reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

patrycja 6 weidera hmmm.... hehe nie dam rady tego jestem strasznym leniem :D:D:D

EWI to mi sie podoba

Umi trzymamy kciuki za Kacperka niech szybko wraca do formy

Kurde Kuba jak probuje raczkowac staje m.in. na glowie moze sobie cos zrobic wasze maluchy tez tak robily???? Pomozcie bo sie martwie :(
moje tez tak robily, wiec to normlne:-)

mam z misią92 kontakt tel. :sorry: a mi chodziło o drugą misie2912 :sorry: sorki za wprowadzenie w błąd :sorry: idę nakarmić niejadka :-(
aaaaaaaa no to pozdrów obie od nas:-D hehe, nic sie nie stało:-)

Clio ja Ci zazdroszczę. Mi zostały co prawda tylko 3 kg do zrzucenia, ale za to mam małą piłkę z różowym rozstępem zamiast brzucha:crazy:

umi zdrowia dla Kacperka.

Muszę się jeszcze pochwalić, że odpadł nam dzisiaj pępuch ;-)
nam odpadł w 9tym dniu juz:-) bosze jakie dawne te dzieje.....
co do wagi to ja od 2och mies waze 2,5kg mniej niz przed ciaza:-p ale daze do 65kg:-) wazne ze spada waga powoli:-)

hej ja tylko na chwilke wpadam i melduje ,ze jeszcze sie nie rozpakowalam chociaz musze odpoczywac duzo zeby wczesniej nie urodzic bo malenstwo ma nisko glowke bardzo i moze wyjsc w kazdym momecie jestesmy spakowani do szpitala i czekamy ;)
ogolnie czujemy sie oki tylko czasem mamy skurcze!!
clio twoj synus jest tak slodki ze az sie swojego malenstwa nie moge doczekac ciekawe czy chlopiec czy dziewczynka i w koncu jak bedzie wygladac dzis sie smialam z marcinem ze bedzie wybuchowa mieszanka po mnie i po nim heh
pozdrawiam cieplutko
no juz tuz tuz:-) trzymamy kciuki za Ciebie:-) :-p:-)
ixi maluch super! :-)


Witam sie z rana, pogoda za oknem jesienna
zapowiadali dzis deszcz,
ja dzis nie spie juz od 5:30 ale zyje:-)
troszke dom ogarnelam, tylko kartofle obrac i nczyni umyc i tyle;] sniadanie zjedzone:-) :-p
no i poczatek dnia powoli mija... zaraz pewnie Miki bedzie domagal sie snu:dry: :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana.
Eliza A ja dopiero myślę o sprzątaniu. Ranny dzisiaj ptaszek z Ciebie. u mnie za oknem tez jesienna pogoda. deszczyk pada już od północy.
 
dobry:)

misia92 już w domku z Michasiem :) jak będzie miała chwilkę gdy Michaś będzie spał to zajrzy :) pozdrowiłam ją od nas wszytskich :)

a ja patrze za okno i mam nadzieje że nie bedzie padać bo się napaliłam na spacerek z drugą misią :-)

no ostatnio coraz lepiej śpi mały, ale po podaniu nurofenu jedynki niedawno wyszły a już dwójki widać :-(
 
paulqa wiesz ogolnie jak lesie np pod lozko i wiem ze glowe stlucze to nic nie robie bo niech sie uczy ale ze schodami jednak tak zrboc sie nie da....gdyby zlecial moglo by sie skonczyc tragicznie bo ton az cale pietro. wchodzis po schodach potrafi na czworaka ale jak jets na gorze o nie pozwalam mu sie zblizac,jak bedzie wiekszy to bede go czyc chodzenia ale teraz niekumaty wiec lepeij nie ryzykowac:)

witam sie:) mi cos Alan ostatniop wstaje o 6.30:) nie wiem czemu:)
 
lolak gratuluje pępucha ja też sie tak męczyłam a jak odpadł to myślałam ze go :-purwałam :-p ja sie po porodzie jeszcze nie ważyłam ale z 60 mam na pewno jeszcze i 4kg zostały do zrzucenia jutro sie zważę

paulqa24 na początku zapomnisz co to tv i internet a potem juz spokojnie mnie jest ciężko wybrać czy na forum wejść czy odespać czy coś w domu zrobić :-p:sorry2: ale miesiac to jest taki skok w rozwoju noworodka że szok :szok: a motywacje będziesz miała i trzymaj sie tego ze wszystko będzie dobrze :-) ja za ciebie kciuki trzymam :tak:



