reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

załatwiłam pare spraw i już w domku jestem :tak: a jutro zapowiada się super dzień :-D Umówiłam się z misią na spacerekr:-D

na powrót do formy polecam 6 weidera pracochłonne, wymaga systematyczności, ale daje efekty :tak:
 
reklama
Mariola dziekuje ze pamietalas:)

clio no na swoim ale jednak nie na swoim nadal w kropce i neiwiadomwj w kazdej chwili znow moge zaczac szukac jakiegos kata bo sie okaze ze tu tez sprzedano mieskznaie! ehhhhhh
ale julka czuje sie rewelacyjnie:)
 
Mareczek zasnął. S pojechał gdzieś. mama więc czas bo Justynka potrafi sama soba się zająć.
Co do A6W to polecam ją ale dopiero po dwóch, trzech miesiącach kiedy organizm się ustabilizuje po porodzie.
Patrtycja9009 A może Kubuś skok rozwojowy przeżywa? A z ćwiczen mniej męczących polecam to

YouTube - Micah Bo: Warm Up - Part 1
YouTube - Micah Bo: Warm Up - Part 2
YouTube - Micah Bo: Routine 1 - Part 1
YouTube - Micah Bo: Routine 1 - Part 2
Ja zaraz się za to biorę.
Umi Zdrówka dla Kacperka
 
Umi zdróweczka dla Kacperka! Miałam to wcześniej napisac ale skleroza moja nie zna granic=]

Moja Misia to obiadku dziś nie kaszki nie ale ciastko Hippolitka to taaaak. Jej ulubione ciastko. Więc nie sądzę by to zęby(?).
 
Witajcie ja tylko na chwile, dzis jestesmy w domu mały chory, kaszle kicha i gardło ma zawalone. Lekarka nas tak zaopatrzyła w leki ze szkoda gadać:/ ale nie wazne. Puki co małemu lepiej bawi sie chwile i idzie lezec, strasznie słaby jest i mało je przez to gardło:-(

motylicaja nie kupuj na razie jak sie wszystko wyjaśni to wtedy spokojnie zrobisz zakupy. Nie ma sensu rzucac pod adresem tego użytkownika jakichkolwiek pomówień bo zawsze może sie to okazać nie prawdziwe.
to my zyczymy zdrowka kacperkowi!!!
Kubus raz na jakis czas spobie pokaszluje, ale narazie nic z tym nie robie bo to np: tak 2,3 razy dziennie.
Czy powinnam mu cos dawac?? Dodam ze daje witaminki-multi

MISIA, IXI SERDECZNE GRATULACJE!!!!

skoro tak pokaszluje to nie musi wcale o przeziebieniu swiadcztc, moze odkaslywac slinke albo jakis sluzik, nie widze sensu zeby cos podawac, mowie tak bo mi pediatra tez tak mowila jak jej mowilam ze olek pokasjule sobie

Witam Mamusie :-D
jestem dzisiaj bardzo wyspana i jakas zrelaksowana po weekendzie :cool2:
Alexsio śpi rośnie mi w oczach dziecinka :-D jutro juz miesiac jak jest z nami ale czas leci jejku :-p
a ja zabieram sie za siebie akcja sylwetka rusza pełną parą :cool2:
to juz miesiac!!!!!!!
ja sie witam u nas nic ciekawego maly jakis marudny, padl na wersalce( pierwszy raz bez wozka zasnal)! a ja razem z nim.

a co sie dzieje z AGNIESZKA Z UK??
 
patrycja 6 weidera hmmm.... hehe nie dam rady tego jestem strasznym leniem :D:D:D

EWI to mi sie podoba

Umi trzymamy kciuki za Kacperka niech szybko wraca do formy

Kurde Kuba jak probuje raczkowac staje m.in. na glowie moze sobie cos zrobic wasze maluchy tez tak robily???? Pomozcie bo sie martwie :(
 
witam witam kłaniam się po weekendzie ;)

widzę że tu jesienna zamułka zapanowała bo szybciutko zadrobiłam ;) ale taka pogoda trochę rozleniwiająca jest wg mnie.

po misi i ixi śladu nie ma jeszcze. szkoda by zdały relacje, pokazały zdjęcia itd :)

mnie dziś w nocy trzy razy tak zakuło od dołu jakby bardziej że się przestraszyłam że już rodzę :sorry2: trochę zaczynam się już stresować :baffled:

byłam dziś u lekarza, wszystko oki, badania też podobno super:blink: ale lekarz kazał mi przyjść już za tydzień w poniedziałek na pierwsze KTG :szok: to normalne???? kurde tylko tak głupio bo KTG mam na 12.30, a później na 17.15 mam usg jeszcze :/

daff czekamy na filmik ;))

clio matko to już miesiąc minął, ja to w ogóle mam wrażanie że jak urodzę to już nie będe miała czasu tu zaglądać bo dziecko takie absorbujące jest, i w ogóle że będę bała się je zostawić:sorry2: no i gratuluję motywacji do pracy nad sobą, mam nadzieję że ja też już "PO" szybko się za siebie wezmę:)
 
reklama
Do góry