go do tej pory to aż się szokuję, fakt drugi że tego używam akurat tylko ja, a głowę raczej myję raz na tydzień bo częściej nie muszę :-D

co do tych papierków lakmusowych czy testów na płyn owodniowy, ja już naprawdę świruję :( niby nic mi nie jest ale mam wrażenie że bardziej jest mi mokro... dziś rano, jeszcze tak spałam ale czułam trochę świadomości bo poczułam że coś mi wyciekło, i już normalnie przed oczami miałam że jak wstanę to albo będzie mi ciekło po nodze albo zapaskudze podłoge... no ale wstałam i nic. i nie wiem ale jak to nie te wody to chyba już zaczynam trochę popuszczać :(:zawstydzona/y: nie wiem jaki to kolor miało bo mam czerwoną piżame:/ fakt poszłam zrobić siusiu za jakieś dwie minuty ale bardzo mało zrobiłam...
zgłupiałam do reszty :///
 
Joaśka i na sam początek reprymenda. Proszę o edytowanie postów. Na dole ekraniku gdzie jest twój post jest taka funkcja Edytuj. chyba czytałaś regulamin co?
I jeszcze raz zaznaczam. To ze ktoś jest tu nowy nie znaczy że będzie traktowany ulgowo. Najpierw czytamy regulamin potem piszemy. :-)
no i napisz coś o sobie
.
Jezu jakie posty?Jaka edycja?Przez dwa dni sie meczylam,zeby tego suwaczka wtryzolic...Chyba to nie tylko Dawid taki ciemny hahaha:-D
Jestem mamusia po raz pierwszy,ale na pewno nie ostatni(jak tylko zdrowie dopisze)...Mam 3 miesiecznego srajdka.Walczymy teraz z dokarmianiem od piatku i caly dom na glowie stoi!:rofl2:Nienawidze tych butelek.Lekarz stwierdzil,ze w ostatni miesiac maly za malo przytyl (550gr?):-(IMam 33 lata,na stale mieszkam w Grecji i bardzo mi brakuje kolezanek mamus;(( Moja jedyna szanse na rozmowe jest internet.
A tak z innej beczki...jak Ty to zrobilas,ze tak chudniesz?Ja w ciazy przytylam ponad 20 kilo...A teraz mam wrazenie,ze znowu mi tylek urosl?:crazy:

No i efekty widac!!!GDZIE TEN SUWACZEK DO CHOLERY?

No prosze wystarczylo krzyknac...hihihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Joaska 77 witaj i miałam sie nie powtarzac bo ci Ewi pisała ale jak te 3 posty pod postem zobaczyłam to sie powtórzę... edytuj!!!!!!!!

Ja wszystkich witam ide nadrabiać w robocie młyn, miesnie mnie bolą, nawet śmiem stwierdzic że cebulki włosów:/ chyba złapałam cos od Kacpra:/

Ixi masakra... życze szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego wyjścia
 
Umi trzymaj się żeby nic Cie nie rozłożyło!!
paulqa mi przed porodem też się sączyło bo pękł gdzieś u góry i się tylko sączyło ale jak poszłam do toalety to miałam czerwoną strużkę krwi taką leciutką, najlepiej gin Ci powie ;-)
fikusek też tak czasami wychodzę jak mały śpi ale nie na randki:-) ciesze się, że się randka udała :-)
Eliza gratuluje wygranej :-) a cieszyć się trzeba ze wszystkiego:-)
patrycja no ja też nie wiem na co ten Twój chce czekać:sorry:;-)


Miki zaraz zaśnie a ja chyba sobie poczytam chociaż ciężko to widzę bo oczy mi sie same kleją więc pewnie nie wytrwam!
 
Jak któraś chce zobaczyć to wstawiłam nowy rysunek na moją stronkę. nie chce mi się już ładować go na pohotobucketa.
Justysia1a Nei masz powodów do zmartwień.
Eliza U nas co roku jak juz robi się chłodniej mamy ten problem z myszą, a konkretnie z jedną. Całe szczęście że nie urządzają one grupowych wycieczek. a wygrana zawsze cieszy i nieważne co się wygrało.
Fikusek Na następny raz bądź już gotowa.
Joaska Jeśłi dodajesz posta, a potem chcez coś dopisać a niokt jeszcze po TObie nie napisał to musisz go zedytować., Taki jest nasz regulamin. Wszystko musi być dobrze zrobione żeby był porządek.
 
kurde właśnie :( biedna ta ixi :(
wydaję mi się troszkę (choć mogę się oczywiście mylić) że nie miała zbyt dobre opieki, nie dość że od początku z tą ciążą coś było nie tak to jeszcze teraz taką fachową opiekę miała że aż tak jej się porobiło... Ja nie chcę nikomu ułatwiać ale raczej nazwałabym to niekompetentnością niż tym że po prostu miała pecha...
 
już wolę strzelca od skorpiona ;) heh, no ale co ma być to będzie, kwestia wychowania jest chyba większa więc nie będę do końca podlegać horoskopom;)
moja córa to strzelec=) prócz tego że nocek nie chce ładnie przesypiac to bardzo grzeczna wesoła mądra i całuśna dziewczynka z ADHD w pupce=D

a ja w godzinkę posprzątałam dom łącznie z umyciem podlóg, Młoda jeszcze śpi. Rano byłyśmy na zakupach po body dla Martynki z długimi rękawkami co by były dobre na te zimne miesiące.
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja córa to strzelec=) prócz tego że nocek nie chce ładnie przesypiac to bardzo grzeczna wesoła mądra i całuśna dziewczynka z ADHD w pupce=D

no popatrz to samo mogłabym napisać o Kacprze:-p

kolia
a co czytasz?
Ewi piękny, a kto to?
paulqa wszystko zalezy od człowieka jedni wcale nie pekną i nie potrzebuja nacieecia a inni mają pecha, ale twojej tezy tez nie wykluczę
 
Do góry