tutaj dzisiejsza kąpiel która sprawia ze moje dzieciatko jakieś moce i energia wstępują :sorry2:
Clio zazdroszcze wagi :-D:-D:-D a Alex jest przesłodkim maluszkiem i ta słodka minka hahaha:-):-)
o to ekstra:-D Maja jutro już będzie miała dwa tyg, boże jak ten czas leci... to samo z clio :)
tak nie dawno jeszcze czekałyśmy na wieści od was, kiedy pojedziecie do szpitala, teraz czekamy na ixi i misie

a Ty lolkak po cesarce jesteś? z tego co mi się kojarzy? jak tak to napisz jak tam Twoja sprawność ruchowa pod względem brzucha, rana, szwy itd bo w sumie nie wydaję mi się żebyś pisała coś o tym jak przez to przeszłaś.

Ja właśnie się dowiedziałam że teściówka zasugerowała mojemu A. żebym może została z dzieckiem u siebie(bo na razie tak do końca nie mieszkałam z nimi na stałe)... heh... nieźle się podobno pokłócili o to i nie tylko o to... nie wiem co mam teraz zrobić...:/ jak się zachowywać, jak mam teraz pojechać do nich do domu:/ już ostatnio widziałam że coś z nią nie tak, i źle tam się czułam:/ jak intruz...

MASAKRA takie sceny pod sam koniec ciąży urządza...:( albo nie daj boże pomyśli że to jeszcze ja A. nastawiam przeciwko niej:(
Teściowe .... oh... brak słów:no::no:
Clio ja Ci zazdroszczę. Mi zostały co prawda tylko 3 kg do zrzucenia, ale za to mam małą piłkę z różowym rozstępem zamiast brzucha:crazy:

umi zdrowia dla Kacperka.

Muszę się jeszcze pochwalić, że odpadł nam dzisiaj pępuch ;-)
3 kg ???? wow mi zostało ok 10 :-:)-:)zawstydzona/y:
fikusku w takim razie rzycze wytrwalosci, i na pewno sie uda, wiem tez ze to moze troche glupie i moze nie odpowiedzialne, ale moim zdaniem powinnas pozwolic mu sie troche przyuczac do tych schodow, bo to jednak nie odzowny element waszego domu, a jak nie spadnie/ nie przewroci sie na nich to nie zrozumie, ( oczywiscie tak zeby mu sie powazna krzywda nie stala, ale zdarte kolano moze by zapalilo zaroweczke w glowie ze hmm no tak, mama mowila zebym nie wchodzil bo jestem za maly i moge sobie zrobic kuku. Nie ograniczaj go bo to na pewno nie zda egzaminu, a nabieranie doswiadczen od malego jest moim zdaniem bardzo dobre i najbardziej uczy samodzielnego myslenia:))

Clio to widze ze wazylas podobnie do mnie, ja teraz waze 64kg, ale troche mnie martwi to ze przytylam tylko 9kg do tej pory, kazdy napchal mi do glowy ze 15kg to minimum musze przytyc.:/ i nie wiem teraz co myslec... to ostatni miesiac i zastanawiam sie czy dam rade jeszcze przytyc... duzo jem, tzn malo ale czesto bo straszne niestrawnosci mnie mecza:/
A co do motywacji to chyba nie bedzie problemu, juz A. mnie zmotywuje :D on na pewno nie pozwoli mi sie nie wiadomo jak zapuscic:p

Dobranoc :*
Dobrze tyjesz nie martw sie......
hej ja tylko na chwilke wpadam i melduje ,ze jeszcze sie nie rozpakowalam chociaz musze odpoczywac duzo zeby wczesniej nie urodzic bo malenstwo ma nisko glowke bardzo i moze wyjsc w kazdym momecie jestesmy spakowani do szpitala i czekamy ;)
ogolnie czujemy sie oki tylko czasem mamy skurcze!!
clio twoj synus jest tak slodki ze az sie swojego malenstwa nie moge doczekac ciekawe czy chlopiec czy dziewczynka i w koncu jak bedzie wygladac dzis sie smialam z marcinem ze bedzie wybuchowa mieszanka po mnie i po nim heh
pozdrawiam cieplutko
to odpoczywaj... już niedługo:tak::tak:

dobry:)

misia92 już w domku z Michasiem :) jak będzie miała chwilkę gdy Michaś będzie spał to zajrzy :) pozdrowiłam ją od nas wszytskich :)

a ja patrze za okno i mam nadzieje że nie bedzie padać bo się napaliłam na spacerek z drugą misią :-)

no ostatnio coraz lepiej śpi mały, ale po podaniu nurofenu jedynki niedawno wyszły a już dwójki widać :-(
Mam nadzieje że spacerek sie uda :):)


