reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Motylicaja narazie nic w tej kwestii nie roztrzasaj tutaj poki wszytsko sie nie wyjasni.

Vegas slicznie Martynia stoi:D

jej jaka cisza...:(dziecko mi wstanie to wsyztskie sie zaczna odzywac.
 
Ostatnia edycja:
no dzis cisza tutaj.... po-weekendowa, miki juz mniej spi to ja tylko zagladam i patrze czy cos nowego jest;] jak mam chwile jak teraz to pisze:p
ale cos musze zjesc bo maly terz pol godzinki pospal i nie zdazylam zjesc obiadu:/ ehhhhhh
 
a mój skarbek też robi postępy :) śpi i mamusia może coś zrobić w domku ma lepszy humor bo synuś śpi ładnie w nocy po 2,5 3h :)
Elizka nie wyszłam w końcu na spacer mam lenia :p
Daff jak tam w nowym domku? jak Julka?
 
Witajcie ja tylko na chwile, dzis jestesmy w domu mały chory, kaszle kicha i gardło ma zawalone. Lekarka nas tak zaopatrzyła w leki ze szkoda gadać:/ ale nie wazne. Puki co małemu lepiej bawi sie chwile i idzie lezec, strasznie słaby jest i mało je przez to gardło:-(

motylicaja nie kupuj na razie jak sie wszystko wyjaśni to wtedy spokojnie zrobisz zakupy. Nie ma sensu rzucac pod adresem tego użytkownika jakichkolwiek pomówień bo zawsze może sie to okazać nie prawdziwe.
 
hej ja cie pamietam!!!
to wspolczuje choroby, a maly zdrowy chociaz??
trzymam za was kciuki:)

a ja sie witam co tu taka cisza??
ja siedze sama:D mama zabrala Olka na dzialke i mam chwile ale musze sie ogarnac wiec lece zajrze pozniej! aha i musze do K. zadzwonic , ma dzis urodziny:)

Kubus raz na jakis czas spobie pokaszluje, ale narazie nic z tym nie robie bo to np: tak 2,3 razy dziennie.
Czy powinnam mu cos dawac?? Dodam ze daje witaminki-multi
Witam Kochane!

U mnie wszystko ok. Żyję!

Bardzo chciałam was przeprosić, że mnie ni było tyle czasu, ale na prawdę troszkę się nazbierało, i jakoś tak wyszło...

Po weselu super! Wszyscy zadowoleni, ja tak samo :)
Noc poślubna nie bardzo wypadła z powodu moich boleści, skurczy nóg i w ogóle ale w zeszłym tygodniu miałam wolne mieszkanie i uznaliśmy, że to się będzie liczyć za naszą noc hehe

Do tego od 3 października czuję ruchy dziecka! W dniu ślubu dał mi się pobawić, a w niedzielę po ślubie dał nam prezencik hehe :)

Nawet z piątku na sobotę Krzysiek dał rękę i poczuł kopniaki delikatne :)

Do tego z piersi po naciśnięciu wypływa mi hmm ciecz... Martwiłam się, że coś nie tak, ale mężuś uspokoił, że to na pewno pierwsze mleko :)

Hmm co jeszcze?
25 USG, może dowiemy się co się szykuje ^^

A teraz pytanko, kiedy najlepiej zrobić USG 4D? Bo myślimy tak w połowie 20 tygodnia...
Gratuluje pierwszych ruchow, ja na poczatku nie wiedzialam co to za bombelki hehe :)

Daff i Julcia czasem bywa Aniołkiem :p hihi śpiochy super :)

a my dzisiaj domeczkowaliśmy pogoda paskudna
Nasze mamuśki mają się dobrze Misia mozliwe ze jutro wyjdzie a Ixi nieco obolała ale na pewno wszystko opisze jak wróci :)

jestem 4 tygodnie po porodzie nic mnie nie boli nie krwawię myślicie że seksik jest wskazany?

Witam Mamusie :-D
jestem dzisiaj bardzo wyspana i jakas zrelaksowana po weekendzie :cool2:
Alexsio śpi rośnie mi w oczach dziecinka :-D jutro juz miesiac jak jest z nami ale czas leci jejku :-p
a ja zabieram sie za siebie akcja sylwetka rusza pełną parą :cool2:

Mi lekarz na tej wizycie po 6 tyg od porodu jak mnie zapytal czy juz cos byla, a ja mu powiedzialam ze nie to tak sie zdziwil i zapytal dlaczego. Ja nie bylam w stanie mnie jeszcze wszystko bolalo wkoncu kuba urodzil sie duzy.
Zadzroszcze Ci zapalu do cwiczen ja po tym jak zobaczylam swoja skore na brzuch jej obrzydliwy nadmiar to stwierdzial ze to nic nie da i nie cwicze ;/.

Elizka co do mandatu to normalnie policjant to swinia,ale jak juz w lape mu dac to wszystko ok
Daff garulacje dla malej i tego ze juz na swoim, moj Kubik jest na etapie raczkowania, a raczej prob ktore strasznie wygladaja. I oczywisci wszystkiego najlepszego dla Twojej perelki z okazji 10 msc
Ewi Dzieki! Co prawda to ze mna jeszcze gorzej niz bylo, ale wazne ze Kubus zdrowy.

Naprawde nie mam czasu nadrobic jak patrze na to, to normalnie az mi przykro ze nie mam czasu dla siebie. Z tego co doczytalam to wyglada mi na to ze ixi i misia w szpitalu obie urodzily ??

edit.

Juz doczytalam, ze dziewczyty urodzily.

MISIA, IXI SERDECZNE GRATULACJE!!!!
 
Ostatnia edycja:
mariola ja to nie mam nic wiszącego ale pojędrnić sie muszę ... no i tyłeczek trzeba nad nim popracować :) mój mąź się dzisiaj zapisał na jakieś sztuki walki ... to ja też sie za siebie biorę ;D
 
reklama
co do seksu w czasie połogu to my już po 3tygodniu szaleliśmy bo mieliśmy już takie głody że hej a mnie absolutnie nic w trakcie nie bolało=)

u nas dzisiaj brak spacerku bo pada i pada.
 
Do góry