reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dobry :)

Daff Julcia ale zdolna :)

clio jeśli chcesz czemu nie :tak:

Eliza u nas już tylko jedna drzemka 1,5 godzinna i tyle :sorry:

i nastał paskudny poniedziełek echhh :-(
 
reklama
Hej... u mnie noc koszmar.. ledwo żyje :////
Clio tak jak dziewczyny pisały jeżeli jestes na siłach to próbować....
Czekam na Ixi i Misie z dzieciaczkami :)
Eliza no niestety ludzie tacy są nic nie poradzisz....współczuje
 
Daffi... Kuba nie chciał spać... najpierw usypianie trwało prawie 2 godziny... Jak juz usnoł koło 23 to o 1 juz pobudka i piszczy smieje sie..... zostawiłam go .... jakos usnoł ale koło 3 znów pobudka i płacz straszny.... i od tej 3 co chwile wstawałam do niego.... Teraz młody odsypia nocke a ja sie biore za ćwiczenia, choc przyznam wcale mi sie nie chce .....
 
Eliza Wiadomo. Świerze powietrze jest najlepsze dla maluszka. Może i w domu by spal lepiej. a wietrzysz? Jak często? Mówię CI przewietrzenie pokoju rano i wieczorem może zdziałać cuda.
W sumie wietrze raz dziennie albo i wcale, bo potem w domu zimno, a caly czas nie palimy...;] i rano zazwyczaj przy takiej pogodzie jak dzis bylo 19stopni i teraz napaliłam juz;]

patrycja214 no ale Twój mały ma juz 8mies, no to normalne ze jest wtedy jedna drzemka lub dwie;] za to dziecko juz siada itd.;] moj narazie tyyylko lezy;] hehe

patrycja9009 współczuje nocy:////
 
witam. Nie było mnie wczoraj bo pół dnia u teściowej a potem mieliśmy z mężem wieczór frytkowo filmowy więc nie miałam głowy by netowac. Za karę śniło mi się forum hehe=)

moja córa pięknie już sama stoi. Nie długo jakoś ale często i z chęcią powtarza. W ogóle zasuwa wokółs stołów jak torpeda=)

u nas nocka z soboty na niedzielę była idealna raz tylko pobudka ale dziś już wróciła rzeczywistośc i non stop pobudki.. a jeszcze po 5 wstawałam z mężem.. uh=PZobacz załącznik 292898
 
Witam Mamusie :-D
jestem dzisiaj bardzo wyspana i jakas zrelaksowana po weekendzie :cool2:
Alexsio śpi rośnie mi w oczach dziecinka :-D jutro juz miesiac jak jest z nami ale czas leci jejku :-p
a ja zabieram sie za siebie akcja sylwetka rusza pełną parą :cool2:
 
reklama
czesc

elizka-to nie fajnie z tym mandatem...kurccze....

JESTEM troszke zla...bo nie wiem chyba Poalinka podala stronke z koczykami wojej koelrznaki Misi i kurcze jakies tam oskarzenia o matactwo.....i nie kupie kolczykow....ehh:( a takie fajne sa...
 
Do góry