A u mnie nocka juz dużo lepsza od wczorajszej... Kuba wstał 4 razy ale dziś nie było ani płaczu ani zabaw... No i wyspałam sie... Sebuś mi dopiero wstał, w nocy strasznie kaszlał :-:)-( Oh kiedy te choroby sie skończą?? Dajemy cały czas leki i nic.... chyba znów pójdziemy do lekarza :baffled::baffled:
 
Hej Mamusie :D
fajnie że Misia z Michasiem już w domku :)
patrycja214 ząbki idą szybko jedne za drugimi :) dobrze że mu coś na ból pomaga :)
Ewi zapisałam sobie to z ćwiczeniami i podziałam dzisiaj :D
umi a jak u Was?Kacper już lepiej?
Elizka ty to zorganizowana jesteś ja ledwie zęby umyłam ... :p natchnęłaś mnie z tym kolorowym pisaniem jakoś tak weselej :p

Alex po porannej toalecie zjadł i będzie spał ... taką mam nadzieje ^,^ u nas też pada i jest paskudnie sennie :(
 
Witam
mi moja lobuziara probuje zabrac klawature;p;p;p;p
nauczyla sie nowego jezyka i tak s miesznie mowi ze smiac mi sie chce jak to slysze. nagralam kawalek ale tym moim tel teraz to jakos dziwnie slychac.
u nas deszczowo nie ejst ale mroznie. nib y w czwartek mamy miec pierwszy snieg... no zobaczymy cos mi sie wierzyc nie chce.
 
lolak gratuluje pępucha ja też sie tak męczyłam a jak odpadł to myślałam ze go :-purwałam :-p ja sie po porodzie jeszcze nie ważyłam ale z 60 mam na pewno jeszcze i 4kg zostały do zrzucenia jutro sie zważę

paulqa24 na początku zapomnisz co to tv i internet a potem juz spokojnie mnie jest ciężko wybrać czy na forum wejść czy odespać czy coś w domu zrobić :-p:sorry2: ale miesiac to jest taki skok w rozwoju noworodka że szok :szok: a motywacje będziesz miała i trzymaj sie tego ze wszystko będzie dobrze :-) ja za ciebie kciuki trzymam :tak:



tutaj dzisiejsza kąpiel która sprawia ze moje dzieciatko jakieś moce i energia wstępują :sorry2:
ale slodki!

sie witam u nas nic ciekawgo olek ciagle robi bum tryk albo ze mna albo ze sciana i innymi przedmiotami...;/
 
reklama
fikusku w takim razie rzycze wytrwalosci, i na pewno sie uda, wiem tez ze to moze troche glupie i moze nie odpowiedzialne, ale moim zdaniem powinnas pozwolic mu sie troche przyuczac do tych schodow, bo to jednak nie odzowny element waszego domu, a jak nie spadnie/ nie przewroci sie na nich to nie zrozumie, ( oczywiscie tak zeby mu sie powazna krzywda nie stala, ale zdarte kolano moze by zapalilo zaroweczke w glowie ze hmm no tak, mama mowila zebym nie wchodzil bo jestem za maly i moge sobie zrobic kuku. Nie ograniczaj go bo to na pewno nie zda egzaminu, a nabieranie doswiadczen od malego jest moim zdaniem bardzo dobre i najbardziej uczy samodzielnego myslenia:))

Clio to widze ze wazylas podobnie do mnie, ja teraz waze 64kg, ale troche mnie martwi to ze przytylam tylko 9kg do tej pory, kazdy napchal mi do glowy ze 15kg to minimum musze przytyc.:/ i nie wiem teraz co myslec... to ostatni miesiac i zastanawiam sie czy dam rade jeszcze przytyc... duzo jem, tzn malo ale czesto bo straszne niestrawnosci mnie mecza:/
A co do motywacji to chyba nie bedzie problemu, juz A. mnie zmotywuje :D on na pewno nie pozwoli mi sie nie wiadomo jak zapuscic:p

Dobranoc :*
Kochana ja w ciąży tylko 4.2kg przybrałam. Jeżeli dzieciątko przybiera w normie to jest dobrze=)

a ja jestem w trakcie sprzątania Młoda z babcią na spacerku=)

od paru dni hula hop-em obracam mam nadzieję że zdziała cuda na moją fałdeczkę z brzuszka=D
 
Ostatnia edycja:
Do góry